Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
Avtor |
Sporočilo |
sid
Pridružen/-a: Čet Dec 2009 11:28 Prispevkov: 32 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Nov 07, 2020 22:58 Naslov sporočila: Marantz pred/končna |
|
|
Imam priložnost nakupa vintage pred/končne Marantz. Čeprav nisem več rosno mlad, gre za model, ki je bil na razpolago v časih, ko so me zanimale druge reči.
Prodaja se kombinacija SC11/SM11. Na papirju in po fotografijah izgleda kar imresivno. Vse naj bi bilo v mint kondiciji, je pa trenutno v teh pogojih težko odpotovati na ogled. Me pa lahko prodajalec počaka. Je potrebno biti še posebej pazljiv v primeru nakupa? Za vsak namig bom hvaležen.
https://audio-database.com/MARANTZ/amp/sm-11-e.html
https://audio-database.com/MARANTZ/amp/sc-11-e.html |
|
Nazaj na vrh |
|
 |
lix

Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17 Prispevkov: 343 Kraj: Med Koprom in Trstom
|
Objavljeno: Ned Nov 08, 2020 23:12 Naslov sporočila: |
|
|
Pozdravljen sid,
kombinacija SC11/SM11 je stara nekih 35 let z obdobja, ko je bil že Philips zraven. Zelo atraktivnega izgleda in še danes visoke cene. A oboje ni garancija za doseganje vrhunskega zvoka, je potrebno poslušati, če ustreza željenim pričakovanjem. Starost je že precejšnja, kondenzatorji so že za v penzijo, recap ni poceni. Preglej vijake, če je bilo že kdaj odpirano in popravljano. Če je odpiral strokovnjak, so glave vijakov lepe, če so vijaki podrsani ali manjkajoči, je morda tudi v notranjosti kaka šlamparija.
Poglej tudi po forumih, če imata ta modela kak njun tipični feler oziroma kaj se piše o njunem zvoku.
lix _________________ "A few observation and much reasoning lead to error; many observations and a little reasoning to truth." - Alexis Carrel (1873 - 1944) |
|
Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
Zadnje teme - HI-FI |
-
Do-It-Yourself
Nanotec - Skupinski nakup
-
HI-FI dodatki
Zvočniški kabli, interkonekti
-
CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Kaj trenutno poslušate?
-
HI-FI
2.1 računalniški zvočniki
-
CD, Vinil, DVD, Blu-ray
YouTube & stuff
-
HIGH-END AUDIO
formati digitalnega zapisa
-
HI-FI
System fidelity SA-300SE
-
HI-FI
Prehitre negativne sodbe HI-FI opreme
-
VINTAGE
Grmofon Pioneer PL 320 - igla
-
HI-FI
Squeezebox tema
-
Domači kino
Prednja zvočnika za Denon AVR-X2700H
-
HIGH-END AUDIO
Akustika sobe in postavitev zvočnikov
-
Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
AUDIOSCAPE Maribor
-
HI-FI dodatki
ZVOČNIŠKA STOJALA,ANTIVIBRACIJSKE PODLOGE,RESONATORJI
-
HI-FI
Nova igrača je doma......
|
|