Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Čorba
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 137, 138, 139  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 05, 2014 17:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da ne bo kdo čudno gledal ko bo videl na cesti... novi pravilnik dovoljuje Policiji rumena vozila Smile

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 05, 2014 17:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Da ne bo kdo čudno gledal ko bo videl na cesti... novi pravilnik dovoljuje Policiji rumena vozila Smile



To ni policijski ampak SDS-ov avto! Laughing
Samo napise je treba popraviti. Cool
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
M71



Pridružen/-a: Ned Okt 2012 11:21
Prispevkov: 40
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 05, 2014 18:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:

Že v Jugi smo imeli nekega Girlota, ki je obogatel na ta račun.


Pa še ''čang šlang'' čajček za hujšanje je priporočal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1094
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 07, 2014 20:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

M71 je napisal/a:
nek_do je napisal/a:

Že v Jugi smo imeli nekega Girlota, ki je obogatel na ta račun.


Pa še ''čang šlang'' čajček za hujšanje je priporočal.


kolikor sem informiran tip še zmeraj pobira keš lahkovernim...
še nedolgo nazaj so bile njegove reklame po tv....
se mi pa zdi ,da mu trenutno bolj laufa balkan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1682
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 08, 2014 00:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
audiofill je napisal/a:
Da ne bo kdo čudno gledal ko bo videl na cesti... novi pravilnik dovoljuje Policiji rumena vozila Smile



To ni policijski ampak SDS-ov avto! Laughing
Samo napise je treba popraviti. Cool


Še veste, kdo se najglasneje dere: "DRŽITE TATU"
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 988
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 08, 2014 12:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ck je napisal/a:
before je napisal/a:
audiofill je napisal/a:
Da ne bo kdo čudno gledal ko bo videl na cesti... novi pravilnik dovoljuje Policiji rumena vozila Smile



To ni policijski ampak SDS-ov avto! Laughing
Samo napise je treba popraviti. Cool


Še veste, kdo se najglasneje dere: "DRŽITE TATU"


Ti se kar tolaži, ja !!! Twisted Evil
_________________
I may not always be right; but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041292520
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 10, 2014 08:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pesem (sužnjev) državljanov:

https://www.youtube.com/watch?v=yElTrBb8VPs
_________________
Nikoli se ne prepiraj z idiotom,
ker te bo potegnil na svoj nivo
in te premagal s svojimi izkušnjami.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 988
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 14, 2014 11:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelo lepe fotke in seveda veliko truda je vloženega, da je do njih sploh prišlo. Uživajte v ogledovanju!




http://matevzlavric.blogspot.com/2013/12/gorska-dozivetja-20122013-top-100.html
_________________
I may not always be right; but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041292520
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 19, 2014 11:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://io9.com/this-meticulously-crafted-777-replica-is-made-of-manila-1504096998

Tole pa adijo pamet. Iz papirja v 1:60 merilu replika Boeinga 777. Pazi dva videoklipa na zgornji povezavi. Nepredstavljivo. Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 23, 2014 18:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kdo pavi, da debeli ne morejo biti gibčni?!!! Cool
http://www.24ur.com/video-mladi-indijec-zazgal-na-sovu-talentov.html
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 23, 2014 19:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako mora šele bit gibčna tamlada žirantka. Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 24, 2014 13:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Kako mora šele bit gibčna tamlada žirantka. Twisted Evil

Bi ji kar pustil, da me po riti (kot je na koncu tamalega)... Laughing
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2014 21:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prihajajoči film Interstellar, bo kar se efektov tiče baje samo stoj pa glej. Spodnji opis na socialnem omrežju me je zrajcal in sem šel malo čekirat:

Če so Avatar oglaševali kot revolucijo v filmski tehniki zaradi uporabe stereoskopskih kamer, vas bo Interstellar pustil brez daha. Film je nastajal v veliki tajnosti, snemanje so večkrat preložili, detajli s snemanja so še danes skrivnost... Režijo je prvotno mišljeni S.Spielberg prepustil Christopherju Nolanu, ki je znan po svoji kreativni obsedenosti z zelo redkimi IMAX kamerami, ki so brez konkurence in sodijo med najdražje na svetu. Veliko in težko kamero je tokrat zmontiral tudi v nos aviona in posnetki so baje spektakularni... Novembra!

http://www.imdb.com/title/tt0816692/?ref_=fn_al_tt_1

In vidim da drži... ekipa je res šla IMAX kamero montirat v nos Learjeta. Evo:

http://collider.com/interstellar-imax-camera-learjet-image/

Da vidimo novembra Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2014 22:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
audiofill je napisal/a:
Kako mora šele bit gibčna tamlada žirantka. Twisted Evil

Bi ji kar pustil, da me po riti (kot je na koncu tamalega)... Laughing


Tale žirantka spodaj je tudi taprava. Fejst liči na Kajlo Mednog pardon Kylie Minogue Laughing , če ni celo kar ona. Dobra je:

http://www.youtube.com/watch?v=nXTuaUFL56k
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JureP



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 12:19
Prispevkov: 21
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 30, 2014 12:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odslej Streetview na Googlu tudi za Slovenijo. Ne vem pa točno koliko časa je že, tako da me ne k*rcat če to že veste.

http://maps.google.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 137, 138, 139  Naslednja
Stran 123 od 139

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe