Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najdeno 2 zadetkov
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
Avtor Sporočilo
  Tema: Mnenja o zvočnikih System Fidelity SF-4050/wengue
rea

Odgovorov: 3
Ogledov: 6017

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Ned Okt 02, 2011 10:08   Naslov sporočila: Mnenja o zvočnikih System Fidelity SF-4050/wengue
Prostor je velik skoraj 30 kvadratov, širok 4,5m - zvočniki bi bili na tej krajši stranici...
  Tema: Mnenja o zvočnikih System Fidelity SF-4050/wengue
rea

Odgovorov: 3
Ogledov: 6017

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Sob Okt 01, 2011 21:33   Naslov sporočila: Mnenja o zvočnikih System Fidelity SF-4050/wengue
http://www.mimovrste.com/artikel/1210044113/par-zvocnikov-system-fidelity-sf-4050-wengue#tech


Zanima me, če kdo ima te zvočnike in kakšna je kvaliteta zvoka.

Nabavljam si zvočnike v tem cenovn ...
 
Stran 1 od 1
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe