| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Ned Jan 05, 2014 17:23 Naslov sporočila: |
|
|
Da ne bo kdo čudno gledal ko bo videl na cesti... novi pravilnik dovoljuje Policiji rumena vozila
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Ned Jan 05, 2014 17:33 Naslov sporočila: |
|
|
| audiofill je napisal/a: | Da ne bo kdo čudno gledal ko bo videl na cesti... novi pravilnik dovoljuje Policiji rumena vozila
 |
To ni policijski ampak SDS-ov avto!
Samo napise je treba popraviti.  _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
M71

Pridružen/-a: Ned Okt 2012 11:21 Prispevkov: 40 Kraj: Domžale
|
Objavljeno: Ned Jan 05, 2014 18:57 Naslov sporočila: |
|
|
| nek_do je napisal/a: |
Že v Jugi smo imeli nekega Girlota, ki je obogatel na ta račun. |
Pa še ''čang šlang'' čajček za hujšanje je priporočal. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
drago67
Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24 Prispevkov: 1094 Kraj: ljubljana
|
Objavljeno: Tor Jan 07, 2014 20:52 Naslov sporočila: |
|
|
| M71 je napisal/a: | | nek_do je napisal/a: |
Že v Jugi smo imeli nekega Girlota, ki je obogatel na ta račun. |
Pa še ''čang šlang'' čajček za hujšanje je priporočal. |
kolikor sem informiran tip še zmeraj pobira keš lahkovernim...
še nedolgo nazaj so bile njegove reklame po tv....
se mi pa zdi ,da mu trenutno bolj laufa balkan. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ck
Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27 Prispevkov: 1682 Kraj: kamnik
|
Objavljeno: Sre Jan 08, 2014 00:48 Naslov sporočila: |
|
|
| before je napisal/a: | | audiofill je napisal/a: | Da ne bo kdo čudno gledal ko bo videl na cesti... novi pravilnik dovoljuje Policiji rumena vozila
 |
To ni policijski ampak SDS-ov avto!
Samo napise je treba popraviti.  |
Še veste, kdo se najglasneje dere: "DRŽITE TATU" _________________ LP |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiomaniac

Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40 Prispevkov: 988 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Sre Jan 08, 2014 12:01 Naslov sporočila: |
|
|
| ck je napisal/a: | | before je napisal/a: | | audiofill je napisal/a: | Da ne bo kdo čudno gledal ko bo videl na cesti... novi pravilnik dovoljuje Policiji rumena vozila
 |
To ni policijski ampak SDS-ov avto!
Samo napise je treba popraviti.  |
Še veste, kdo se najglasneje dere: "DRŽITE TATU" |
Ti se kar tolaži, ja !!!  _________________ I may not always be right; but, I'm never wrong ! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Senca

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25 Prispevkov: 888 Kraj: Logatec
|
Objavljeno: Pet Jan 10, 2014 08:55 Naslov sporočila: |
|
|
Pesem (sužnjev) državljanov:
https://www.youtube.com/watch?v=yElTrBb8VPs _________________ Nikoli se ne prepiraj z idiotom,
ker te bo potegnil na svoj nivo
in te premagal s svojimi izkušnjami. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiomaniac

Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40 Prispevkov: 988 Kraj: LJ
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Čet Jan 23, 2014 19:25 Naslov sporočila: |
|
|
Kako mora šele bit gibčna tamlada žirantka.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Pet Jan 24, 2014 13:24 Naslov sporočila: |
|
|
| audiofill je napisal/a: | Kako mora šele bit gibčna tamlada žirantka.  |
Bi ji kar pustil, da me po riti (kot je na koncu tamalega)...  _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Pon Jan 27, 2014 21:49 Naslov sporočila: |
|
|
Prihajajoči film Interstellar, bo kar se efektov tiče baje samo stoj pa glej. Spodnji opis na socialnem omrežju me je zrajcal in sem šel malo čekirat:
Če so Avatar oglaševali kot revolucijo v filmski tehniki zaradi uporabe stereoskopskih kamer, vas bo Interstellar pustil brez daha. Film je nastajal v veliki tajnosti, snemanje so večkrat preložili, detajli s snemanja so še danes skrivnost... Režijo je prvotno mišljeni S.Spielberg prepustil Christopherju Nolanu, ki je znan po svoji kreativni obsedenosti z zelo redkimi IMAX kamerami, ki so brez konkurence in sodijo med najdražje na svetu. Veliko in težko kamero je tokrat zmontiral tudi v nos aviona in posnetki so baje spektakularni... Novembra!
http://www.imdb.com/title/tt0816692/?ref_=fn_al_tt_1
In vidim da drži... ekipa je res šla IMAX kamero montirat v nos Learjeta. Evo:
http://collider.com/interstellar-imax-camera-learjet-image/
Da vidimo novembra  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Sre Jan 29, 2014 22:28 Naslov sporočila: |
|
|
| before je napisal/a: | | audiofill je napisal/a: | Kako mora šele bit gibčna tamlada žirantka.  |
Bi ji kar pustil, da me po riti (kot je na koncu tamalega)...  |
Tale žirantka spodaj je tudi taprava. Fejst liči na Kajlo Mednog pardon Kylie Minogue , če ni celo kar ona. Dobra je:
http://www.youtube.com/watch?v=nXTuaUFL56k |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
JureP
Pridružen/-a: Sob Feb 2009 12:19 Prispevkov: 21 Kraj: Slovenija
|
Objavljeno: Čet Jan 30, 2014 12:26 Naslov sporočila: |
|
|
Odslej Streetview na Googlu tudi za Slovenijo. Ne vem pa točno koliko časa je že, tako da me ne k*rcat če to že veste.
http://maps.google.si |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|