Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igrača je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 135, 136, 137, 138, 139  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
habo66

Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 27, 2021 10:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

snifix je napisal/a:
Pripeljano domov v soboto Smile

lp, Matej

Daj povej kako igrajo. Jaz bi rad probal Lintone enkrat Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 27, 2021 12:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mal update-a. Oboje sem imel v paci že nekaj časa, oba sta prišla po nekem srečnem naključju. Aqua je z bb1704 čipom. Dober dac, resen, natančen, dober layering, ne liči mi na oldskul a la tda1541 oz. pcm63.

Sugden je pa nor amp. 23W A klase. To je torej verzija A21 Signature. Graveseni 3WC imajo zdaj končno en dober support. Hud slam & punch Very Happy Imel sem prej že več SS-ov, ampak ta Sugden ima nekaj več, ima res lep zvok, poln, topel, sladkejši, ima romantiko. Transparenca in zračnost ne zaostajata dosti za lampami.

Nazaj na vrh
LBaudio

Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 27, 2021 12:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

snifix je napisal/a:

lp, Matej

razpakiraj in malo poslikaj.... Wink

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
simon740

Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 27, 2021 15:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:
Mal update-a. Oboje sem imel v paci že nekaj časa, oba sta prišla po nekem srečnem naključju. Aqua je z bb1704 čipom. Dober dac, resen, natančen, dober layering, ne liči mi na oldskul a la tda1541 oz. pcm63.

Sugden je pa nor amp. 23W A klase. To je torej verzija A21 Signature. Graveseni 3WC imajo zdaj končno en dober support. Hud slam & punch Very Happy Imel sem prej že več SS-ov, ampak ta Sugden ima nekaj več, ima res lep zvok, poln, topel, sladkejši, ima romantiko. Transparenca in zračnost ne zaostajata dosti za lampami.

Nice Gašper! Uživaj

Lp,
Simon
snifix

Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:31
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 27, 2021 22:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:
snifix je napisal/a:

lp, Matej

Daj povej kako igrajo. Jaz bi rad probal Lintone enkrat Smile

Bom napisal, od kar so doma so igrali mogoče 2 uri tako, da bi realnejšo oceno lahko dal po cca vsaj 50 urah igranja. Sicer na prvo žogo kot sem pričakoval, na nizkem basu jim manjka ampak nič zato ker je poleg še aktivni sub.

Definitivno napišem več, ko se bolje spoprijateljimo Smile

@ LBaudio, so že razpakirani in že igrajo. V vsaki škatli so priložeen tudi bele rokavičke, da ne puščaš sledi, ko jih razpakiraš - how cool is that Mr. Green

lp, Matej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
habo66

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 29, 2021 10:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cool ja, ena mejhna pozornost, k skor nč ne košta, ampak da filing kao jea, kobajagi.. Smile
Nazaj na vrh
habo66

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2021 23:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Klipschi so nori zvočniki, oz. boljše ponoreli Smile Razumem zakaj relativno dosti hype-a in zakaj se delajo toliko let. Niso popolni, ampak kateri pa so. Skratka energija puhne iz njih direkt v žilo, 99db (po moji oceni sicer bolj ene 96db). Znajo biti tudi lepi, imajo šarm, sploh s Sugdenom, ki jim da malo romantike. Morda še bolj jim pašejo lampe. Ta moj mali japonček je krasen, ampak skoraj pre-resen, zato bolje igrajo s Simply Italy recimo. Moja nikakva echo soba še ni nikoli tako dobro igrala.

Nazaj na vrh
anzec

Pridružen/-a: Ned Jul 2014 19:10
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2021 11:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:
Klipschi so nori zvočniki, oz. boljše ponoreli Smile Razumem zakaj relativno dosti hype-a in zakaj se delajo toliko let. Niso popolni, ampak kateri pa so. Skratka energija puhne iz njih direkt v žilo, 99db (po moji oceni sicer bolj ene 96db). Znajo biti tudi lepi, imajo šarm, sploh s Sugdenom, ki jim da malo romantike. Morda še bolj jim pašejo lampe. Ta moj mali japonček je krasen, ampak skoraj pre-resen, zato bolje igrajo s Simply Italy recimo. Moja nikakva echo soba še ni nikoli tako dobro igrala.

Dobr si to kupil. Smile
Nazaj na vrh
LBaudio

Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2021 11:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Habo66, wellcome to hi sensitivity speakers Laughing

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
mcnaget

Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2021 15:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:

A to maš računalniške Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
sullly

Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2021 16:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po proporcih in podstavku se mi zdi da gre za Heresy lll. Če je tako - jih obvezno vsaj enkrat testiraj dvignjene v višino ušes- izgine brutalnost in scena se odpre da je veselje.

Zadnja, lV, verzija pa je bas reflex in je bolje če ostane na tleh.

Kakorkoli, čestitke za nakup te legende.
Nazaj na vrh
habo66

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2021 16:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LBaudio je napisal/a:
Habo66, wellcome to hi sensitivity speakers Laughing

Tnx, sem že en čas v tem "klubu", Zu-ji so bil vsi 96db+
Je nekaj na tem ja, definitivno...
Nazaj na vrh
habo66

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2021 17:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sullly je napisal/a:
Po proporcih in podstavku se mi zdi da gre za Heresy lll. Če je tako - jih obvezno vsaj enkrat testiraj dvignjene v višino ušes- izgine brutalnost in scena se odpre da je veselje.

Zadnja, lV, verzija pa je bas reflex in je bolje če ostane na tleh.

Kakorkoli, čestitke za nakup te legende.

Ja, to imam v planu, torej stojala. Zdaj jim morda malo višine sfali, ker jih ne morem dati tako stran, da bi ta kot dosegel višino ušes oz. so potem čisto pri steni, kar pa spet ni optimalno. Ampak, sem našel nekako najbolj optimalno lokacijo in so ful ok.
Nazaj na vrh
Aleksander44

Pridružen/-a: Čet Avg 2020 17:55
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2021 17:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Floyd Toole o Heresy IV, https://www.youtube.com/watch?v=TcTydBUd8Wc minuta 28:15.
Nazaj na vrh
LightBit

Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2021 19:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@habo66 Kaj ti bo Heresy če imaš 3WC?
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 135, 136, 137, 138, 139  Naslednja
Stran 136 od 139

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu