| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Denon ali Yamaha ? |
osmi
Odgovorov: 6
Ogledov: 9246
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Feb 27, 2011 18:36 Naslov sporočila: Denon ali Yamaha ? |
Jaz imam tudi Denona Avr 3808 in sem več kot zadovoljen z njim.
Nobenega trokiranja ali kaj podobnega! |
Tema: Brezžične slušalke (wireless headphones) |
osmi
Odgovorov: 17
Ogledov: 28874
|
Forum: HI-FI dodatki Objavljeno: Tor Okt 19, 2010 21:10 Naslov sporočila: Brezžične slušalke (wireless headphones) |
| No, slušalke sem le vrnil v trgovino, kjer sem jih kupil, ter zahteval zamenjavo za nove zaradi stvarne napake. Tam so jih poslali na servis, ki je ugotovil samo to citiram "da naj preverim vhodn ... |
Tema: Brezžične slušalke (wireless headphones) |
osmi
Odgovorov: 17
Ogledov: 28874
|
Forum: HI-FI dodatki Objavljeno: Pon Jun 28, 2010 17:49 Naslov sporočila: Brezžične slušalke (wireless headphones) |
Ja razumem o čem govoriš. Sem preizkusil in imaš prav, to sem tudi sam opazil. Opazi se šum na obeh slušalkah ob visoki glasnoti na slušalkah in če je nizek vhodni signal na oddajniku.
Vendar, imam j ... |
Tema: Brezžične slušalke (wireless headphones) |
osmi
Odgovorov: 17
Ogledov: 28874
|
Forum: HI-FI dodatki Objavljeno: Sob Jun 26, 2010 02:40 Naslov sporočila: Brezžične slušalke (wireless headphones) |
Sem se kar odločil in kupil rs170 . Zadevo preizkušam par dni in sem zadovoljen z odprtinami slušalk, samo obliko, itd.
Imam pa en problem, in bi te vprašal Klasicni, če je pri tebi kaj podobnega?
... |
Tema: Brezžične slušalke (wireless headphones) |
osmi
Odgovorov: 17
Ogledov: 28874
|
Forum: HI-FI dodatki Objavljeno: Pet Jun 11, 2010 00:36 Naslov sporočila: Brezžične slušalke (wireless headphones) |
Hvala za odgovor klasicni!
Me veseli da si zadovoljen z njimi in me veseli da si kupil prav te.
Zanima me namreč in bi te prosil, da mi tudi izmeriš notranjo odprtino slušalk. Stvar je v tem, da nis ... |
Tema: Brezžične slušalke (wireless headphones) |
osmi
Odgovorov: 17
Ogledov: 28874
|
Forum: HI-FI dodatki Objavljeno: Sre Jun 09, 2010 23:41 Naslov sporočila: Re: Brezžične slušalke (wireless headphones) |
Živjo klasični!
Si že nabavil slušalke, jaz se zanimam za RS170? |
| |