| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Sejem gramofonskih plošč |
cane90
Odgovorov: 151
Ogledov: 455726
|
Forum: Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Objavljeno: Pon Apr 01, 2013 19:02 Naslov sporočila: Sejem gramofonskih plošč |
Mednarodni sejem gramofonskih plošč in filmskih plakatov 6. in 7. aprila od 10. do 18. ure
Kud France Prešeren |
Tema: Sejem gramofonskih plošč |
cane90
Odgovorov: 151
Ogledov: 455726
|
Forum: Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Objavljeno: Sre Dec 19, 2012 18:21 Naslov sporočila: Sejem gramofonskih plošč |
| Naslednji sejem je 29. in 30. decembra 2012 v KUD-u France Prešeren. |
Tema: Zaščitni ovitek za vinilke |
cane90
Odgovorov: 3
Ogledov: 5555
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pon Jul 02, 2012 19:45 Naslov sporočila: Zaščitni ovitek za vinilke |
http://www.ebay.de/itm/220726242721?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_1026wt_1185
Če naročiš več se poštnina ne sešteva (to velja za en artikel).
Všeč so mi ker so debelejš ... |
Tema: Ojačevalec in zvočniki za gramofon |
cane90
Odgovorov: 49
Ogledov: 58618
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Maj 31, 2012 21:58 Naslov sporočila: Ojačevalec in zvočniki za gramofon |
Pri integriranem ojačevalcu imaš v eni enoti pred ojačevalnik in močnostni ojačevalnik.
Ja lahko kupiš tudi vsako enoto posebaj
Pred pol leta sem bil v istem položaju kot ti. Tako da vem kako zme ... |
Tema: Prosim za nasvet nakup zvočnikov |
cane90
Odgovorov: 8
Ogledov: 9180
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Maj 31, 2012 19:27 Naslov sporočila: Prosim za nasvet nakup zvočnikov |
http://www.corrado.si/?cat=18
Jaz imam SF-2090 in zaenkrat nimam nobene pripombe.
Lp |
Tema: Ojačevalec in zvočniki za gramofon |
cane90
Odgovorov: 49
Ogledov: 58618
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Maj 31, 2012 14:39 Naslov sporočila: Ojačevalec in zvočniki za gramofon |
Absolutno se strinajam da je nakup rabljenega gramofona bolj smotern.
Jaz sem za 300€ kupil Rega planar 25 oz. p25 z ročko rb 250.
Že sama ročka (nova) se na ebayu prodaja za 270$
http://www.ebay. ... |
Tema: Ojačevalec in zvočniki za gramofon |
cane90
Odgovorov: 49
Ogledov: 58618
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Maj 31, 2012 13:35 Naslov sporočila: Ojačevalec in zvočniki za gramofon |
Razlika je v gramofonskih glavah. Kaj več ti pa ne znam povedat...
Ti pa toplo priporočam da ne hitiš s nakupom vsega skupaj.
Meni osebno je bilo po parih mescih mogoče malenkost žal da sem se tako ... |
Tema: Ojačevalec in zvočniki za gramofon |
cane90
Odgovorov: 49
Ogledov: 58618
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Maj 31, 2012 12:21 Naslov sporočila: Ojačevalec in zvočniki za gramofon |
Tukaj imaš še mojo temo na isto tematiko:
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=1823
LP |
Tema: Sistem... |
cane90
Odgovorov: 13
Ogledov: 15422
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sre Maj 30, 2012 10:31 Naslov sporočila: Sistem... |
Tudi jaz sem zadovoljni uporabnik system fidelity.
Res je da sem totalni amater in moj študentski proračun ni nevem kaj...
Trenutno imajo še akcije zaradi slitve trgovine oz. skladišča
http://www.c ... |
Tema: Čorba |
cane90
Odgovorov: 2075
Ogledov: 1541887
|
Forum: Ostalo Objavljeno: Sre Maj 23, 2012 19:01 Naslov sporočila: Čorba |
Z veseljem. Samo malenkost bolj natančne koordinate bi rabu kje se nahajaš  |
Tema: Čorba |
cane90
Odgovorov: 2075
Ogledov: 1541887
|
Forum: Ostalo Objavljeno: Sre Maj 23, 2012 18:40 Naslov sporočila: Čorba |
| http://vimeo.com/42457018 |
Tema: Kaj trenutno poslušate? |
cane90
Odgovorov: 8778
Ogledov: 5627789
|
Forum: CD, Vinil, DVD, Blu-ray Objavljeno: Sob Feb 25, 2012 20:15 Naslov sporočila: Kaj trenutno poslušate? |
| Swamp dogg- Have you heard this story?? LP |
Tema: Robiju je uspelo !!! |
cane90
Odgovorov: 11
Ogledov: 11932
|
Forum: Ostalo Objavljeno: Sob Feb 25, 2012 19:55 Naslov sporočila: Robiju je uspelo !!! |
Jokat sn se začel  |
Tema: Čistilo za gramofonske plošče |
cane90
Odgovorov: 21
Ogledov: 32175
|
Forum: CD, Vinil, DVD, Blu-ray Objavljeno: Pon Feb 20, 2012 22:49 Naslov sporočila: Čistilo za gramofonske plošče |
Živjo
Včeraj sem bil na obisku pri še enemu ljubitelju vinila. Ker dela v bolnici je odnesel tekočino za čiščenje plošč v laboratorij in izvedel kaj vsebuje. Pravi da je izdelava čisto preprosta in s ... |
Tema: Kvaliteta gramofonskih plošč Jugoton |
cane90
Odgovorov: 71
Ogledov: 77765
|
Forum: CD, Vinil, DVD, Blu-ray Objavljeno: Čet Feb 09, 2012 15:43 Naslov sporočila: Kvaliteta gramofonskih plošč Jugoton |
Se strinjam.
Ko sem na začetku kupoval plošče samo preko ebaya sploh nisem vedel kaj pomeni slaba plošča.
Potem sem začel brskati po bolhi. Plošča na prvi pogled(mojega amaterskega očesa) izgleda ur ... |
| |