| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Sob Dec 21, 2013 11:23 Naslov sporočila: |
|
|
| CASTOR je napisal/a: | Ne tega ženi pokazat. Bo hotela da ji nabaviš tak lak za lase.  |
Sam tale komentar na video pa zmaga:
Če pozorno pogledate vidite da Chuck Norris v bistvu drži letali v zraku
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Senca

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25 Prispevkov: 888 Kraj: Logatec
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Senca

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25 Prispevkov: 888 Kraj: Logatec
|
Objavljeno: Čet Dec 26, 2013 10:41 Naslov sporočila: |
|
|
 _________________ Nikoli se ne prepiraj z idiotom,
ker te bo potegnil na svoj nivo
in te premagal s svojimi izkušnjami. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Čet Dec 26, 2013 19:29 Naslov sporočila: |
|
|
Dobra fora
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
jernejc

Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24 Prispevkov: 1044 Kraj: Novo mesto
|
Objavljeno: Čet Dec 26, 2013 19:50 Naslov sporočila: |
|
|
 _________________ Ohm sweet ohm.
Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
bogomir 4051
Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42 Prispevkov: 1467 Kraj: ljubljana
|
Objavljeno: Čet Dec 26, 2013 23:06 Naslov sporočila: |
|
|
Ne zrediš se od Božiča do Novega leta, ampak od Novega leta do Božiča !!!
LpM. _________________ miro |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 031361550 |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Pet Dec 27, 2013 21:26 Naslov sporočila: |
|
|
| bogomir 4051 je napisal/a: | Ne zrediš se od Božiča do Novega leta, ampak od Novega leta do Božiča !!!
LpM. |
Prekleto res...  _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Sob Dec 28, 2013 19:40 Naslov sporočila: |
|
|
Pred časom smo se pogovarjali o usb polnilcih za v avto pa se ne spomnim več v kateri temi. No nima veze, vglavnem v kolikor še kdo potrebuje sem včeraj pri nas uletel na 12/24V 1A usb polnilček za vsega 2.25 eur. Valjda sem kupil.
Če še koga zanima info kje naj mi pošlje zs. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
CASTOR
Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18 Prispevkov: 1087 Kraj: KOZINA
|
Objavljeno: Ned Dec 29, 2013 11:35 Naslov sporočila: |
|
|
| before je napisal/a: | | bogomir 4051 je napisal/a: | Ne zrediš se od Božiča do Novega leta, ampak od Novega leta do Božiča !!!
LpM. |
Prekleto res...  |
Ha,ha res je. Ma važno je, da se bukle o dieti prodajajo kot vroče žemljice od NL.do NL.
LP |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
CASTOR
Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18 Prispevkov: 1087 Kraj: KOZINA
|
Objavljeno: Ned Dec 29, 2013 15:07 Naslov sporočila: |
|
|
Merek mora bit, pa čeprav za okoli zida.
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
M71

Pridružen/-a: Ned Okt 2012 11:21 Prispevkov: 40 Kraj: Domžale
|
Objavljeno: Pon Dec 30, 2013 11:31 Naslov sporočila: |
|
|
Kopiram s ''sosednjega'' foruma
Prosim, če kdo ima več prakse o drvah z kurjenjem z drvami mi naj napiše njegove izkušnje kurjenje z drvami |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Sob Jan 04, 2014 00:25 Naslov sporočila: |
|
|
Dobra fora... če koga matra šum, brum, visokofrekvenčno cviljenje, klikanje pri usb predvajanju z računalnika na zunanji usb dac in je probal že vse živo pa ne pomaga:
http://archimago.blogspot.ca/2013/12/measurements-usb-cable-extension-with.html
Človek je pri reševanju problema zakompliciral do nezavesti. Vmes na poti usb signala dodal nebodigatreba konverzije, ki po zdravi kmečki logiki vse rezultirajo v povečanem jiterju glede na en sam kratek usb kabel, torej:
pc>usb kabel>usb v lan konverzija>15 metrov lan kabla>lan v usb konverzija>usb kabel>usb dac
in zadeva mu je rešila problem. Če bi bil to nek lolek bi rekel brez veze škoda časa tip bluzi tu je ziher jiterja za izvoz grem jaz dalje, tako pa gre za poznanega internetnega džeka, ki je vsled svojih dognanj, razkrivanj, demistificiranj tako na svojem branem blogu kot na audio forumih cmok v grlu marsikateremu audio proizvajalcu čigar proizvodi so mu prišli pod roke.
Zanimivo  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Ned Jan 05, 2014 02:32 Naslov sporočila: |
|
|
Ne morem mimo tega. Butalci. Dobro se služi na račun tega.
http://www.hairhealthjournal.com/si2GhTfOI/
Zdravila ter preparati ki naj bi preprečevali izpadanje, in celo ponovno rast las pri moškem.
Alopecija ureata delna, ali popolna je odvisna le od moškega spolnega hormona testosterona oziroma njegovega produkta DHT, ki je prisoten pod kožo. Dehidrotestosteron DHT, je največji krivec za alopecijo. Čim več ga je tem slabše je stanje na lasišču. Če ima moški to to smolo da je podedoval neodpornost folikul proti hormonu DHT od staršev je popolna pleša neizogibna. Njegov nivo lahko dvigujemo še sami z aerobnimi vajami torej z športom.
Lasje so samo mrtev keratin, in karkoli nanašamo ne bo nič pomagalo. Ko enkrat folikula oziroma čebulica lasa odmre las izpade, in nov ne bo zrastel. Naj se raje lotijo znanstvene buče z čim nivo testosterona, in DHT hormona znižati da do alopecije sploh ne bo prišlo. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
nek_do

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22 Prispevkov: 2282 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Ned Jan 05, 2014 10:43 Naslov sporočila: |
|
|
@longplay, kdaj so že rekli, da tisti, ki bo resnično pogruntal "zdravilo" za ponovno rast las bo postal novi Bill Gates. Tako pa vsi pobirajo samo "drobtinice". Že v Jugi smo imeli nekega Girlota, ki je obogatel na ta račun. _________________ Lep je dan |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|