| Avtor |
Sporočilo |
Tema: DVD player |
mare1411
Odgovorov: 9
Ogledov: 9558
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Tor Feb 17, 2009 12:07 Naslov sporočila: DVD player |
jaz posedujem marantza dv3002. vse dela brez problem. Podnapisi so kul, prek HDMI je pa tudi ok
lpm |
Tema: reciver - nasvet |
mare1411
Odgovorov: 7
Ogledov: 11286
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Tor Okt 07, 2008 09:40 Naslov sporočila: reciver - nasvet |
to je res, ampak TV bom sigurno prej menjal kot reciver
Zanima me pa še nekaj:
Kako deluje marantzov sorround procesor?
Kaj v bistvu dela?
Glede na priključke zgleda da nanj ne morem pripeljati 5. ... |
Tema: reciver - nasvet |
mare1411
Odgovorov: 7
Ogledov: 11286
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Čet Okt 02, 2008 15:10 Naslov sporočila: reciver - nasvet |
če pogledam ceno sta sr 5001 in sr 4002 na istem. je na 4002 kaj takega kar 5001 nima? kake novosti?
lpm |
Tema: reciver - nasvet |
mare1411
Odgovorov: 7
Ogledov: 11286
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Čet Okt 02, 2008 12:38 Naslov sporočila: reciver - nasvet |
še nekaj...
a je to možno
Marantz sr 5001 za samo 300 eur?
link:
http://www.pcgiga.si/product_info.php?products_id=578 |
Tema: reciver - nasvet |
mare1411
Odgovorov: 7
Ogledov: 11286
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Čet Okt 02, 2008 12:22 Naslov sporočila: reciver - nasvet |
Zdravo moje stanje je tako:
imam star Marantzov komplet sr1041+av1041+dc1020+dv3002
Nanj so priklopljeni zvočniki Wharfedale (modus three spredaj, 9CM, center, 9sr Zadaj)
link:
http://www.sorishop ... |
Tema: wharfedale za kino? |
mare1411
Odgovorov: 5
Ogledov: 9720
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Pet Avg 08, 2008 07:40 Naslov sporočila: wharfedale za kino? |
| jaz imam doma marantz sr1020 in av1040, ki poganjata Wharfedale zvočnike. Sprednji so Modus 3 in cm, zadaj 9sr (na žalost so vsi nekaj cincali ko sem hotel kupit dsf). sem bol ljubitelj hi-fi ja, kot ... |
Tema: Nakup novega lcd |
mare1411
Odgovorov: 30
Ogledov: 35521
|
Forum: Video oprema Objavljeno: Pon Jul 21, 2008 07:57 Naslov sporočila: Nakup novega lcd |
mislim da je sistem lastovke malo drugačen. da so že v osnovi zaklenjeni pop, a kanal..... in jih potem s t kartico ki jo imam odklenem. hmm. tako da sem žal na istem.
hvala
vseeno
lpm |
Tema: Nakup novega lcd |
mare1411
Odgovorov: 30
Ogledov: 35521
|
Forum: Video oprema Objavljeno: Pet Jul 18, 2008 13:30 Naslov sporočila: Nakup novega lcd |
| ja imam. |
Tema: Nakup novega lcd |
mare1411
Odgovorov: 30
Ogledov: 35521
|
Forum: Video oprema Objavljeno: Pet Jul 18, 2008 07:48 Naslov sporočila: Nakup novega lcd |
frodo par vprašanj.
nisem ravno expert, dvb-c je kabelski prenos. Ali Lastovka TV (brezžična kabelska) spada pod isto kategorijo? Ali to pomeni če kipim LCD ki ma dvb-c vgrajen, lahko odstranim Reciv ... |
Tema: Izdelava zvočnikov |
mare1411
Odgovorov: 16
Ogledov: 36324
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Sre Jul 02, 2008 09:35 Naslov sporočila: Izdelava zvočnikov |
audioexpert prosim pošlji mi katalog
hvala
lpm |
Tema: Izdelava zvočnikov |
mare1411
Odgovorov: 16
Ogledov: 36324
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Čet Jun 12, 2008 09:20 Naslov sporočila: Izdelava zvočnikov |
noja nisem ravno mislil z enim driverjem, ampak bol oblikovno...
bom malo pogledal strani
hvala
lpm |
Tema: Izdelava zvočnikov |
mare1411
Odgovorov: 16
Ogledov: 36324
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Sre Jun 11, 2008 08:02 Naslov sporočila: Izdelava zvočnikov |
Zdravo
sem nov na tem forumu in v auido vodah nasploh
Pred kratkim sem prišel do večje količine pene za zvočno izolacijo in sedaj bi si rad naredil ene enostavne zvočnike. Ker sem čisti n00b, bi va ... |
| |