| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Servis |
izyfink
Odgovorov: 3
Ogledov: 6639
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pon Avg 29, 2022 14:49 Naslov sporočila: Servis |
Živjo
Ali mogoče kdo ve kje/kdo bi mi popravili dva ojačevalca.
NAD 302 ( ko se ogreje, začne desni zvočnik praskat ali celo ne deluje)
NAD 304 ( gumb za glasnost-do ¼ ni glasnosti nato se ... |
| |
| Stran 1 od 1 |
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|