Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Čorba
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 137, 138, 139  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 11, 2012 07:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Le zakaj imam tak občutek, da se nekdo na forumu prijavlja z različnimi nicki...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 11, 2012 08:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 11, 2012 08:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

igor0203 je napisal/a:
Question


Malo prečekiraj dogajanje in boš pogruntal. Nekaj bode v oči. Vsaj meni...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 12, 2012 09:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ah pa to ni edini. Jaz sem zaznal vsaj še en poskus... Sicer pa se to čisto komot preveri...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 12, 2012 17:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
Ah pa to ni edini. Jaz sem zaznal vsaj še en poskus... Sicer pa se to čisto komot preveri...


Za enega sem z veliko gotovostjo prepričan, da se predstavlja še z enim anonimnim nickom. Ali pa pod tem anonimnim nickom deluje druga oseba, ki je tesno povezana z njim in vleče na njegov mlin, oziroma deluje v njegovem interesu. Je tako očitno da mozag peče. Laughing

Sumim, da je z njim, oziroma njima, povezan še tretji anonimni nick. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 766
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 12:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hehe, če bi Tranci omogočil dostop do administratorske nadzorne plošče, bi hitro ugotovil Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1408
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 15:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kloni ali klovni? Wink
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 19:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@berni
Oboji. Dva v enem. Akcija samo ta mesec...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 946
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 21:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ciljate morda na Alena Tokmadzica?

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 22:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2012 10:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Nedavna prezentacija pri sosedih:

http://www.youtube.com/watch?v=HMTFSamMQ7w

Nisem še nikoli bil v tem shopu, ampak izgleda pa zelo dobro. Zraven luštne bejbe v zelenem bi se pa bilo za prisedit na kavčeka. Le kdo ne bi. Smile

Če bi se naši audio trgovci spomnili česa takšnega, mislim spraviti skupaj kakšen lušten video (npr. ko prejmejo kak nov model, tak in drugačen event,...) in ruknali to na youtube, facebook,..., da ljudje vidijo kaj dogaja, ne bi bilo čisto nič narobe. Dobra reklama dela čuda in jim ne bi bilo treba pol toliko jamrat kako se nič ne proda. Lahko rečem samo bravo sosedje, naši pa si jih lahko vzamejo za zgled. Čas gre naprej in če hočeš biti del tega heca je treba biti fleksibilen in se prilagajat.


Pred časom sem zatrebunjal o zgornji luštni prezentaciji pri sosedih. Zdaj so imeli še eno. V goste povabili eno Applovo trgovino in skupaj predstavili asortimane obeh, oziroma audio & gadget integracije, vse skupaj pa zadokumentirali v simpatičen video. Bravo, tako se dela. Se imajo naši nefleksibilni audio trgovci in zastopniki še veliko za naučit. Najprej zaštekat kako se sploh priklopi na internet, nato pa prednosti le tega. Okej malo pretiravam, pa ne dosti...

#BombUP - Bowers & Wilkins P3, Classé CA-2300, New iPad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2012 10:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko že hvalimo sosede, tudi takšno TV oddajo nimamo: http://youtu.be/pd-7RylgNbA
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AndrewPee



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 16:22
Prispevkov: 58
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 16, 2012 12:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

malo provokacije.. Twisted Evil

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2585
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 16, 2012 15:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kupm!
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 876
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 17, 2012 21:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


Ona sliši nekoloriran, nevtralen, in nepopačen zvok omnipolarno več kilometrov naokrog.
Infra in ultrazvok sta vključena.Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 137, 138, 139  Naslednja
Stran 81 od 139

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe