Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Vici
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 136, 137, 138  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 08, 2013 13:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.njuskalo.hr/hi-fi-komponente/audio-problem-eliminator-oglas-9985605

Folk pa ima cajt Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 08, 2013 14:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko hodim po trgovinah mi vedno gre na živce, ko me prodajalci sprašujejo , če rabim kakšno pomoč.

Včeraj sem bil v Big bangu in sem malce gledal kaj imajo v ponudbi. Pride prodajalec in vpraša, če lahko pomaga. Ga vprašam če imajo DAC-e, tip zatrokira in vpraša kaj je to. Mu razložim in potem pove da tega nimajo. V trenutku sem se ga znebil. Laughing
_________________
Popravljam vse vrste PC-jev, notesnikov....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 876
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 08, 2013 23:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobro si se ga znebil. Rekel bi da je to en del programatorja za pralni stroj. Laughing Sicer pa tako kar se tiče avdio programa nimajo skoraj nič več. Pred 10 leti so se bohotili z vsaj 15 znamkami zvočnikov ki jih je bilo mogoče dobiti pri njih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 08, 2013 23:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fuego je napisal/a:
Ko hodim po trgovinah mi vedno gre na živce, ko me prodajalci sprašujejo , če rabim kakšno pomoč.


Ni treba pripovedovati - poznamo to bolj ali manj vsi. Ja res so nadležni včasih, ko si kaj samo ogleduješ. Jih pa zato ni na spregled takrat, ko pa bi jih potreboval oziroma kaj vprašal. Twisted Evil
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 09, 2013 13:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prelepo črnolasko sta osvajala mlad zdravnik in star odvetnik.

Zdravnik jo je zasipaval z darili, ni česar ni.

Odvetnik pa ji je vsak dan prinesel eno jabolko.

Čez nekaj časa pa se mladenka le zgane in vpraša odvetnika, kaj misli s temi vsakodnevnimi jabolki.

Pa pravi odvetnik :"Eno jabolko na dan, odžene zdravnika vstran!"

Twisted Evil
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2013 09:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Twisted Evil
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2013 10:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2013 12:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
fuego je napisal/a:
Ko hodim po trgovinah mi vedno gre na živce, ko me prodajalci sprašujejo , če rabim kakšno pomoč.


Ni treba pripovedovati - poznamo to bolj ali manj vsi. Ja res so nadležni včasih, ko si kaj samo ogleduješ. Jih pa zato ni na spregled takrat, ko pa bi jih potreboval oziroma kaj vprašal. Twisted Evil

Čeprav se to sedaj nekoliko spreminja. V Big Bangu morajo reveži lepiti na prodane proizvode nalepke, da imajo v trgovini evidenco, koliko so asistirali pri prodaji.
Pa še nekaj, vedite da niso vsi prodajalci vrhunski strokovnjaki v audifilstvu, tako kot vi… Prodajajo več stvari naenkrat in velja tudi pravilo koliko denarja toliko muzike...
P.S. @before, to ne leti nate, izkoriščam le temo, da napišem tisto, kar bi bilo ok, če bi vsi premislili, ko odpiramo usta…
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2013 14:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz delam v trgovini pa moram vse živo vedet... pa je v računalništvu vsak dan kaj novega. Nihče me ne vpraša ali znam, enostavno se morš sam sproti izobraževat. Je pa problem teh trgovskih centrov, ker zaposlujejo na veliko študente, katerim je itak pomembno samo to, koliko bo dobil na uro, veliko trgovcev pa privatno ne zanimajo stvari, ki jih prodajajo. Sem pred leti delal pri Kodaku in res nisem imel kaj veliko pojma o fotografiji. Pa sem si sposodil knjige, v službi sem namesto, da bi čvekal z sodelavkami, prebiral navodila od fotoaparatov. Po 1 mesecu dela sem že vedel več kot ostale, ki so delale notri že par let. Pa sem se naučil tudi razvijat filme, izdelovat fotografije itd. Če delaš v takem poslu pač moraš bit z vsem na tekočem.
_________________
Popravljam vse vrste PC-jev, notesnikov....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2013 14:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

janzi je napisal/a:


Twisted Evil


Z prstancem pa res nišem še nikoli nobene.....
_________________
Popravljam vse vrste PC-jev, notesnikov....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2013 14:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 988
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2013 14:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fuego je napisal/a:
janzi je napisal/a:
[img]
Twisted Evil


Z prstancem pa res nišem še nikoli nobene.....


Ma, važn, da si !!! Twisted Evil
_________________
I may not always be right; but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041292520
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2013 20:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kakšna je razlika med dobrim sosedom in dobro sosedo?

Dober sosed posodi, dobra soseda da.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
M71



Pridružen/-a: Ned Okt 2012 11:21
Prispevkov: 40
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 12, 2013 21:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Kakšna je razlika med dobrim sosedom in dobro sosedo?

Dober sosed posodi, dobra soseda da.

Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 14, 2013 20:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Janezek vpraša svojo učiteljico, če lahko govori z njo po šolski uri. Ona se strinja.


Učiteljica: In, Janezek, kaj mi želiš povedati?

Janezek: Mislim, da sem preveč pameten, da bi ostal v tem razredu, ker se dolgočasim.
Želim, da me daste direktno v gimnazijo.

Učiteljica obvesti o tem ravnatelja, ki vpraša Janezka, če lahko naredi test.

Janezek se strinja brez oklevanja in ravnatelj začne s vprašanji:

Ravnatelj: No, Janezek, da vidimo... 13x4?
Janezek: 52!

Ravnatelj: In kvadratni koren iz 9 ?
Janezek: 3, gospod ravnatelj.

Ravnatelj: Glavno mesto JaponskeJanezek: Tokio.

Test traja še pol ure, Janezek pa ne naredi nobene napake. Na koncu je ravnatelj
zadovoljen z rezultatom, učiteljica pa vpraša, ali mu lahko zdaj ona postavi nekaj vprašanj.
Oba se strinjata in učiteljica začne spraševati:

Učiteljica: Dobro, Janezek. Krava ima 4, jaz pa 2. Kaj je to?
Janezek: Noge, gospa učiteljica.


Učiteljica: Točno. Kaj lahko najdemo v tvojih hlačah, v mojih pa ne?

Ravnatelj je presenečen nad vprašanjem...

Janezek: Žepe!

Učiteljica: Dobro, Janezek. Kje so ženske najbolj kodraste ?


Ravnatelj se pripravlja, da poseže z besedo med njiju,

a Janezek odgovori:V Afriki

Učiteljica: Kaj je mehko a na rokah ženske postane trdo?

Ravnatelj zavije z očmi, a Janezek spet odgovarja.

Janezek: Lak za nohte.

Učiteljica: Kaj imajo moški in ženske na sredini nog?

Janezek: Kolena!

Učiteljica: V redu. Kaj ima poročena ženska širše kot neporočena?

Ravnatelj ne more verjeti svojim ušesom.

Janezek: Posteljo, gospa učiteljica.

Učiteljica: Kateri del mojega telesa je največkrat vlažen?

Janezek: Vaš jezik!

Učiteljica: Katera beseda se začne s črko ''p'' in označuje nekaj, kar se pod moško roko orosi, moški pa hoče še.

Janezek: Pivo

Ravnatelj je brez sape, ves moker od znoja, odloči se, da bo prekinil test in vzklikne:
Ne bom te poslal v gimnazijo ampak direktno na fakulteto! Zame bi bila vprašanja pretežka!



Nauk: Perverznost se pojavi z leti!

Naj bo dan nasmejan.


LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 136, 137, 138  Naslednja
Stran 120 od 138

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe