Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Masiven HiFi ;)
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
strumf666



Pridružen/-a: Sob Feb 2011 3:14
Prispevkov: 217
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 06:01    Naslov sporočila: Masiven HiFi ;) Odgovori s citatom

https://slo-tech.com/forum/t538549#crta

http://www.bolha.com/avdio-gramofoni/gramofon-350kilogramski-oglas1282363175


Nazadnje urejal/a strumf666 Sob Okt 13, 2012 20:51; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PURPLE



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 19:27
Prispevkov: 236
Kraj: Savinjska

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 13:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da je to to, boxi pa Kappa 9 Smile


_________________
HI FI - balzam za ušesa...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 13:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vesoljchek.. to marsikaj pojasni.. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 14:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako lep gramofon...krasen je, in kako previdno izbran kamen!? Mr. Green
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 15:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Špilferderber je napisal/a:
vesoljchek.. to marsikaj pojasni.. Laughing


se strinjam, ja ! Twisted Evil
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5421
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 15:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:
Kako lep gramofon...krasen je, in kako previdno izbran kamen!? Mr. Green


Za 120 jurjev pa že more bit. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snifix



Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:31
Prispevkov: 208
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 15:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče je pa še hiša vključena v ceno Laughing Ker tako težek kot je bo veretno za vedno ostal v tej hiši Laughing

lp, M
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1405
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

še so optimisti na svetu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 16:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zvočniki so odlično pozicionirani, tudi razdelilna letev ni od muh...
_________________
Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterpan



Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20
Prispevkov: 335
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2012 19:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

350EUR za kilogram Hi-Fi-ja Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
strumf666



Pridružen/-a: Sob Feb 2011 3:14
Prispevkov: 217
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 13, 2012 20:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Group-buy, pa si razdelimo? Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 14, 2012 11:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pasuljaris je napisal/a:
Zvočniki so odlično pozicionirani, tudi razdelilna letev ni od muh...
Laughing Laughing Laughing Direkt šuti basovcev v ročko zagarantirani, tako da tisti kamen nič ne pomaga, lahko ga nese nazaj stricu kamnoseku. Shocked
Lajšta bi res lahko bila vsaj ona za 5EU, tale za 2EU mi je malo sumljiva.. Confused
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
M71



Pridružen/-a: Ned Okt 2012 11:21
Prispevkov: 40
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 14, 2012 11:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PURPLE je napisal/a:
Mislim, da je to to, boxi pa Kappa 9 Smile



Že na prvi pogled bi moralo biti vsakomur jasno, da je tole vkupznešeno za naslednji del Mad Max-a
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1028
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2012 12:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanimiva zadevščna se prodaja tudi na www.audio-markt.de , sicer je "neupreis" = 150.000 Eur , prodaja pa se z 20% popustom , 120 KEur!!!
Seveda je predviden "Barzahlung bei Abholung" Shocked

Lp,
miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
peterpan



Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20
Prispevkov: 335
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2012 13:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

..pictures says more,than words...

Človek res ostane brez besed...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe