| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
Zuluf
Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46 Prispevkov: 677 Kraj: bunga bunga
|
Objavljeno: Pon Maj 18, 2015 21:07 Naslov sporočila: |
|
|
eh obicne lagerje pije tip ..... ce gres v augustinerjevo klet bi si vsaj pravo stvar lahko privoscil, ne pa filtrirano moderno pivo, ki je vsepovsod isto  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiologist
Pridružen/-a: Sre Apr 2015 21:28 Prispevkov: 10 Kraj: Maribor
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ajka
Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00 Prispevkov: 3193 Kraj: Sežana
|
Objavljeno: Tor Maj 19, 2015 14:07 Naslov sporočila: |
|
|
LP
Naaaaajvečja novost letošnjega sejma
"Audiofilski beton"  _________________ ~ ** ~ |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: - |
|
 |
mmtic
Pridružen/-a: Pet Jun 2013 10:23 Prispevkov: 20 Kraj: domžale
|
Objavljeno: Tor Maj 19, 2015 17:37 Naslov sporočila: |
|
|
| Jaz nisem šel na sejem, sem pa imel namen. Pregledal sem vse tele fotke od Lea. Sejem je res velik, kar prevelik, dva dni je minimum. Po slikah sodeč bi rekel, da je bilo 70% komponent le na ogled, tisto kar se je dalo slišati pa zelo drago. Ni mi kaj dosti žal ,da nisem šel. Samo moje mnenje. Lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27 Prispevkov: 1028 Kraj: Gorica
|
Objavljeno: Tor Maj 19, 2015 19:02 Naslov sporočila: |
|
|
Res je za 99% med nami kar vse veliko predrago, ampak se vseeno enkrat splaca pokukat na tak sejem, saj so na razpolago naj kompoente in v nekaterih primerih je predstavljeni zvok res izjemen.
Letos sem se predal "glasbenim uricam"....ki jih nekateri raztavljalci nudijo obiskovalcem.
1) najprej bi omenil Lyn Stanley, jazz pevko, ki je v zadnjih letih zaslovela po nekaj izjemno posnetih ploscah. Pela je "unplugged" v sobi Atmasphere. Pa se plosco (dvojni LP 45rpm) sem upiknil, s podpisom seveda!!!
2) ob vhodu so v veliki dvorani nastimali en super multichannel sistem Playback Design elektronika, Geithain zvocniki, kjer so predvajali MC posnetke (klasika) tako naravnega zvoka da ne mores verjet.
3) Najbolj "zivo" je bilo v sobi Nagra z Wilson Alexia zvocniki. V cetrtek in petek sta glasbo predstavljala italijanska casnikarja revije AudioReview , Marco Cicogna in Marco Benedetti.
Prvi je predstavil sirok izbor simfonicne glasbe od zacetkov pa do Stravinskega. Sistem je igral na "Live" nivoju, vse do zadnje salve Stravinskijevega "Firebirda" ko je desna koncna "klecnila", ma samo za trenutek...
Marco Benedetti se je tokrat posvetil operi in predstavil za vsak komad dva razlicna izvajalca, zelo zanimivo.
V nadaljevanju link na predvajano glasbo:
M.Cicogna: https://www.facebook.com/marco.cicogna.771/posts/10153376862973338:0
M.Benedetti: http://www.marcobenedetti.it/Audio/Monaco2015.html
Super sejem, samo casa zmanjka, kot vsako leto...
Ein Prosit.....
Miran _________________ Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti) |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Tor Maj 19, 2015 23:52 Naslov sporočila: |
|
|
...
Nazadnje urejal/a longplay Ned Nov 26, 2017 23:17; skupaj popravljeno 1 krat |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
trancedeejay Site Admin

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01 Prispevkov: 1381 Kraj: Zgornja Besnica
|
Objavljeno: Sre Maj 20, 2015 02:22 Naslov sporočila: |
|
|
Še nekaj slik od omenjenih sob:
Celoten slikovni material:
LINK _________________ MUSIC IS THE KEY |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Sre Maj 20, 2015 23:04 Naslov sporočila: |
|
|
...
Nazadnje urejal/a longplay Čet Sep 28, 2017 22:19; skupaj popravljeno 1 krat |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27 Prispevkov: 1028 Kraj: Gorica
|
Objavljeno: Čet Maj 21, 2015 09:38 Naslov sporočila: |
|
|
Po sejmu sem se raje prevazal s trikratno zvezdo ...GT AMG!!!
Vhod v avto enostaven, saj kar noter pades....izhod pa tezaven, se je treba prevaliti iz objema sedeza ...
Lp,
Miran _________________ Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti) |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gwb
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15 Prispevkov: 508 Kraj: Ljubljana
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
nek_do

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22 Prispevkov: 2282 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Maj 21, 2015 16:50 Naslov sporočila: |
|
|
Tako hudo pa spet ni. Tole mizico so šli na brzino kupit v Ikeo, da vse skupaj malo višje izgleda pa še, da so dobili prostor za koalo in zajca. Je še vedno ceneje it v Ikeo kupit novo kot pa si od organizatorja sejma sposodit.
Je pa tale audio rack s 750 USD še poceni. Nekateri so po jurja, dva..........
 _________________ Lep je dan |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gwb
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15 Prispevkov: 508 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Maj 21, 2015 16:55 Naslov sporočila: |
|
|
| nek_do je napisal/a: |
Tako hudo pa spet ni. Je pa tale audio rack s 750 USD še poceni. Nekateri so po jurja, dva..........
 |
Vem, vem... Hecno se mi je zdelo zaradi malo neposrečene fotografije, kjer "glavnega motiva" dober del manjka. Tudi postavitev napisa ni ravno pripomogla k jasnosti...
Je pa dejstvo, da so Ikeine mizice bile nekaj časa kar popularna DIY varianta za izdelavo poceni "rack-a" - še posebej pri pristaših t.i. "lahko + rigidno". |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
nek_do

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22 Prispevkov: 2282 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Maj 21, 2015 17:11 Naslov sporočila: |
|
|
Jaz bi pa pohvalil @longplaya za njegove fotke, ker vidim, da so mu pozornost pritegnile tudi precej bolj pomembne stvari v življenju kot je tale aluminij na kile. Kot npr. živalice, tete..... No pogrešam pa kakšno fotko, ki sem jo željno pričakoval od nekoga iz Ptujskega konca z namigom v kolikor je kej "Štajerca po poklicu". _________________ Lep je dan |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
longplay
Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53 Prispevkov: 876 Kraj: Ptuj
|
Objavljeno: Čet Maj 21, 2015 20:24 Naslov sporočila: |
|
|
...
Nazadnje urejal/a longplay Čet Sep 28, 2017 22:16; skupaj popravljeno 1 krat |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
canyonn
Pridružen/-a: Pon Apr 2009 15:53 Prispevkov: 642 Kraj: kanal
|
Objavljeno: Čet Maj 21, 2015 23:06 Naslov sporočila: |
|
|
najrbolša kombinacija RR-šjora Classe-Bluss arkestra
tisti Wilson ,VTL , DCS pa bom doma .......
u abratnem sorazmerju
pomembno ! kar sem opazil szi sliki od Leota pa je da so sobe -razstavni ambijenti vedno bolje dampirani ali tretirani ali obratno
ko sem bil nazadnje gori u munhenu je blo vse golo-ene 5-6 ljt nazaj
vsekakor par vrhunskih sliki szi rastavnih prostorov,verjetno je tudi dobro godlo..
dasiravno nisem beliver.... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|