| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
ivann

Pridružen/-a: Sob Feb 2010 18:48 Prispevkov: 24 Kraj: Celje
|
Objavljeno: Sre Sep 29, 2010 21:37 Naslov sporočila: |
|
|
Ja, ne bo druge. Zvočnik in akustika prostora igrata veliko vlogo pri kvaliteti zvoka.
Bo treba šparat in malo znižat proračun za ostale komponente ...  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
goldenEar
Pridružen/-a: Čet Apr 2010 20:18 Prispevkov: 8 Kraj: EU
|
Objavljeno: Sre Sep 29, 2010 21:59 Naslov sporočila: |
|
|
| ivann je napisal/a: | Ja, ne bo druge. Zvočnik in akustika prostora igrata veliko vlogo pri kvaliteti zvoka.
Bo treba šparat in malo znižat proračun za ostale komponente ...  |
Ja, za soliden komplet je res treba veliko odšteti.
Resno razmisli malo o tem: http://www.avihifi.co.uk/adm9.html
LP |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ivann

Pridružen/-a: Sob Feb 2010 18:48 Prispevkov: 24 Kraj: Celje
|
Objavljeno: Čet Sep 30, 2010 09:49 Naslov sporočila: |
|
|
Sem sledil temi o aktivnih zvočnikih, kaj pa vem, itak še nisem sprejel odločitve in so opcije odprte. Kakšnih dobrih aktivnih zvočnikov pa še nisem nikoli slišal. Kje bi lahko slišal kakšne aktivce? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Sep 30, 2010 15:34 Naslov sporočila: |
|
|
| Po mojem bi se kaj mogoče našlo med kakimi forumaši ali pa na bližjem sejmu naslednji teden? Naj poznavalci kaj povejo! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gorko1
Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44 Prispevkov: 656 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Pon Mar 19, 2012 21:50 Naslov sporočila: |
|
|
Ti mali monitorji mi ne grejo iz glave:
Raidho C1.1 http://www.raidho.dk/speakers/c-series/c-1.0
Še zdaj mi ni jasno zakaj pri teh zvočnikih zakoni fizike ne veljajo?
Sobo od enih 50m2 so tako suvereno zapolnili z basom, tam do enih
svojih specificiranih 50Hz, da je bilo prav smešno, ker so zraven stali
večji modeli in bi dal nogo, da igrajo ta veliki modeli. Zvočna slika pa
tako brutalno zračna, kot pri kakšnih velikopanelnih elektrostatih.
Čudo čuda.... Če imate namen kupit vrhunske monitorje dajte priložnost
tem malim zverinam.
Lp,
Goran |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofrik
Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19 Prispevkov: 1503 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Pon Mar 19, 2012 22:14 Naslov sporočila: |
|
|
| se strinjam, super zvočniki, problem je marsikomu lahko le cena, čeprav se v Vklopu tudi to dobiti po relativno zelo ugodni ceni |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Pon Mar 19, 2012 22:16 Naslov sporočila: |
|
|
| Anthony gallo Strada. Dokaj poceni zadeva, igra pa odlično. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofrik
Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19 Prispevkov: 1503 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Pon Mar 19, 2012 22:31 Naslov sporočila: |
|
|
| ta pa primerjava pa je malo smešna, milo rečeno pač zvočnika kilometre različnih karakterjev in kvalitete |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
habo66

Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01 Prispevkov: 1121 Kraj: Lenart
|
Objavljeno: Pon Mar 19, 2012 22:40 Naslov sporočila: |
|
|
15.000 usd ?  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gorko1
Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44 Prispevkov: 656 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Pon Mar 19, 2012 22:59 Naslov sporočila: |
|
|
| audiofrik je napisal/a: | | se strinjam, super zvočniki, problem je marsikomu lahko le cena, čeprav se v Vklopu tudi to dobiti po relativno zelo ugodni ceni |
Hm, sploh nisem vedel, da se jih da dobit v Vklopu...Kakorkoli, večkrat sem že videl razne demo, pa tudi par let stare tam med 5-6kEUR. Po ceniku pa je 15kUSD res malo brutalno...
LP,
Goran |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ProJet

Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54 Prispevkov: 1241 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Pon Mar 19, 2012 23:14 Naslov sporočila: |
|
|
| gorko1 je napisal/a: | | audiofrik je napisal/a: | | se strinjam, super zvočniki, problem je marsikomu lahko le cena, čeprav se v Vklopu tudi to dobiti po relativno zelo ugodni ceni |
Hm, sploh nisem vedel, da se jih da dobit v Vklopu...Kakorkoli, večkrat sem že videl razne demo, pa tudi par let stare tam med 5-6kEUR. Po ceniku pa je 15kUSD res malo brutalno...
LP,
Goran |
Na forumu jih je eno par, ki jih posedujejo ... AKhmm |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
habo66

Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01 Prispevkov: 1121 Kraj: Lenart
|
Objavljeno: Pon Mar 19, 2012 23:27 Naslov sporočila: |
|
|
A je že kdo morda slišal Triangle Genese Trio?
Teli so pomoje da za eno nulo cenenjši
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
luka79

Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36 Prispevkov: 1012 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Mar 20, 2012 10:08 Naslov sporočila: |
|
|
| habo66 je napisal/a: | A je že kdo morda slišal Triangle Genese Trio?
Teli so pomoje da za eno nulo cenenjši
 |
Uf. .to pa moraš miže poslušat, ker če ne preveč na b&w spominjajo. .placebo itd  _________________ My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
JanezBlond
Pridružen/-a: Sre Okt 2009 9:50 Prispevkov: 190 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Mar 20, 2012 10:44 Naslov sporočila: |
|
|
| Kaj pa kak Dynaudio Focus 140 ali pa kak monitor od Mark& Daniel? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
 |
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
-> HIGH-END AUDIO |
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas Pojdi na stran Prejšnja 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Naslednja
|
| Stran 2 od 10 |
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|