Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dvosistemski ne-samostoječi zvočniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ivann



Pridružen/-a: Sob Feb 2010 18:48
Prispevkov: 24
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 29, 2010 21:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, ne bo druge. Zvočnik in akustika prostora igrata veliko vlogo pri kvaliteti zvoka.
Bo treba šparat in malo znižat proračun za ostale komponente ... Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
goldenEar



Pridružen/-a: Čet Apr 2010 20:18
Prispevkov: 8
Kraj: EU

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 29, 2010 21:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ivann je napisal/a:
Ja, ne bo druge. Zvočnik in akustika prostora igrata veliko vlogo pri kvaliteti zvoka.
Bo treba šparat in malo znižat proračun za ostale komponente ... Confused


Ja, za soliden komplet je res treba veliko odšteti.

Resno razmisli malo o tem: http://www.avihifi.co.uk/adm9.html

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ivann



Pridružen/-a: Sob Feb 2010 18:48
Prispevkov: 24
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 30, 2010 09:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

goldenEar je napisal/a:


Ja, za soliden komplet je res treba veliko odšteti.
Resno razmisli malo o tem: http://www.avihifi.co.uk/adm9.html

LP


Sem sledil temi o aktivnih zvočnikih, kaj pa vem, itak še nisem sprejel odločitve in so opcije odprte. Kakšnih dobrih aktivnih zvočnikov pa še nisem nikoli slišal. Kje bi lahko slišal kakšne aktivce?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 30, 2010 15:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po mojem bi se kaj mogoče našlo med kakimi forumaši ali pa na bližjem sejmu naslednji teden? Naj poznavalci kaj povejo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 21:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ti mali monitorji mi ne grejo iz glave:





Raidho C1.1 http://www.raidho.dk/speakers/c-series/c-1.0

Še zdaj mi ni jasno zakaj pri teh zvočnikih zakoni fizike ne veljajo?
Sobo od enih 50m2 so tako suvereno zapolnili z basom, tam do enih
svojih specificiranih 50Hz, da je bilo prav smešno, ker so zraven stali
večji modeli in bi dal nogo, da igrajo ta veliki modeli. Zvočna slika pa
tako brutalno zračna, kot pri kakšnih velikopanelnih elektrostatih.
Čudo čuda.... Če imate namen kupit vrhunske monitorje dajte priložnost
tem malim zverinam.

Lp,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1503
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 22:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

se strinjam, super zvočniki, problem je marsikomu lahko le cena, čeprav se v Vklopu tudi to dobiti po relativno zelo ugodni ceni
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 22:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Anthony gallo Strada. Dokaj poceni zadeva, igra pa odlično.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1503
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 22:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ta pa primerjava pa je malo smešna, milo rečeno pač zvočnika kilometre različnih karakterjev in kvalitete
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1121
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 22:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

15.000 usd ? Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 22:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
se strinjam, super zvočniki, problem je marsikomu lahko le cena, čeprav se v Vklopu tudi to dobiti po relativno zelo ugodni ceni


Hm, sploh nisem vedel, da se jih da dobit v Vklopu...Kakorkoli, večkrat sem že videl razne demo, pa tudi par let stare tam med 5-6kEUR. Po ceniku pa je 15kUSD res malo brutalno...

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 23:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gorko1 je napisal/a:
audiofrik je napisal/a:
se strinjam, super zvočniki, problem je marsikomu lahko le cena, čeprav se v Vklopu tudi to dobiti po relativno zelo ugodni ceni


Hm, sploh nisem vedel, da se jih da dobit v Vklopu...Kakorkoli, večkrat sem že videl razne demo, pa tudi par let stare tam med 5-6kEUR. Po ceniku pa je 15kUSD res malo brutalno...

LP,
Goran


Na forumu jih je eno par, ki jih posedujejo ... AKhmm
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1121
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 23:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A je že kdo morda slišal Triangle Genese Trio?
Teli so pomoje da za eno nulo cenenjši Smile

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1012
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2012 10:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:
A je že kdo morda slišal Triangle Genese Trio?
Teli so pomoje da za eno nulo cenenjši Smile



Uf. .to pa moraš miže poslušat, ker če ne preveč na b&w spominjajo. .placebo itd Laughing Laughing
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JanezBlond



Pridružen/-a: Sre Okt 2009 9:50
Prispevkov: 190
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2012 10:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa kak Dynaudio Focus 140 ali pa kak monitor od Mark& Daniel?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2012 11:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
ta pa primerjava pa je malo smešna, milo rečeno pač zvočnika kilometre različnih karakterjev in kvalitete


kaj pa jim fali?

http://www.6moons.com/audioreviews/gallo10/strada.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 2 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe