| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
fuego
Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19 Prispevkov: 1027 Kraj: Celje
|
Objavljeno: Pet Maj 04, 2012 07:53 Naslov sporočila: |
|
|
CD od tega majstra na kitari:
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
habo66

Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01 Prispevkov: 1121 Kraj: Lenart
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
fuego
Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19 Prispevkov: 1027 Kraj: Celje
|
Objavljeno: Pet Maj 04, 2012 11:47 Naslov sporočila: |
|
|
Pa še mal akustične kitare:
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
fuego
Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19 Prispevkov: 1027 Kraj: Celje
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
fuego
Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19 Prispevkov: 1027 Kraj: Celje
|
Objavljeno: Sob Maj 05, 2012 14:25 Naslov sporočila: |
|
|
RPWL - Beyond man and Time
Poslušam jo že pol meseca skupaj. Že dolgo me katera plata ni tolk zasvojila. Enostavno je to najboljša prog/art rock plata letošnjega leta. Tut na koncertu je bil zvok kot z HI-FI-ja, da ne govorimo o koreografiji.
Brez dvoma so RPWL moderna različica Pink Floydov, kar se pozna tako na zvoku kot družbeno-kritični liriki.
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34 Prispevkov: 2585 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: Sob Maj 05, 2012 21:02 Naslov sporočila: |
|
|
Stoned Jesus - Red Wine <3 _________________ Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
jejsus
Pridružen/-a: Sre Jul 2011 15:00 Prispevkov: 16 Kraj: Ljubljana
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
fuego
Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19 Prispevkov: 1027 Kraj: Celje
|
Objavljeno: Ned Maj 06, 2012 13:46 Naslov sporočila: |
|
|
Na kolesu paše kaj tršega
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Ned Maj 06, 2012 15:24 Naslov sporočila: |
|
|
Brooke Miller Familiar na sacd-ju podpisanem od pevke, ki sem ga danes prinesel iz Hi-Enda.Poslušal tam tudi v živo. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Bwaze

Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59 Prispevkov: 451 Kraj: Kamnik
|
Objavljeno: Pon Maj 07, 2012 18:51 Naslov sporočila: |
|
|
Malo gor in dol po Jethro Tull diskografiji. Tale ima definitivno najboljšo naslovnico:
Drugače mi je pa že leta najljubši njihov Orion iz Stormwatch albuma! _________________ Pezzer Ritter Wenne Knecht! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ambasador
Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52 Prispevkov: 6267 Kraj: Izola
|
Objavljeno: Pon Maj 07, 2012 19:25 Naslov sporočila: |
|
|
Po 8 urni košnji trave pod oljkami, sem si naslednji dan (včeraj) privoščil vse Mahlerjeve simfonije ki jih premorem. Prvo, tretjo, četrto in sedmo. Skupaj 6LP-jev. Je prav pasalo.
Pravkar se odpravljam 'zakurblat' vertikalni gramofon, prva žrtev bo Wagner, potem bomo videli kako naprej. _________________ Carpe Diem |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
CASTOR
Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18 Prispevkov: 1087 Kraj: KOZINA
|
Objavljeno: Pon Maj 07, 2012 19:36 Naslov sporočila: |
|
|
| ambasador je napisal/a: | Po 8 urni košnji trave pod oljkami, sem si naslednji dan (včeraj) privoščil vse Mahlerjeve simfonije ki jih premorem. Prvo, tretjo, četrto in sedmo. Skupaj 6LP-jev. Je prav pasalo.
Pravkar se odpravljam 'zakurblat' vertikalni gramofon, prva žrtev bo Wagner, potem bomo videli kako naprej. |
Ma nehaj ga kurblat,ker počasi že ratava utrujen  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|