Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najdeno 5 zadetkov
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
Avtor Sporočilo
  Tema: HD TV (plazma, lcd, led lcd, oled...)
grizl

Odgovorov: 1356
Ogledov: 1508938

PrispevekForum: Video oprema   Objavljeno: Pet Mar 16, 2012 21:33   Naslov sporočila: HD TV (plazma, lcd, led lcd, oled...)
Pozdravljeni,
bolj ko berem mnenja kakšen tv kupiti ( led lcd - plazma ), manj
mi je jasno kaj in kako, oz. težje se odločam med obema tehnologijama.
Zato bi prosil TV strokovnjake na forumu, d ...
  Tema: Harman Kardon in ideo.si
grizl

Odgovorov: 5
Ogledov: 7189

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pon Dec 05, 2011 21:38   Naslov sporočila: Harman Kardon in ideo.si
Evo še pri enem ponudniku http://www.moj-tv.com/home.php?sortiraj=cena&IDK=20&artikel=8223 z več podatki in precej višjo ceno.
Tudi zato me zanima trgovina ideo..., saj je tam cena v primerja ...
  Tema: Harman Kardon in ideo.si
grizl

Odgovorov: 5
Ogledov: 7189

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pon Dec 05, 2011 20:56   Naslov sporočila: Harman Kardon in ideo.si
Očitno sem narobe prilepil link Rolling Eyes .
Tole bo pravo http://www.ideo.si/a/Bluray_sistem_za_domaci_kino_BDS_300_HARMAN_KARDON
  Tema: Harman Kardon in ideo.si
grizl

Odgovorov: 5
Ogledov: 7189

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Pon Dec 05, 2011 19:07   Naslov sporočila: Harman Kardon in ideo.si
Poznavalce sprašujem o izkušnjah s spletno trgovino ideo.si (in posledično o izdelkih, ki jih prodaja). Hkrati bi kupil http://www.ideo.si/a/Bluray_sistem_za_d... , pa me zanima kakšno mnenje imate o ...
  Tema: poceni hišni kino?
grizl

Odgovorov: 21
Ogledov: 35297

PrispevekForum: Domači kino   Objavljeno: Tor Nov 15, 2011 18:20   Naslov sporočila: poceni hišni kino?
Zanima me kaj menite o tem sistemu http://playroom.si/Hisni-kino-Pioneer ,
moram reči, da nisem ne vem kako zahteven uporabnik.
Hvala.
 
Stran 1 od 1
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe