| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
strumf666
Pridružen/-a: Sob Feb 2011 3:14 Prispevkov: 217 Kraj: Krško
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
PURPLE
Pridružen/-a: Ned Jan 2010 19:27 Prispevkov: 236 Kraj: Savinjska
|
Objavljeno: Čet Okt 11, 2012 13:03 Naslov sporočila: |
|
|
Mislim, da je to to, boxi pa Kappa 9
 _________________ HI FI - balzam za ušesa... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Špilferderber

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24 Prispevkov: 775
|
Objavljeno: Čet Okt 11, 2012 13:31 Naslov sporočila: |
|
|
vesoljchek.. to marsikaj pojasni..  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
jacoby
Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23 Prispevkov: 1111
|
Objavljeno: Čet Okt 11, 2012 14:57 Naslov sporočila: |
|
|
Kako lep gramofon...krasen je, in kako previdno izbran kamen!?  |
|
| Nazaj na vrh |
Telefon: 051383384 |
|
 |
janzi

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45 Prispevkov: 1021 Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA
|
Objavljeno: Čet Okt 11, 2012 15:26 Naslov sporočila: |
|
|
| Špilferderber je napisal/a: | vesoljchek.. to marsikaj pojasni..  |
se strinjam, ja !  _________________ ''You can hear a lot by listening !!'' |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48 Prispevkov: 5421 Kraj: Žalec
|
Objavljeno: Čet Okt 11, 2012 15:28 Naslov sporočila: |
|
|
| jacoby je napisal/a: | Kako lep gramofon...krasen je, in kako previdno izbran kamen!?  |
Za 120 jurjev pa že more bit.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
snifix
Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:31 Prispevkov: 208 Kraj: Komenda
|
Objavljeno: Čet Okt 11, 2012 15:32 Naslov sporočila: |
|
|
Mogoče je pa še hiša vključena v ceno Ker tako težek kot je bo veretno za vedno ostal v tej hiši
lp, M |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dr.sah
Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41 Prispevkov: 1405 Kraj: LJUBLJANA
|
Objavljeno: Čet Okt 11, 2012 15:35 Naslov sporočila: |
|
|
| še so optimisti na svetu. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
pasuljaris

Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13 Prispevkov: 1526 Kraj: maribor
|
Objavljeno: Čet Okt 11, 2012 16:02 Naslov sporočila: |
|
|
Zvočniki so odlično pozicionirani, tudi razdelilna letev ni od muh... _________________ Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
peterpan

Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20 Prispevkov: 335 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Čet Okt 11, 2012 19:19 Naslov sporočila: |
|
|
350EUR za kilogram Hi-Fi-ja  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
strumf666
Pridružen/-a: Sob Feb 2011 3:14 Prispevkov: 217 Kraj: Krško
|
Objavljeno: Sob Okt 13, 2012 20:53 Naslov sporočila: |
|
|
Group-buy, pa si razdelimo?  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
mestn pu

Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21 Prispevkov: 2635 Kraj: domžale
|
Objavljeno: Ned Okt 14, 2012 11:03 Naslov sporočila: |
|
|
| pasuljaris je napisal/a: | | Zvočniki so odlično pozicionirani, tudi razdelilna letev ni od muh... | Direkt šuti basovcev v ročko zagarantirani, tako da tisti kamen nič ne pomaga, lahko ga nese nazaj stricu kamnoseku.
Lajšta bi res lahko bila vsaj ona za 5EU, tale za 2EU mi je malo sumljiva..  _________________ Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
M71

Pridružen/-a: Ned Okt 2012 11:21 Prispevkov: 40 Kraj: Domžale
|
Objavljeno: Ned Okt 14, 2012 11:23 Naslov sporočila: |
|
|
| PURPLE je napisal/a: | Mislim, da je to to, boxi pa Kappa 9
 |
Že na prvi pogled bi moralo biti vsakomur jasno, da je tole vkupznešeno za naslednji del Mad Max-a |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27 Prispevkov: 1028 Kraj: Gorica
|
Objavljeno: Pon Okt 15, 2012 12:36 Naslov sporočila: |
|
|
Zanimiva zadevščna se prodaja tudi na www.audio-markt.de , sicer je "neupreis" = 150.000 Eur , prodaja pa se z 20% popustom , 120 KEur!!!
Seveda je predviden "Barzahlung bei Abholung"
Lp,
miran _________________ Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti) |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
peterpan

Pridružen/-a: Pon Feb 2011 15:20 Prispevkov: 335 Kraj: LJ
|
Objavljeno: Pon Okt 15, 2012 13:42 Naslov sporočila: |
|
|
..pictures says more,than words...
Človek res ostane brez besed... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|