Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najdeno 17 zadetkov
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
Avtor Sporočilo
  Tema: DAC?
marko polo

Odgovorov: 1748
Ogledov: 1629345

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Sob Dec 11, 2010 14:21   Naslov sporočila: DAC?
Kako je možno,da toliko opevani DacMagic,ki so ga nekateri tako hvalili, kar naenkrat postane sinonim za nekvaliteto,ravno zato ker ga proizvajajo(po licenci) kitajci ?Težko me bo kdo prepričal,da je ...
  Tema: Bowers & Wilkins - Center zvočnik
marko polo

Odgovorov: 2
Ogledov: 5038

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Ned Sep 26, 2010 10:35   Naslov sporočila: Bowers & Wilkins - Center zvočnik
Senca, hvala.
Delam na tem in mislim,da bo najbližje Zagreb -Sonus Art.
Hvala vsem,ki ste se tako množično odzvali in mi pomagali do rešitve.Vidi se,da se spoznate na zadeve,ni kaj.
Hval ...
  Tema: Bowers & Wilkins - Center zvočnik
marko polo

Odgovorov: 2
Ogledov: 5038

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pet Sep 24, 2010 19:10   Naslov sporočila: Bowers & Wilkins - Center zvočnik
Potrebujem visokotonski zvočnik za Bowers & Wilkins LCR60 S3 (center zvočnik)Za vse predloge hvala lepa.
l.p.
  Tema: Fizkultura
marko polo

Odgovorov: 1701
Ogledov: 1305065

PrispevekForum: Ostalo   Objavljeno: Sob Feb 27, 2010 20:04   Naslov sporočila: Fizkultura
Lahko narediš 25 km do mene,malo poslušava glasbo in tudi za hrano in pijačo bo poskrbljeno.Potem pa ponovno 25 km nazaj proti domu.Kar lep načrt sem ti pripravil za odpravljanje kalorij.

l.p.
  Tema: DacMagic safety notice
marko polo

Odgovorov: 36
Ogledov: 26071

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Pet Dec 25, 2009 21:52   Naslov sporočila: DacMagic safety notice
Napajalnik sem dobil v petih dneh.
Mislim,da so se dovolj hitro odzvali in poslali na moj naslov katerega pa sem moral prvič popraviti.Meni dela 24 ur pa mi se nič ne segreva in mislim,da sploh ni b ...
  Tema: vincent sv-234 ali ca azur 840a V2
marko polo

Odgovorov: 154
Ogledov: 112164

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Čet Dec 10, 2009 19:39   Naslov sporočila: vincent sv-234 ali ca azur 840a V2
Knap,vsi so te zapustili razen morda Delfinčka.Verjetno da pol tega ne razumeš kaj si dopisujejo namesto da bi odprli novo temo s področja o katerem so prepričani da vse vedo.
Knap,če si pripravljen ...
  Tema: vincent sv-234 ali ca azur 840a V2
marko polo

Odgovorov: 154
Ogledov: 112164

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Pet Dec 04, 2009 18:41   Naslov sporočila: vincent sv-234 ali ca azur 840a V2
Kaj kupiti: Vincent SV-234 ali CA 840A V2 ?

Absolutno Musical Fidelity A308 in po možnosti še NU-Vista 3D.

Malo čuden odgovor na tako resno vprašanje.

Delfinček,koliko dobiš za reklamo,če ni ...
  Tema: DAC?
marko polo

Odgovorov: 1748
Ogledov: 1629345

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Čet Nov 12, 2009 19:55   Naslov sporočila: DAC?
Ne vem kakšno zvezo ima gumb in predhodno poslušanje.
l.p.
  Tema: DAC?
marko polo

Odgovorov: 1748
Ogledov: 1629345

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Ned Nov 01, 2009 17:45   Naslov sporočila: DAC?
Aljoša,za to (nisko)ceno niti ne moreš pričakovati Dac Magic-a v črni barvi.
Kolikor sem slišal od kompetentnih audiofilov Dac v srebrni barvi (baje)igra slabše.No,če mene vprašal jim ne verjamem kaj ...
  Tema: Multimedia HI-FI SHOW Ljubljana 2009
marko polo

Odgovorov: 290
Ogledov: 251070

PrispevekForum: Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja   Objavljeno: Ned Okt 11, 2009 10:54   Naslov sporočila: Multimedia HI-FI SHOW Ljubljana 2009
Vidim,da ni šel nihče spat ?
Lepo smo se imeli in hvala vsem,ki ste
se potrudili,da nam je bilo lepo.
Posebno Matej,upam,da boš zdržal še danes.
lep pozdrav vsem in imejte se lepo tudi danes
  Tema: Primerjava Marantz 6003 v Yamaha RXV 1900
marko polo

Odgovorov: 27
Ogledov: 30129

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pet Sep 25, 2009 18:36   Naslov sporočila: Primerjava Marantz 6003 v Yamaha RXV 1900
Bom odgovoril na tvoje vprašanje:
Imam Denona ( receiver ) in Marantza PM7001 KI ( ojačevalec ) zvočnike B&W 7 SE spredaj,zadaj pa DM 601-S3 in tudi center je B&W da o drugih komponentah ne ...
  Tema: Primerjava Marantz 6003 v Yamaha RXV 1900
marko polo

Odgovorov: 27
Ogledov: 30129

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Čet Sep 24, 2009 14:13   Naslov sporočila: Primerjava Marantz 6003 v Yamaha RXV 1900
Ni dolgo nazaj,ko je nekdo spraševal kakšen receiver naj kupi in katere znamke,kateri ojačevalec,katere zvočnike,da se bodo ujeli s receiverjem ali ojačevalcem,katere kable,katere interkonekte,ali je ...
  Tema: Marantz pm7003. Kje kupiti?
marko polo

Odgovorov: 5
Ogledov: 6239

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Tor Sep 01, 2009 13:25   Naslov sporočila: Marantz pm7003. Kje kupiti?
Tadej,poslal sem ti zasebno sporočilo.l.p.
  Tema: Integrirani ojačevalci s HT bypass vhodom
marko polo

Odgovorov: 291
Ogledov: 359929

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Ned Avg 30, 2009 12:22   Naslov sporočila: Integrirani ojačevalci s HT bypass vhodom
Bom odgovoril,ker me je Gershy prilepil tu zraven.
Sam imam Receiver Denon AVR 3806-Denon, DVD 3930,Marantz PM 7001 KI, Cambridge Squeezebox,Dac Magic,sprednji boksi so B&W CDM 7 SE,center B& ...
  Tema: AUDIODIY srečanje -Vransko 2009
marko polo

Odgovorov: 77
Ogledov: 88372

PrispevekForum: Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja   Objavljeno: Sob Avg 22, 2009 18:15   Naslov sporočila: AUDIODIY srečanje -Vransko 2009
Bilo je skromno toda prisrčno in prijetno srečanje ljubiteljev glasbe.
Boštjan hvala tebi in ostalim za trud in lep sprejem.
l.p. Jože-Velenje
 
Stran 1 od 2 Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe