| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
ceco2
Pridružen/-a: Tor Nov 2009 10:58 Prispevkov: 13 Kraj: LENART
|
Objavljeno: Sob Nov 20, 2010 00:16 Naslov sporočila: |
|
|
| Kakšen dac predlagate k genelec aktivcem imam 6010, sem v dilemi med nuforce udac 2, icon hdp-jem in pa apogee one ali duo? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ProJet

Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54 Prispevkov: 1241 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Nov 20, 2010 03:29 Naslov sporočila: |
|
|
dCS Debussy DAC
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Slinch

Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17 Prispevkov: 467 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Sob Nov 20, 2010 12:23 Naslov sporočila: |
|
|
Joj, projet, ti pa rad zajebavaš  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ProJet

Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54 Prispevkov: 1241 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Nov 20, 2010 13:01 Naslov sporočila: |
|
|
hehehe  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34 Prispevkov: 2585 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: Sob Nov 27, 2010 16:05 Naslov sporočila: |
|
|
Zanimajo koga Behringer B1030a? Solidni malčki.
Menjam za integrirca. _________________ Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
trancedeejay Site Admin

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01 Prispevkov: 1381 Kraj: Zgornja Besnica
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
trancedeejay Site Admin

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01 Prispevkov: 1381 Kraj: Zgornja Besnica
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
12bot34
Pridružen/-a: Sre Avg 2015 17:15 Prispevkov: 18 Kraj: Slovenia
|
Objavljeno: Ned Apr 17, 2016 12:19 Naslov sporočila: |
|
|
link
Rabljeni, pol ceneje, iz UK mislim da bi se dalo za poštnino zmenit. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
CASTOR
Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18 Prispevkov: 1087 Kraj: KOZINA
|
Objavljeno: Ned Apr 17, 2016 14:52 Naslov sporočila: |
|
|
Aktivni zvočniki? Non plus ultra , če veš kaj počneš. Aktivi zvočniki, ČE NE VEŠ KAJ POČNEŠ, garant za jezo na cel svet.
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34 Prispevkov: 2585 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: Ned Apr 17, 2016 23:01 Naslov sporočila: |
|
|
Hm, ,kaj pa vem. Pri meni je šlo praktično brez jeze.
Kupil Focal Alpha 80, soforumašu dal naredit pasivni pre (alps potenciometer), zaj pa se ukvarjam samo še z konverterji.
Monitorji imajo auto standby, večino časa pa poslušam prek bluetooth sprejemnika. Praktično lifestyle paket, vidna pa je samo 1 drobna škatlica ter zvočniki. _________________ Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
trancedeejay Site Admin

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01 Prispevkov: 1381 Kraj: Zgornja Besnica
|
Objavljeno: Pon Apr 18, 2016 01:20 Naslov sporočila: |
|
|
| CASTOR je napisal/a: | Aktivni zvočniki? Non plus ultra , če veš kaj počneš. Aktivi zvočniki, ČE NE VEŠ KAJ POČNEŠ, garant za jezo na cel svet.
lp |
Odgovori tega tipa niso kaj prida koristni - prej nekoristni, če uporabnik ne argumentira čemu tako mnenje. Na podlagi česa ste to ugotovili?
Have a nice Day
Matt _________________ MUSIC IS THE KEY |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
simon740
Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59 Prispevkov: 980 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Tor Feb 12, 2019 16:18 Naslov sporočila: |
|
|
Pozdravljeni,
da malo "obnovimo" staro temo
Je že kdo slišal/poslušal aktivne zvočnike iz višjega/visokega razreda?
Recimo kakšne od Manger Audio, Kii Three, Dutch&Dutch 8C, ali pa iz PRO sveta...ATC, Genelec...
lp,
Simon _________________ Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Tor Feb 12, 2019 18:16 Naslov sporočila: |
|
|
| Svojih si se znebil sedaj pa spet kupi in spet prodaj. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
simon740
Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59 Prispevkov: 980 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Tor Feb 12, 2019 18:25 Naslov sporočila: |
|
|
| longplay je napisal/a: | | Svojih si se znebil sedaj pa spet kupi in spet prodaj. |
Z vsem spoštovanjem, kaj te tare, kakšna je tvoja težava?
Res te ne razumem
Si kaj slišal od zgoraj naštetega ? - prosim deli to z nami..
lp,
Simon _________________ Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
lix

Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17 Prispevkov: 542 Kraj: Med Koprom in Trstom
|
Objavljeno: Tor Feb 12, 2019 19:59 Naslov sporočila: |
|
|
Slišal ali celo poslušal ogromno tega.
Nič kar je imelo instant ojačevalnike v drobovju me nikoli ni prepričalo. Aktivna multiamplifikacija z zunanjimi ojačevalniki je druga pesem.
V Frankfurtu se mi je nekoč zgodilo, da sem slišal zvok z bližnjega štanda. Na levo krog in v smeri zvoka - tam so stali Manger studio monitorji zelo prepričljivih performans.
lix |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|