| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Pet Maj 11, 2012 07:50 Naslov sporočila: |
|
|
| Le zakaj imam tak občutek, da se nekdo na forumu prijavlja z različnimi nicki... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
igor0203
Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33 Prispevkov: 638 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Pet Maj 11, 2012 08:21 Naslov sporočila: |
|
|
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Pet Maj 11, 2012 08:28 Naslov sporočila: |
|
|
| igor0203 je napisal/a: |  |
Malo prečekiraj dogajanje in boš pogruntal. Nekaj bode v oči. Vsaj meni... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Maj 12, 2012 09:39 Naslov sporočila: |
|
|
| Ah pa to ni edini. Jaz sem zaznal vsaj še en poskus... Sicer pa se to čisto komot preveri... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Sob Maj 12, 2012 17:22 Naslov sporočila: |
|
|
| Vinylfan je napisal/a: | | Ah pa to ni edini. Jaz sem zaznal vsaj še en poskus... Sicer pa se to čisto komot preveri... |
Za enega sem z veliko gotovostjo prepričan, da se predstavlja še z enim anonimnim nickom. Ali pa pod tem anonimnim nickom deluje druga oseba, ki je tesno povezana z njim in vleče na njegov mlin, oziroma deluje v njegovem interesu. Je tako očitno da mozag peče.
Sumim, da je z njim, oziroma njima, povezan še tretji anonimni nick.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
stormsonic

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00 Prispevkov: 766 Kraj: MB
|
Objavljeno: Ned Maj 13, 2012 12:27 Naslov sporočila: |
|
|
hehe, če bi Tranci omogočil dostop do administratorske nadzorne plošče, bi hitro ugotovil  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
berni

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49 Prispevkov: 1408 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Ned Maj 13, 2012 15:16 Naslov sporočila: |
|
|
Kloni ali klovni?  _________________ Lp
Bernard
--------------
Live and let live. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Ned Maj 13, 2012 19:41 Naslov sporočila: |
|
|
@berni
Oboji. Dva v enem. Akcija samo ta mesec... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
vojko
Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50 Prispevkov: 946 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Ned Maj 13, 2012 21:12 Naslov sporočila: |
|
|
Ciljate morda na Alena Tokmadzica?
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Ned Maj 13, 2012 22:05 Naslov sporočila: |
|
|
| Ne |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Tor Maj 15, 2012 10:38 Naslov sporočila: |
|
|
| audiofill je napisal/a: | Nedavna prezentacija pri sosedih:
http://www.youtube.com/watch?v=HMTFSamMQ7w
Nisem še nikoli bil v tem shopu, ampak izgleda pa zelo dobro. Zraven luštne bejbe v zelenem bi se pa bilo za prisedit na kavčeka. Le kdo ne bi.
Če bi se naši audio trgovci spomnili česa takšnega, mislim spraviti skupaj kakšen lušten video (npr. ko prejmejo kak nov model, tak in drugačen event,...) in ruknali to na youtube, facebook,..., da ljudje vidijo kaj dogaja, ne bi bilo čisto nič narobe. Dobra reklama dela čuda in jim ne bi bilo treba pol toliko jamrat kako se nič ne proda. Lahko rečem samo bravo sosedje, naši pa si jih lahko vzamejo za zgled. Čas gre naprej in če hočeš biti del tega heca je treba biti fleksibilen in se prilagajat. |
Pred časom sem zatrebunjal o zgornji luštni prezentaciji pri sosedih. Zdaj so imeli še eno. V goste povabili eno Applovo trgovino in skupaj predstavili asortimane obeh, oziroma audio & gadget integracije, vse skupaj pa zadokumentirali v simpatičen video. Bravo, tako se dela. Se imajo naši nefleksibilni audio trgovci in zastopniki še veliko za naučit. Najprej zaštekat kako se sploh priklopi na internet, nato pa prednosti le tega. Okej malo pretiravam, pa ne dosti...
#BombUP - Bowers & Wilkins P3, Classé CA-2300, New iPad |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
alenvprekršku

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09 Prispevkov: 890 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Maj 15, 2012 10:44 Naslov sporočila: |
|
|
Ko že hvalimo sosede, tudi takšno TV oddajo nimamo: http://youtu.be/pd-7RylgNbA _________________ B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
AndrewPee
Pridružen/-a: Tor Dec 2010 16:22 Prispevkov: 58 Kraj: Maribor
|
Objavljeno: Sre Maj 16, 2012 12:31 Naslov sporočila: |
|
|
malo provokacije..
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34 Prispevkov: 2585 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: Sre Maj 16, 2012 15:14 Naslov sporočila: |
|
|
Kupm! _________________ Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Čet Maj 17, 2012 21:21 Naslov sporočila: |
|
|
Ona sliši nekoloriran, nevtralen, in nepopačen zvok omnipolarno več kilometrov naokrog.
Infra in ultrazvok sta vključena. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|