Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HOLBO gramofon

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
canyonn

Pridružen/-a: Pon Apr 2009 15:53
Kraj: kanal

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 01, 2018 18:25    Naslov sporočila: HOLBO gramofon Odgovori s citatom

HOLBO gramofon postaja izjemno priljubljen po vsem svetu , gramofon z zračnimi ležaji je tako postal dostopen širši množici ljubiteljev pristnega analognega predvajanja,

zadnja objava z daljnega vzhoda

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2159213817427665&type=3

in pa junijska objava na TnT

https://www.tnt-audio.com/sorgenti/holbo_airbearing_e.html

in prvi test gramofona HOLBO

http://highfidelity.pl/@main-810&lang=en
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041775119
Mostec

Pridružen/-a: Sre Sep 2014 17:55
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 03, 2018 19:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitam g. Boštjan Holcu za odličen izdelek, High-End gramofon. Imel sem priložnost slišati ga v živo in takrat sem si zaobljubil, da bo ta gramofon do konca leta 2018 v moji poslušalnici. Zvok ki prihaja iz njega je tako natančen in nenaporen, da bi ga lahko poslušal dan in noč. Sedel sem v zelo udobnem naslonjaču, ki sem ga le stežka zapustil. Vokali so bili živi. Orkester je motil le dirigent, ker mi je s hrbtom zakrival pogled na 2.violino. Harfa, klarinet, kontrabas, tolkala vse je bilo pred mano...
Obljubo bom držal, če bo g. Holc imel malo bolj prijazno ceno za slovenski trg (kot ima to g. Kuzma).

Po LJ "se čivka", da je distributer za Holbo gramofone postal g. Simon Košir iz podjetja Canyon Audio s katerim sem pred leti že sodeloval in imam o njem same pohvale.

To pa še ni vse, "tč čivka", da Canyon Audio odpira v LJ-Šiška salon za vse ljubitelje dobrega zvoka, brez odvečnega filozofiranja. To pa bo tudi demo salon za Holbo gramofone.

Če bom pravočasno izvedel za otvoritev salona bom 100% v prvi vrsti.

Klobuk dol pred g. Boštjan Holcem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu