Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najdeno 16 zadetkov
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
Avtor Sporočilo
  Tema: Multimedijski AV receiver
vizer40

Odgovorov: 2
Ogledov: 5216

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Tor Dec 17, 2013 08:43   Naslov sporočila: Multimedijski AV receiver
Zanima me ali je na tržišču kakšen AV receiver, ki omogoča predvajanje multimedijskih datotek preko mreže? Našel sem nekaj modelov, ki znajo predvajati audio datoteke kako pa je z videom?
  Tema: 5.1 zvočniki - testi
vizer40

Odgovorov: 32
Ogledov: 42127

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Sob Apr 28, 2012 12:29   Naslov sporočila: 5.1 zvočniki - testi
Škoda, da je večina testov v nemščini.Še bolj to, da večine setov v Sloveniji ne moreš slišat, kupiš pa lahko le na netu.

Saj imaš na voljo googlov prevajalnik (vpišeš samo link do strani !). Za pr ...
  Tema: Gradnja HTPC
vizer40

Odgovorov: 484
Ogledov: 544082

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Sob Jan 28, 2012 12:31   Naslov sporočila: Gradnja HTPC
Zadeva sploh ni glasna. Ventilatorja od ohišja sta na minimum, cpu vent pa je na avtomatski regulaciji preko matične. Ko je popolna tišina v sobi na razdalji cca 3,5 m bolj slišim ventilatorje od pana ...
  Tema: Gradnja HTPC
vizer40

Odgovorov: 484
Ogledov: 544082

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pet Jan 27, 2012 15:41   Naslov sporočila: Gradnja HTPC
Moj prvi htpc je končan, mi je uspelo bolj ali manj uspešno sprogramirati harmony remote, tako da sem zadovoljen z delovanjem. Sem pa navdušen nad xbmc in kaj vse omogočajo različni plugini.
Nekaj sl ...
  Tema: Gradnja HTPC
vizer40

Odgovorov: 484
Ogledov: 544082

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Sob Jan 21, 2012 21:59   Naslov sporočila: Gradnja HTPC
Končno sem sestavil sem HTPC z antec-ovim ohišjem in me zanima kako naj rešim problem dveh IR senzorjev ? Prvi IR senzor je že vgrajen v ohišje za komunikcijo z RM200 daljincem imam pa še drugi IR sen ...
  Tema: Gradnja HTPC
vizer40

Odgovorov: 484
Ogledov: 544082

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pet Dec 16, 2011 00:58   Naslov sporočila: Gradnja HTPC
Bi se mi zelo smejalo, če bi lahko prišel do TF11 ohišja:

http://www.aumro.com/products.html
  Tema: Gradnja HTPC
vizer40

Odgovorov: 484
Ogledov: 544082

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Tor Dec 13, 2011 13:21   Naslov sporočila: Gradnja HTPC
Bi bila grafika SAPPHIRE Radeon HD5450 512MB DDR3 PCIe (pasivno hlajenje) dovolj dobra za HTPC?
  Tema: Gradnja HTPC
vizer40

Odgovorov: 484
Ogledov: 544082

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Tor Dec 13, 2011 10:45   Naslov sporočila: Gradnja HTPC
Bom upošteval nasvet in vgradil samo en disk, saj imam itak NAS kjer so filmi gor.
Res je vsa roba iz starejšega PC (razen grafike in tunerja) in dela BP tudi ob obremenitvi s kakšnim prekodiranjem ...
  Tema: Gradnja HTPC
vizer40

Odgovorov: 484
Ogledov: 544082

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pon Dec 12, 2011 23:59   Naslov sporočila: Gradnja HTPC
Ohišje bom izbral najbrž Antec fusion remote, diska sem mislil imeti dva zaradi kapacitete in ravno sta pri roki.
  Tema: Gradnja HTPC
vizer40

Odgovorov: 484
Ogledov: 544082

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pon Dec 12, 2011 23:30   Naslov sporočila: Gradnja HTPC
Tudi jaz se odločam za gradnjo HTPC. Ohišja še nimam izbranega, ker mi trenutno še ni jasno kako naj z harmony one upravljam HTPC. Vsak nasvet bo dobrodošel.
Uporabiti pa nameravam naslednje komponen ...
  Tema: subwoofer nasvet ?
vizer40

Odgovorov: 32
Ogledov: 36456

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pet Maj 28, 2010 18:46   Naslov sporočila: subwoofer nasvet ?
Nisem imel časa za post pisat! Sem se moral najprej naposlušat. Sem zelo zadovoljen z Velodyne subwooferjem, priznam da me malo pritegnil tudi zato, ker ima daljinca. Sicer mi je pa Onkyo-tov audyssey ...
  Tema: subwoofer nasvet ?
vizer40

Odgovorov: 32
Ogledov: 36456

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Sre Maj 26, 2010 19:21   Naslov sporočila: subwoofer nasvet ?
Sem se odločil in nabavil Velodyne cht 8r. Jutri bom povezal v sistem potem pa poročam. Hvala vsem za nasvete.
  Tema: subwoofer nasvet ?
vizer40

Odgovorov: 32
Ogledov: 36456

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Tor Maj 18, 2010 19:28   Naslov sporočila: subwoofer nasvet ?
Sem šel v technomarket malo poslušat sube. Najbolj mi je bil všeč Klipsch RSW-10D, samo 600 € je preveč zame. Slišal sem še Energy ESW in Mirage Prestige S10 in se nekako nagibam proti Energy. Bom pro ...
  Tema: subwoofer nasvet ?
vizer40

Odgovorov: 32
Ogledov: 36456

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Tor Maj 18, 2010 13:37   Naslov sporočila: subwoofer nasvet ?
Glede nasvetov bom res raje dal 350€, sedaj samo še odločitev ali Jamo 650 ali Velodyne CHT 8R. Kje bi se pa dalo ta dva modela kaj slišati? Vsakršna informacija od tistih, ki si lastijo ali en ali dr ...
  Tema: subwoofer nasvet ?
vizer40

Odgovorov: 32
Ogledov: 36456

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Ned Maj 16, 2010 17:51   Naslov sporočila: subwoofer nasvet ?
Fronta bi obdržal, sta pa Wharfedale Programme 30D (75W). Center je B&W Solid HCM1 (150W), surrounda pa sta tudi B&W HCM2 (75W).
 
Stran 1 od 2 Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe