| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
Slinch

Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17 Prispevkov: 467 Kraj: LJ
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Nov 26, 2011 22:25 Naslov sporočila: |
|
|
Evo, pa bo imel Stormi spet delo!  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
tromba
Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37 Prispevkov: 741 Kraj: Okolica LJ
|
Objavljeno: Sob Nov 26, 2011 22:26 Naslov sporočila: |
|
|
Takole na prvo oko bo treba vsaj eno stvar takoj zamenjati. Kako radi vztraja firma pri RCA vhodu za digitalni signal. Še vedno se niso zadeve lotili temeljito, žal.
K sreči se da tudi to poštimat.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audio_holic
Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50 Prispevkov: 329 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Nov 26, 2011 23:15 Naslov sporočila: |
|
|
Tole izgleda zelo mamljivo. DAC + pre amp v malem šmensi ohišju  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
hifi&me
Pridružen/-a: Tor Jan 2010 12:12 Prispevkov: 91 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Ned Nov 27, 2011 12:06 Naslov sporočila: |
|
|
| Preamp brez dalinca. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Ned Nov 27, 2011 12:16 Naslov sporočila: |
|
|
| hifi&me je napisal/a: | | Preamp brez dalinca. |
Pa res!
Sem že malo preanaliziral tale "Plus", a na odsotnost daljinskega upravljanja sploh nisem pomislil. Ja, to je pa en velik minus za to napravo, ki je sicer odlična evolucija prvotne, predvsem za tiste, ki razmišljajo v smeri zamenjave pre-ampa (ali integrirca za končno stopnjo), saj vidim v možnosti regulacije glasnosti eno največjih prednosti te naprave. Ampak brez daljinskega upravljanja...  _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gwb
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15 Prispevkov: 508 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Ned Nov 27, 2011 13:53 Naslov sporočila: |
|
|
Novi Audiolabov MDAC žanje same pohvale prvih uporabnikov. Mislim, da ta ima daljinca.
DAC sekcija naj bi bila vrhunska (dizajniral John Westlake), prav tako ga mnogi uporabljajo kot preamp ali zelo dober headphone amp.
Bo zanimivo slišati, ko se evforija malo poleže - zaenkrat z njim veselo zamenjujejo razne benchmarke, lavryje, m2tech young-e,..., kateri so v povprečju skoraj 1x dražji.
Mac mini - MDAC - aktivni zvočniki. Minimalističen super sistemčič.
Če ga kdo ima / namerava kupiti se priporočam za prisluh  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audio_holic
Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50 Prispevkov: 329 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Ned Nov 27, 2011 18:54 Naslov sporočila: |
|
|
No če je daljinec obvezen kos opreme je potrebno pogledat tudi tole:
Matrix mini...cena v UK 260 funtov  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Sre Dec 21, 2011 14:19 Naslov sporočila: |
|
|
Je kdo že probal Stello U3 magično škatlico?
Več tukaj.
6moons je ne more prehvalit. Njihovo videnje izdelka tukaj.
Izgleda zanimivo. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Edvard

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50 Prispevkov: 317 Kraj: Maribor
|
Objavljeno: Pet Dec 23, 2011 12:00 Naslov sporočila: |
|
|
Ga že ima kdo? Izkušnje? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
habo66

Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01 Prispevkov: 1121 Kraj: Lenart
|
Objavljeno: Pet Dec 23, 2011 18:14 Naslov sporočila: |
|
|
| jest upam na to da zdej prejšnemu modelu malo cena pade |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Slinch

Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17 Prispevkov: 467 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Pet Dec 23, 2011 22:08 Naslov sporočila: |
|
|
| Sam sem se najbolj zagrel za audiolab-ov MDAC. Nanj računam kmalu po novem letu. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
snifix
Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:31 Prispevkov: 208 Kraj: Komenda
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Špilferderber

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24 Prispevkov: 775
|
Objavljeno: Sre Dec 28, 2011 00:45 Naslov sporočila: |
|
|
| audio_holic je napisal/a: | | No če je daljinec obvezen kos opreme.. |
pa bemkula no, audiofili.. saj vem, da sem čuden, ampak na daljinec pa res redko poštudiram pri teh igračah..
samo moj skromen pogled na naš Svet, ne me pribijat.. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
habo66

Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01 Prispevkov: 1121 Kraj: Lenart
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|