| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Pet Apr 20, 2012 08:17 Naslov sporočila: |
|
|
| audiofill je napisal/a: | | before je napisal/a: | | audiofill je napisal/a: | | igor0203 je napisal/a: | Novega NuForca?  |
Kaj misliš?  |
... in sliši na ime DAC-9. A ne? |
Jaaaaaa! Je že prispel iz amerike k EU distributerju. To je bilo pa ultra brzinsko. Trenutno edini z vgrajenim najnovejšim 24/192 async usb modulom v evropi. Čez vikend ga premierno pokažejo na hifi showu (so obljubili da bodo z njim delali z rokavicami hehe) nato pa pravac via audiofill. To bo urnebes doma.  |
Aljoša...
Kaj pa tole?
Though labelled DAC-1, this new unit is also a digital preamp featuring 24/192 SPDIF, Toslink and USB. Priced at $995 and available sometime in March or April, it also includes a remote. _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Pet Apr 20, 2012 09:29 Naslov sporočila: |
|
|
DAC-1 je nižji rang od DAC-9. Tokrat sem rekel hočem orenk dac ali nič. Ne bom več štrikal z nekimi poceni na pol rešitvami in potem moril ubogega dr. storma, ki ima vsega tega štrapciranja že ziher poln kufer. No, mališan se že veselo uigrava za hifi show. Fakini vsake toliko pošljejo fotke nastajajočega sistema v hotelski sobi, da sem ja cel zrajcan. Včeraj zvečer je že žvrgolel z mac mini in futral končne stopnje.
Aja želel pa sem izključno srebrnega, ker bom v prihodnosti verjetno upiknil mac mini, da se bo barvno ujemalo. Kajti odkar sem lani slišal kako preko usb funkcionira kombinacija mac mini & DAC-9, nisem mogel več spat. Proklet bodi dr. sah, zaradi tebe vse to!
Vulgaris napajalni kabel. Pa ne za feršterkerijo temveč mac minija!
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Pet Apr 20, 2012 10:49 Naslov sporočila: |
|
|
| a so tole zgoraj moj sistem slikali? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Pet Apr 20, 2012 10:52 Naslov sporočila: |
|
|
Ti pa samo tiho bodi ko si kriv za moje pufe. Da mi lep čas ne prideš več k bajti s kako novotarijo.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Špilferderber

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24 Prispevkov: 775
|
Objavljeno: Pet Apr 20, 2012 11:28 Naslov sporočila: |
|
|
jaz pa bil sveto prepričan in zastopil, da boš nabavljal Transparent kablovje.. eh, silly me..  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Pet Apr 20, 2012 11:36 Naslov sporočila: |
|
|
| audiofill je napisal/a: | Ti pa samo tiho bodi ko si kriv za moje pufe. Da mi lep čas ne prideš več k bajti s kako novotarijo.  |
čaki čaki, a potem čez dva mesece ne smem priti z REF 20?  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Pet Apr 20, 2012 15:03 Naslov sporočila: |
|
|
| dr.sah je napisal/a: |
čaki čaki, a potem čez dva mesece ne smem priti z REF 20?  |
NE! Imaš prepoved približevanja na 100 metrov
Dve frišni s showa z novim predojačevalnikom P20 in novimi Polk Audio zvočniki:
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Pet Apr 20, 2012 18:38 Naslov sporočila: |
|
|
| audiofill je napisal/a: | | dr.sah je napisal/a: |
čaki čaki, a potem čez dva mesece ne smem priti z REF 20?  |
NE! Imaš prepoved približevanja na 100 metrov
|
Ja ja... Aljoša! Tukaj na forumu si načelen in čvrst, mimo naših oči pa te kar vidim kako se šetaš okoli dr.sah-a - kot maček okoli vrele kaše!
Zdaj pa resno: torej ima NuForce (že spet) novo končno stopnjo?
V čem je razlika med REF 20 in REF 18?
Dr.sah, povej! _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Pet Apr 20, 2012 19:15 Naslov sporočila: |
|
|
Hm, kaj dosti povedati ne morem, ker nimam informacij. V prodaji bosta obe verziji, 18 in 20. Seveda bo tudi možna nadgradnja iz 18 na 20.
V osnovi bo ref 20 bistveno močnejši, nekaj čez 300W/8ohm, to, in nekaj bonbončkov, ki bodo zvok dvignili na boljšo raven. Ohišje ostaja isto. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
MitjaF
Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56 Prispevkov: 414 Kraj: KRANJ
|
Objavljeno: Sob Apr 21, 2012 15:10 Naslov sporočila: |
|
|
| audiofill je napisal/a: | | before je napisal/a: | | audiofill je napisal/a: | | igor0203 je napisal/a: | Novega NuForca?  |
Kaj misliš?  |
... in sliši na ime DAC-9. A ne? |
Jaaaaaa! Je že prispel iz amerike k EU distributerju. To je bilo pa ultra brzinsko. Trenutno edini z vgrajenim najnovejšim 24/192 async usb modulom v evropi. Čez vikend ga premierno pokažejo na hifi showu (so obljubili da bodo z njim delali z rokavicami hehe) nato pa pravac via audiofill. To bo urnebes doma.  |
Na katerem Hi-FI showu, a je kje v bližini? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Sob Apr 21, 2012 17:33 Naslov sporočila: |
|
|
| Švedska. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
AndrewPee
Pridružen/-a: Tor Dec 2010 16:22 Prispevkov: 58 Kraj: Maribor
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
peterpan

Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20 Prispevkov: 335 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Tor Apr 24, 2012 12:04 Naslov sporočila: |
|
|
Jest ga gledam, samo mi je sumljivo dejstvo, da ga je prodajalec že enkrat prodal, pa potem dobil nazaj.
Odgovoril mi je, da ga je po prejetju ponovno stestiral in da vse dela b.p., da ga kupec verjetno ni znal uporabljati. Kljub temu, da je DAC-9 star manj kot eno leto, je tudi rekel, da garancija ni prenosljiva.
Cena je tudi že kar konkretna, tako da bom videl ali ja ali ne. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
habo66

Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01 Prispevkov: 1121 Kraj: Lenart
|
Objavljeno: Tor Apr 24, 2012 12:42 Naslov sporočila: |
|
|
| Kolk pa tale Nuforce nov pride? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Tor Apr 24, 2012 13:01 Naslov sporočila: |
|
|
| 1600-1700 eur |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|