| Avtor |
Sporočilo |
Tema: HI FI Ozvočenje |
GregaC
Odgovorov: 22
Ogledov: 25980
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Apr 24, 2009 15:36 Naslov sporočila: HI FI Ozvočenje |
Inštalacije se bomo lotili sami (sem energetik ) , samo opremo moramo nabavit pravo in malo informacij dobit kakšne zvočnike še nabavit da bo tudi nekaj basa, ker za sub. na žalost nimamo prostora ... |
Tema: HI FI Ozvočenje |
GregaC
Odgovorov: 22
Ogledov: 25980
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Apr 24, 2009 14:55 Naslov sporočila: HI FI Ozvočenje |
Inštalacija ni problem, problem so le €€€ za vso robo nabavit
res hvala vsem za kar nekaj koristnih informacij, če se pa seveda še kdo kaj koristnega spomni pa kar z besedo na plan!
hvala ... |
Tema: HI FI Ozvočenje |
GregaC
Odgovorov: 22
Ogledov: 25980
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Apr 24, 2009 00:18 Naslov sporočila: HI FI Ozvočenje |
| kakšna bi bila pa okvirna cena take investicije? |
Tema: HI FI Ozvočenje |
GregaC
Odgovorov: 22
Ogledov: 25980
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Apr 23, 2009 23:19 Naslov sporočila: HI FI Ozvočenje |
| jaz potrebujem le ozvočenje lokala v bistvu je kamp z barom, potrebujem pa ozvočenje notranjosti bara (4 zvočniki), zunanji nadstrešek kjer bo tudi malo plesišča (4 zvočnike), 2 zvočnika v WC-ju in še ... |
Tema: HI FI Ozvočenje |
GregaC
Odgovorov: 22
Ogledov: 25980
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Apr 23, 2009 19:21 Naslov sporočila: HI FI Ozvočenje |
je kdo na tem forumu ali pa če kdo koga pozna, ki se ukvarja z HI FI ozvočenjem?
namreč potrebujem ozvočenje za en objekt, potreboval bi 14 kanalni ojačevalnik in 14 zvočnikov (4 zvočnike v prostoru, ... |
| |