| Avtor |
Sporočilo |
Tema: močnosti ojačevalec plus DAC? |
brunoland
Odgovorov: 1
Ogledov: 3849
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Jan 29, 2015 15:58 Naslov sporočila: močnosti ojačevalec plus DAC? |
Zdravo.
Malo fibrcam po netu in sem ugodno našel na netu nov močnoastni ojačevalnik CA 651w za 500€ s prevozom v Slo. Trenutno sem še vedno na recieverju.
V kolikor bi se odločil bi rabil še pred ... |
Tema: Bluetooth receiver |
brunoland
Odgovorov: 1
Ogledov: 3551
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pon Jan 26, 2015 15:10 Naslov sporočila: Bluetooth receiver |
| S Tubecast na WP lahko streamaš na tv preko DNLA youtube. |
Tema: Internet Vintage priloznost |
brunoland
Odgovorov: 521
Ogledov: 694009
|
Forum: VINTAGE Objavljeno: Ned Jan 25, 2015 21:18 Naslov sporočila: Internet Vintage priloznost |
Ja pa se zmeniš, da pride kurir k njemu na dom iskat, on naj jih pa zapakira.
Že večkrat tako kupil kakšno stvar. |
Tema: HI-FI RACK |
brunoland
Odgovorov: 15
Ogledov: 65304
|
Forum: HI-FI dodatki Objavljeno: Čet Jan 22, 2015 11:05 Naslov sporočila: HI-FI RACK |
| Kaj je to masiva oblečena v furnir ali iverka, MDF, HDF oblečen v furnir? |
Tema: HI-FI RACK |
brunoland
Odgovorov: 15
Ogledov: 65304
|
Forum: HI-FI dodatki Objavljeno: Sre Jan 21, 2015 22:37 Naslov sporočila: HI-FI RACK |
| Če ne najdeš, kupiš špice sam, narišeš mizarju kaj hočeš in on ti to izdela. |
Tema: rca in shield |
brunoland
Odgovorov: 9
Ogledov: 12048
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Tor Jan 20, 2015 15:31 Naslov sporočila: rca in shield |
Sem probal ne da bi shield dal na konektorje in je bil grozen hum! Eno stransko nič bolje, dvo stransko pa sedaj dela brez kakšnega slišnega huma (vsaj na prvi pogled).
Bi bila kako drugače, če bi ... |
Tema: rca in shield |
brunoland
Odgovorov: 9
Ogledov: 12048
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Tor Jan 20, 2015 13:31 Naslov sporočila: rca in shield |
Potem takem na obeh straneh interkonekta dam shield privijačit. V redu.
Edit: Bom probal brez in z. |
Tema: rca in shield |
brunoland
Odgovorov: 9
Ogledov: 12048
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Tor Jan 20, 2015 12:21 Naslov sporočila: rca in shield |
| Hvala. |
Tema: rca in shield |
brunoland
Odgovorov: 9
Ogledov: 12048
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Pon Jan 19, 2015 23:58 Naslov sporočila: rca in shield |
| Zanima me a shield ozemljim na obeh straneh rca ali samo na enem koncu. Gre za sub kabel, če sploh igra to vlogo. |
Tema: Diy HiFi regal |
brunoland
Odgovorov: 13
Ogledov: 42985
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Pon Jan 19, 2015 15:56 Naslov sporočila: Diy HiFi regal |
Za ravne izvrtine bi jaz takole naredil:
1.) z rezkarjem bi potopil nožek do 5-6 cm (odvisno koliko imaš hoda).
2.) vzel bi "spade bit" (ploščat sveder) in prevrtal preko uvodnih lukenj (v ... |
Tema: Diy HiFi regal |
brunoland
Odgovorov: 13
Ogledov: 42985
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Pon Jan 19, 2015 10:38 Naslov sporočila: Diy HiFi regal |
Si v nulo zavrtal, da si jih zabiti moral preko luknje? Ali si jih lepil?
Edit: Vidim, da si jih dal v lesne matice. Dolge izvrtine (vertikalni kosi) so pa verjetno zabiti? |
Tema: Diy HiFi regal |
brunoland
Odgovorov: 13
Ogledov: 42985
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Pon Jan 19, 2015 10:36 Naslov sporočila: Diy HiFi regal |
| Verjetno s "spade" svedrom (ne vem kako se slovensko reče). |
Tema: Feritni dodatki |
brunoland
Odgovorov: 9
Ogledov: 33073
|
Forum: HI-FI dodatki Objavljeno: Čet Jan 08, 2015 12:45 Naslov sporočila: Feritni dodatki |
| Se pravi, da je bolj to, da je nekaj časa bil vklopljen da se je hum zmanjšal. |
Tema: Feritni dodatki |
brunoland
Odgovorov: 9
Ogledov: 33073
|
Forum: HI-FI dodatki Objavljeno: Čet Jan 08, 2015 11:09 Naslov sporočila: Feritni dodatki |
Še kakšen nasvet, odgovor na vprašanja?
Sem sedaj dal dve feritni posteljici (snel iz kablov za fotoaparat) na en poceni interkonekt za 2€ in se mi je hum močno zmanjšal. Sicer še vedno slišen. Lahko ... |
Tema: Feritni dodatki |
brunoland
Odgovorov: 9
Ogledov: 33073
|
Forum: HI-FI dodatki Objavljeno: Pon Jan 05, 2015 11:11 Naslov sporočila: Feritni dodatki |
Lep pozdrav.
Zanima me malo kako in kaj s tem ter katere. Malo sem si po netu prebral, tukaj gor sem pa bolj malo našel.
Kakor sem zasledil se jih gor daje na interkonekt kable čim bolj h koncu (čim ... |
| |