Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najdeno 12 zadetkov
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
Avtor Sporočilo
  Tema: DVD player
mare1411

Odgovorov: 9
Ogledov: 9558

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Tor Feb 17, 2009 12:07   Naslov sporočila: DVD player
jaz posedujem marantza dv3002. vse dela brez problem. Podnapisi so kul, prek HDMI je pa tudi ok

lpm
  Tema: reciver - nasvet
mare1411

Odgovorov: 7
Ogledov: 11286

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Tor Okt 07, 2008 09:40   Naslov sporočila: reciver - nasvet
to je res, ampak TV bom sigurno prej menjal kot reciver
Zanima me pa še nekaj:
Kako deluje marantzov sorround procesor?
Kaj v bistvu dela?
Glede na priključke zgleda da nanj ne morem pripeljati 5. ...
  Tema: reciver - nasvet
mare1411

Odgovorov: 7
Ogledov: 11286

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Čet Okt 02, 2008 15:10   Naslov sporočila: reciver - nasvet
če pogledam ceno sta sr 5001 in sr 4002 na istem. je na 4002 kaj takega kar 5001 nima? kake novosti?
lpm
  Tema: reciver - nasvet
mare1411

Odgovorov: 7
Ogledov: 11286

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Čet Okt 02, 2008 12:38   Naslov sporočila: reciver - nasvet
še nekaj...
a je to možno
Marantz sr 5001 za samo 300 eur?
link:
http://www.pcgiga.si/product_info.php?products_id=578
  Tema: reciver - nasvet
mare1411

Odgovorov: 7
Ogledov: 11286

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Čet Okt 02, 2008 12:22   Naslov sporočila: reciver - nasvet
Zdravo moje stanje je tako:
imam star Marantzov komplet sr1041+av1041+dc1020+dv3002
Nanj so priklopljeni zvočniki Wharfedale (modus three spredaj, 9CM, center, 9sr Zadaj)
link:
http://www.sorishop ...
  Tema: wharfedale za kino?
mare1411

Odgovorov: 5
Ogledov: 9720

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pet Avg 08, 2008 07:40   Naslov sporočila: wharfedale za kino?
jaz imam doma marantz sr1020 in av1040, ki poganjata Wharfedale zvočnike. Sprednji so Modus 3 in cm, zadaj 9sr (na žalost so vsi nekaj cincali ko sem hotel kupit dsf). sem bol ljubitelj hi-fi ja, kot ...
  Tema: Nakup novega lcd
mare1411

Odgovorov: 30
Ogledov: 35521

PrispevekForum: Video oprema   Objavljeno: Pon Jul 21, 2008 07:57   Naslov sporočila: Nakup novega lcd
mislim da je sistem lastovke malo drugačen. da so že v osnovi zaklenjeni pop, a kanal..... in jih potem s t kartico ki jo imam odklenem. hmm. tako da sem žal na istem.
hvala
vseeno

lpm
  Tema: Nakup novega lcd
mare1411

Odgovorov: 30
Ogledov: 35521

PrispevekForum: Video oprema   Objavljeno: Pet Jul 18, 2008 13:30   Naslov sporočila: Nakup novega lcd
ja imam.
  Tema: Nakup novega lcd
mare1411

Odgovorov: 30
Ogledov: 35521

PrispevekForum: Video oprema   Objavljeno: Pet Jul 18, 2008 07:48   Naslov sporočila: Nakup novega lcd
frodo par vprašanj.
nisem ravno expert, dvb-c je kabelski prenos. Ali Lastovka TV (brezžična kabelska) spada pod isto kategorijo? Ali to pomeni če kipim LCD ki ma dvb-c vgrajen, lahko odstranim Reciv ...
  Tema: Izdelava zvočnikov
mare1411

Odgovorov: 16
Ogledov: 36324

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Sre Jul 02, 2008 09:35   Naslov sporočila: Izdelava zvočnikov
audioexpert prosim pošlji mi katalog

hvala

lpm
  Tema: Izdelava zvočnikov
mare1411

Odgovorov: 16
Ogledov: 36324

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Čet Jun 12, 2008 09:20   Naslov sporočila: Izdelava zvočnikov
noja nisem ravno mislil z enim driverjem, ampak bol oblikovno...
bom malo pogledal strani

hvala

lpm
  Tema: Izdelava zvočnikov
mare1411

Odgovorov: 16
Ogledov: 36324

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Sre Jun 11, 2008 08:02   Naslov sporočila: Izdelava zvočnikov
Zdravo
sem nov na tem forumu in v auido vodah nasploh
Pred kratkim sem prišel do večje količine pene za zvočno izolacijo in sedaj bi si rad naredil ene enostavne zvočnike. Ker sem čisti n00b, bi va ...
 
Stran 1 od 1
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe