Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Upozorilo!

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Golum

Pridružen/-a: Pon Jan 2020 8:32
Kraj: Lausanne

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 05, 2020 10:19    Naslov sporočila: Upozorilo! Odgovori s citatom

Napisacu ovo na jeziku jedne od zemalja bivse SFRJ.
U svakom slucaju zelim da obavestim clanove foruma da je oglas za Devialet Exert Pro 220 lazan I namenjen kradji.
http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=22897
Naime proverio sam firmu koja stoji iza oglasa I postoje u Nemackoj I registrovani su, dobio od njih serijski broj Devilaleta koji je regularan I nakon sto sam uredjaj platio I dobio potvrdu da su im pare na racunu uredjaj nikada nisam dobio - cak su se I porudili da mi posalju DHL tracking number koji je ostao samo tracking No.

Obratite paznju dakle I moderacija bi trebala da izbrise oglas ili ako imaju neke podatke ko ga je stavio bio bih im zahvalan ako mogu da mi posalju te podatke na PM.

Hvala unapred!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu