| Avtor |
Sporočilo |
Tema: DAC? |
marko polo
Odgovorov: 1748
Ogledov: 1629345
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sob Dec 11, 2010 14:21 Naslov sporočila: DAC? |
| Kako je možno,da toliko opevani DacMagic,ki so ga nekateri tako hvalili, kar naenkrat postane sinonim za nekvaliteto,ravno zato ker ga proizvajajo(po licenci) kitajci ?Težko me bo kdo prepričal,da je ... |
Tema: Bowers & Wilkins - Center zvočnik |
marko polo
Odgovorov: 2
Ogledov: 5038
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Sep 26, 2010 10:35 Naslov sporočila: Bowers & Wilkins - Center zvočnik |
Senca, hvala.
Delam na tem in mislim,da bo najbližje Zagreb -Sonus Art.
Hvala vsem,ki ste se tako množično odzvali in mi pomagali do rešitve.Vidi se,da se spoznate na zadeve,ni kaj.
Hval ... |
Tema: Bowers & Wilkins - Center zvočnik |
marko polo
Odgovorov: 2
Ogledov: 5038
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Pet Sep 24, 2010 19:10 Naslov sporočila: Bowers & Wilkins - Center zvočnik |
Potrebujem visokotonski zvočnik za Bowers & Wilkins LCR60 S3 (center zvočnik)Za vse predloge hvala lepa.
l.p. |
Tema: Fizkultura |
marko polo
Odgovorov: 1701
Ogledov: 1305065
|
Forum: Ostalo Objavljeno: Sob Feb 27, 2010 20:04 Naslov sporočila: Fizkultura |
Lahko narediš 25 km do mene,malo poslušava glasbo in tudi za hrano in pijačo bo poskrbljeno.Potem pa ponovno 25 km nazaj proti domu.Kar lep načrt sem ti pripravil za odpravljanje kalorij.
l.p. |
Tema: DacMagic safety notice |
marko polo
Odgovorov: 36
Ogledov: 26071
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Dec 25, 2009 21:52 Naslov sporočila: DacMagic safety notice |
Napajalnik sem dobil v petih dneh.
Mislim,da so se dovolj hitro odzvali in poslali na moj naslov katerega pa sem moral prvič popraviti.Meni dela 24 ur pa mi se nič ne segreva in mislim,da sploh ni b ... |
Tema: vincent sv-234 ali ca azur 840a V2 |
marko polo
Odgovorov: 154
Ogledov: 112164
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Dec 10, 2009 19:39 Naslov sporočila: vincent sv-234 ali ca azur 840a V2 |
Knap,vsi so te zapustili razen morda Delfinčka.Verjetno da pol tega ne razumeš kaj si dopisujejo namesto da bi odprli novo temo s področja o katerem so prepričani da vse vedo.
Knap,če si pripravljen ... |
Tema: vincent sv-234 ali ca azur 840a V2 |
marko polo
Odgovorov: 154
Ogledov: 112164
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Dec 04, 2009 18:41 Naslov sporočila: vincent sv-234 ali ca azur 840a V2 |
Kaj kupiti: Vincent SV-234 ali CA 840A V2 ?
Absolutno Musical Fidelity A308 in po možnosti še NU-Vista 3D.
Malo čuden odgovor na tako resno vprašanje.
Delfinček,koliko dobiš za reklamo,če ni ... |
Tema: DAC? |
marko polo
Odgovorov: 1748
Ogledov: 1629345
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Nov 12, 2009 19:55 Naslov sporočila: DAC? |
Ne vem kakšno zvezo ima gumb in predhodno poslušanje.
l.p. |
Tema: DAC? |
marko polo
Odgovorov: 1748
Ogledov: 1629345
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Nov 01, 2009 17:45 Naslov sporočila: DAC? |
Aljoša,za to (nisko)ceno niti ne moreš pričakovati Dac Magic-a v črni barvi.
Kolikor sem slišal od kompetentnih audiofilov Dac v srebrni barvi (baje)igra slabše.No,če mene vprašal jim ne verjamem kaj ... |
Tema: Multimedia HI-FI SHOW Ljubljana 2009 |
marko polo
Odgovorov: 290
Ogledov: 251070
|
Forum: Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Objavljeno: Ned Okt 11, 2009 10:54 Naslov sporočila: Multimedia HI-FI SHOW Ljubljana 2009 |
Vidim,da ni šel nihče spat ?
Lepo smo se imeli in hvala vsem,ki ste
se potrudili,da nam je bilo lepo.
Posebno Matej,upam,da boš zdržal še danes.
lep pozdrav vsem in imejte se lepo tudi danes |
Tema: Primerjava Marantz 6003 v Yamaha RXV 1900 |
marko polo
Odgovorov: 27
Ogledov: 30129
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Pet Sep 25, 2009 18:36 Naslov sporočila: Primerjava Marantz 6003 v Yamaha RXV 1900 |
Bom odgovoril na tvoje vprašanje:
Imam Denona ( receiver ) in Marantza PM7001 KI ( ojačevalec ) zvočnike B&W 7 SE spredaj,zadaj pa DM 601-S3 in tudi center je B&W da o drugih komponentah ne ... |
Tema: Primerjava Marantz 6003 v Yamaha RXV 1900 |
marko polo
Odgovorov: 27
Ogledov: 30129
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Čet Sep 24, 2009 14:13 Naslov sporočila: Primerjava Marantz 6003 v Yamaha RXV 1900 |
| Ni dolgo nazaj,ko je nekdo spraševal kakšen receiver naj kupi in katere znamke,kateri ojačevalec,katere zvočnike,da se bodo ujeli s receiverjem ali ojačevalcem,katere kable,katere interkonekte,ali je ... |
Tema: Marantz pm7003. Kje kupiti? |
marko polo
Odgovorov: 5
Ogledov: 6239
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Tor Sep 01, 2009 13:25 Naslov sporočila: Marantz pm7003. Kje kupiti? |
| Tadej,poslal sem ti zasebno sporočilo.l.p. |
Tema: Integrirani ojačevalci s HT bypass vhodom |
marko polo
Odgovorov: 291
Ogledov: 359929
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Avg 30, 2009 12:22 Naslov sporočila: Integrirani ojačevalci s HT bypass vhodom |
Bom odgovoril,ker me je Gershy prilepil tu zraven.
Sam imam Receiver Denon AVR 3806-Denon, DVD 3930,Marantz PM 7001 KI, Cambridge Squeezebox,Dac Magic,sprednji boksi so B&W CDM 7 SE,center B& ... |
Tema: AUDIODIY srečanje -Vransko 2009 |
marko polo
Odgovorov: 77
Ogledov: 88372
|
Forum: Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Objavljeno: Sob Avg 22, 2009 18:15 Naslov sporočila: AUDIODIY srečanje -Vransko 2009 |
Bilo je skromno toda prisrčno in prijetno srečanje ljubiteljev glasbe.
Boštjan hvala tebi in ostalim za trud in lep sprejem.
l.p. Jože-Velenje |
| |