| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
vizer40
Pridružen/-a: Ned Maj 2010 17:20 Prispevkov: 16 Kraj: Trzin
|
Objavljeno: Sob Jan 21, 2012 21:59 Naslov sporočila: |
|
|
Končno sem sestavil sem HTPC z antec-ovim ohišjem in me zanima kako naj rešim problem dveh IR senzorjev ? Prvi IR senzor je že vgrajen v ohišje za komunikcijo z RM200 daljincem imam pa še drugi IR senzor od Terratec dvb-c tunerja. Kasneje bom itak vse spravil na logitechovega harmonija ampak me zanima ali se da za krmiljenje tv tunerja uporabiti vgrajen (antecov) IR senzor ? Kako ? _________________ p42v10e, denon x4000, MA bx2 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
delfinus

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55 Prispevkov: 1636 Kraj: Laško
|
Objavljeno: Ned Jan 22, 2012 20:41 Naslov sporočila: |
|
|
Mislim, da slednje ne bo slo, ker se Terratecov IR senzor prikljuci direktno v tuner in ima tudi svojo kodno tabelo preko katere komunicira z njegovim daljincem.
Jaz imam npr. sprejemno enoto od MS (tudi pripadajoc daljinec), predvsem za upravljanje pod XBMC in ostalih MS multimedijskih aplikacij. Poleg tega pa imam se vedno instaliran tudi IR senzor od Terrateca. Imam pa tudi Marantzov receiver in njegov programabilni daljinec in z njim lahko poleg ostalega upravljam tudi s Terratec tunerjem. Marantzov daljinec sem samo naucil Terratecovih komand.
lp, d. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Pon Jan 23, 2012 08:05 Naslov sporočila: |
|
|
| Kot si rekel, vse daj na logitecha, tam pa si naštimaš activities, pa je. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
vizer40
Pridružen/-a: Ned Maj 2010 17:20 Prispevkov: 16 Kraj: Trzin
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Sob Jan 28, 2012 10:49 Naslov sporočila: |
|
|
zdravo
kako pa je zadeva glasna, vidim da imaš kar originalen cpu hladilnik, pa tudi napajalnik ni ravno "super silent" zadeva
LP |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
vizer40
Pridružen/-a: Ned Maj 2010 17:20 Prispevkov: 16 Kraj: Trzin
|
Objavljeno: Sob Jan 28, 2012 12:31 Naslov sporočila: |
|
|
Zadeva sploh ni glasna. Ventilatorja od ohišja sta na minimum, cpu vent pa je na avtomatski regulaciji preko matične. Ko je popolna tišina v sobi na razdalji cca 3,5 m bolj slišim ventilatorje od panasonic plazme. _________________ p42v10e, denon x4000, MA bx2 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
peterpan

Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20 Prispevkov: 335 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Sre Feb 08, 2012 20:46 Naslov sporočila: |
|
|
Se strinjam, zelo zanimiva. Samo ne pričakovat čuda, za 35USD dobiš PC na nivoju Pentium II 266Mhz  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Čet Feb 09, 2012 19:27 Naslov sporočila: |
|
|
ki pa prebavi full hd, torej primeren za hd htpc  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
peterpan

Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20 Prispevkov: 335 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Čet Feb 09, 2012 20:02 Naslov sporočila: |
|
|
Reši ga močnejše grafične jedro, ki med drugim pospeši predvajanje videa.
Želim reči, da ne pričakovati polne HTPC/namizne izkušnje, za HD video player pa bo.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Čet Feb 09, 2012 22:44 Naslov sporočila: |
|
|
| Jaz sem skeptičen. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Pet Feb 10, 2012 13:21 Naslov sporočila: |
|
|
pustimo se presenetit...
morda bo forumska skupnost (računalniški zanesenjaki) naredili iz fiča mercedes
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
strumf666
Pridružen/-a: Sob Feb 2011 3:14 Prispevkov: 217 Kraj: Krško
|
Objavljeno: Pet Feb 10, 2012 13:30 Naslov sporočila: |
|
|
| Za 1080p@24, glasbo in xmbc ter srfanje bi morala malina zadovoljivo služit sodeč po predstavitvi na youtubu in kaj zmorejo okvirno primerljivi pametni telefoni. Poraba in gretje sta pa sploh odlični. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
knap
Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49 Prispevkov: 1264 Kraj: MIKLAVŽ
|
Objavljeno: Pet Feb 10, 2012 14:43 Naslov sporočila: |
|
|
prosim za youtube link, da ne išćem med solato
LP |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
strumf666
Pridružen/-a: Sob Feb 2011 3:14 Prispevkov: 217 Kraj: Krško
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|