Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najdeno 5 zadetkov
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
Avtor Sporočilo
  Tema: HI FI Ozvočenje
GregaC

Odgovorov: 22
Ogledov: 25980

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Pet Apr 24, 2009 15:36   Naslov sporočila: HI FI Ozvočenje
Inštalacije se bomo lotili sami (sem energetik Smile ) , samo opremo moramo nabavit pravo in malo informacij dobit kakšne zvočnike še nabavit da bo tudi nekaj basa, ker za sub. na žalost nimamo prostora ...
  Tema: HI FI Ozvočenje
GregaC

Odgovorov: 22
Ogledov: 25980

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Pet Apr 24, 2009 14:55   Naslov sporočila: HI FI Ozvočenje
Inštalacija ni problem, problem so le €€€ za vso robo nabavit Smile
res hvala vsem za kar nekaj koristnih informacij, če se pa seveda še kdo kaj koristnega spomni pa kar z besedo na plan! Smile

hvala ...
  Tema: HI FI Ozvočenje
GregaC

Odgovorov: 22
Ogledov: 25980

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Pet Apr 24, 2009 00:18   Naslov sporočila: HI FI Ozvočenje
kakšna bi bila pa okvirna cena take investicije?
  Tema: HI FI Ozvočenje
GregaC

Odgovorov: 22
Ogledov: 25980

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Čet Apr 23, 2009 23:19   Naslov sporočila: HI FI Ozvočenje
jaz potrebujem le ozvočenje lokala v bistvu je kamp z barom, potrebujem pa ozvočenje notranjosti bara (4 zvočniki), zunanji nadstrešek kjer bo tudi malo plesišča (4 zvočnike), 2 zvočnika v WC-ju in še ...
  Tema: HI FI Ozvočenje
GregaC

Odgovorov: 22
Ogledov: 25980

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Čet Apr 23, 2009 19:21   Naslov sporočila: HI FI Ozvočenje
je kdo na tem forumu ali pa če kdo koga pozna, ki se ukvarja z HI FI ozvočenjem?
namreč potrebujem ozvočenje za en objekt, potreboval bi 14 kanalni ojačevalnik in 14 zvočnikov (4 zvočnike v prostoru, ...
 
Stran 1 od 1
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe