| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Ned Jun 03, 2012 11:32 Naslov sporočila: |
|
|
| peterpan je napisal/a: | | jernejc je napisal/a: | | Ja res je blo fajn. Na takih obiskih se nabira izkušnje. |
Sodeč po napisanem, se poleg izkušenj lahko nabere tudi kak kilogramček
Lepo videt, da se tkole družite izven foruma in izmenjujete mnenja. |
No vidite štajerci kdaj bomo mi kaj takšnega doživeli.
Napišem včasih kateremu kakšno zs pa ni odziva. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
berni

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49 Prispevkov: 1408 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Ned Jun 03, 2012 13:02 Naslov sporočila: |
|
|
| longplay je napisal/a: | | peterpan je napisal/a: | | jernejc je napisal/a: | | Ja res je blo fajn. Na takih obiskih se nabira izkušnje. |
Sodeč po napisanem, se poleg izkušenj lahko nabere tudi kak kilogramček
Lepo videt, da se tkole družite izven foruma in izmenjujete mnenja. |
No vidite štajerci kdaj bomo mi kaj takšnega doživeli.
Napišem včasih kateremu kakšno zs pa ni odziva. |
Saj se tu in tam kaj dogaja, nekaj je bilo predstavljeno v temi "Druženje..". _________________ Lp
Bernard
--------------
Live and let live. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|