Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

DAC?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 115, 116, 117  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 26, 2011 16:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prvega decembra gre v prodajo DacMagic Plus:



Več info:
http://www.whathifi.com/news/cambridge-audio-expands-dac-range-with-wireless-dacmagic-plus
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 26, 2011 22:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, pa bo imel Stormi spet delo! Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 26, 2011 22:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takole na prvo oko bo treba vsaj eno stvar takoj zamenjati. Kako radi vztraja firma pri RCA vhodu za digitalni signal. Še vedno se niso zadeve lotili temeljito, žal.Smile
K sreči se da tudi to poštimat. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 329
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 26, 2011 23:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tole izgleda zelo mamljivo. DAC + pre amp v malem šmensi ohišju Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hifi&me



Pridružen/-a: Tor Jan 2010 12:12
Prispevkov: 91
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2011 12:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Preamp brez dalinca.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2011 12:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hifi&me je napisal/a:
Preamp brez dalinca.


Shocked Shocked Shocked Pa res!
Sem že malo preanaliziral tale "Plus", a na odsotnost daljinskega upravljanja sploh nisem pomislil. Embarassed Ja, to je pa en velik minus za to napravo, ki je sicer odlična evolucija prvotne, predvsem za tiste, ki razmišljajo v smeri zamenjave pre-ampa (ali integrirca za končno stopnjo), saj vidim v možnosti regulacije glasnosti eno največjih prednosti te naprave. Ampak brez daljinskega upravljanja... Evil or Very Mad
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 508
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2011 13:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Novi Audiolabov MDAC žanje same pohvale prvih uporabnikov. Mislim, da ta ima daljinca.

DAC sekcija naj bi bila vrhunska (dizajniral John Westlake), prav tako ga mnogi uporabljajo kot preamp ali zelo dober headphone amp.

Bo zanimivo slišati, ko se evforija malo poleže - zaenkrat z njim veselo zamenjujejo razne benchmarke, lavryje, m2tech young-e,..., kateri so v povprečju skoraj 1x dražji.

Mac mini - MDAC - aktivni zvočniki. Minimalističen super sistemčič.

Če ga kdo ima / namerava kupiti se priporočam za prisluh Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 329
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 27, 2011 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No če je daljinec obvezen kos opreme je potrebno pogledat tudi tole:







Matrix mini...cena v UK 260 funtov Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2011 14:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je kdo že probal Stello U3 magično škatlico?

Več tukaj.

6moons je ne more prehvalit. Njihovo videnje izdelka tukaj.

Izgleda zanimivo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 12:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slinch je napisal/a:
Prvega decembra gre v prodajo DacMagic Plus:



Več info:
http://www.whathifi.com/news/cambridge-audio-expands-dac-range-with-wireless-dacmagic-plus


Ga že ima kdo? Izkušnje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1121
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 18:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jest upam na to da zdej prejšnemu modelu malo cena pade
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2011 22:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam sem se najbolj zagrel za audiolab-ov MDAC. Nanj računam kmalu po novem letu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
snifix



Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:31
Prispevkov: 208
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 21:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ima kdo kaj izkušenj z maliki kitajčki ala tole:

http://www.ebay.com/itm/DIR9001-PCM1793-OPA2134-Coax-Optical-input-MINI-DAC-/350441783357?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5197f5403d

Je to za kaj ali je denar proč vržen? Iščem nekaj za nadgraditev sistema :
receiver Nad T763
zvočniki B&W dm 602 s2
izvor zvoka WD TV live

Hvala za odgovore in lep pozdrav, Matej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 28, 2011 00:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audio_holic je napisal/a:
No če je daljinec obvezen kos opreme..


pa bemkula no, audiofili.. saj vem, da sem čuden, ampak na daljinec pa res redko poštudiram pri teh igračah.. Confused

samo moj skromen pogled na naš Svet, ne me pribijat..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1121
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 02, 2012 00:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tole zgleda fletno in ugodno:
http://www.stereoaudio.com.au/index.php/audio-news/item/18-brik-micro-suite-of-audio-products
http://www.6moons.com/audioreviews/brik/1.html

Iščem dac za eno pametno ceno (max 300€) pa ne vem kaj naj...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 115, 116, 117  Naslednja
Stran 54 od 117

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe