| Avtor |
Sporočilo |
Tema: jamo ali monitor audio? |
tommaazz
Odgovorov: 3
Ogledov: 5277
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Pon Okt 11, 2010 08:17 Naslov sporočila: jamo ali monitor audio? |
| V redu bom probal poslušati jamo in monitor audio potem se pa odločim. Drugače pa je Marantz ok za obe znamki? Samo a nima digitalija Cambridge zvočnikov in ne monitor audio? |
Tema: jamo ali monitor audio? |
tommaazz
Odgovorov: 3
Ogledov: 5277
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Okt 10, 2010 20:39 Naslov sporočila: jamo ali monitor audio? |
Pozdravljeni!
Verjetno bom zamenjal svoje obstoječe zvočnike. Izbiram med jamo C 607 + center + surround ali pa monitor audio br 6 br center in br1 za surround. Zanima me katere bolj priporočate in ... |
Tema: subwoofer nasvet ? |
tommaazz
Odgovorov: 32
Ogledov: 36464
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Okt 03, 2010 14:38 Naslov sporočila: subwoofer nasvet ? |
| Pozdravljeni! Imam vprašanje glede suba pa bom kr tu vprašal... Sedaj imam mirage omni s 12 sub, super zadovoljen, vendar pa bi rad imel nekaj malo bolj kompaktnega... Gledal sem mirage prestige s10, ... |
| |