| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
audiofrik
Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19 Prispevkov: 1503 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Sob Feb 01, 2014 16:01 Naslov sporočila: |
|
|
gre za več kondenzatorjev v enem in ko ga menjavaš je najprej pametno vedeti sploh zakaj-samo zato ker je Iskra ni potrebno, najlažje ga je menjati z novim enakim ki ima tudi isti razpored nogic da ne boč čaral z drugim..Iskra je delala in kar je od Iskre še ostalo še vedno dela zelo dobre kondenzatorje niso pa tako razvpiti kot kaki audiofilski, ki so danes zelo hitro kitajski ponaredek.
Glede na to da vidim da nimaš pojma kaj delaš pa bi bilo mogoče vseeno to prepustiti komu ki to obvlada, gre le za napetost čez 350v in ko te to strese bo veselo..
Je pa v Oakleyu bolj nujno kaj drugegas menjati, ti kondenzatorji so v napajanju in če niso dosti pod nazivno kapaciteto jih pusti pri miru vsaj ne boš kaj drugega pokvaril |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|