| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
submat50
Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05 Prispevkov: 613 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Dec 05, 2013 12:04 Naslov sporočila: |
|
|
| jernejc je napisal/a: |
p.s. Jaz imam njihove 15 colske brate in mi vadi temelje iz bajte.
LP Jernej |
Jernejc, kateri model 15 colarjev ti uporabljas. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
submat50
Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05 Prispevkov: 613 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Dec 05, 2013 12:05 Naslov sporočila: |
|
|
| submat50 je napisal/a: | [quote="jernejc"
p.s. Jaz imam njihove 15 colske brate in mi vadi temelje iz bajte.
LP Jernej |
Jernejc, kateri model 15 colarjev ti uporabljas.[/quote] |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
submat50
Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05 Prispevkov: 613 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Dec 05, 2013 12:08 Naslov sporočila: |
|
|
| jernejc je napisal/a: |
p.s. Jaz imam njihove 15 colske brate in mi vadi temelje iz bajte.
|
Jernejc, kateri model ti uporabljas.
Matjaž |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
jernejc

Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24 Prispevkov: 1044 Kraj: Novo mesto
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
submat50
Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05 Prispevkov: 613 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Dec 05, 2013 13:32 Naslov sporočila: |
|
|
Jernejc v kakšnem ohišju ? OB, H frame ali kaj drugega.
lp Matjaž |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
jernejc

Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24 Prispevkov: 1044 Kraj: Novo mesto
|
Objavljeno: Čet Dec 05, 2013 15:27 Naslov sporočila: |
|
|
OB širine 56 cm brez zavihkov ali kakih drugih bočnih stranic. _________________ Ohm sweet ohm.
Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
jernejx
Pridružen/-a: Ned Apr 2012 22:42 Prispevkov: 343 Kraj: Domžale
|
Objavljeno: Sob Dec 07, 2013 18:15 Naslov sporočila: |
|
|
Jernejc, kakšno maš pa rezno frekvenco, od kje naprej moraš popravljati z kretnico poden, si delal kaj meritev? _________________ Lp
Jernej |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
submat50
Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05 Prispevkov: 613 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Dec 07, 2013 18:27 Naslov sporočila: |
|
|
In kako močan ojačevalec uporabljaš.
matjaž |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|