Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Primare I30
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
alko



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 21:04
Prispevkov: 19
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 00:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako je bilo z dodatnimi stroški pri nakupu (carina, poštnina) ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 03:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jakost osvetlitve se lahko zmanjša.


Z vsemi stroški nekaj čez 500€.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
glinik



Pridružen/-a: Pon Avg 2010 16:09
Prispevkov: 172
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 16:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bi bilo fino primerjat to zadevo z DACom od CA Smile

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 21:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko povem, da je boljši, vsaj zame.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 19, 2010 11:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tromba je napisal/a:
Lahko povem, da je boljši, vsaj zame.


Kdo ali kaj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 19, 2010 11:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aja, še to, menda se da dobiti v bližnji soseščini ali celo pri nas (moram preverit točno) Primare-ov prejšnji CD predvajalnik CD31 po ceni 1,5k... Nov seveda, originalno zapakiran, z dokumenti. To je ugodno, če jaz prav razumem, ali se motim?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 19, 2010 11:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Emotiva od CA
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 19, 2010 11:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In informacija, ki je menda že uradna: Intek ni več uradni zastopnik Primara ampak je to postal Vklop...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 419
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 19, 2010 14:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
Aja, še to, menda se da dobiti v bližnji soseščini ali celo pri nas (moram preverit točno) Primare-ov prejšnji CD predvajalnik CD31 po ceni 1,5k... Nov seveda, originalno zapakiran, z dokumenti. To je ugodno, če jaz prav razumem, ali se motim?


Če je to res je super. Smile Sporoči, če izveš kje je to.
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 20, 2010 00:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To je super, da kdo kupi Primare za 1,5K€, ker je lep, kajti Emotiva za 500€ ga poje za šalo, ja, tudi poje lepše. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 419
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 20, 2010 12:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Me veseli, da si zadovoljen z Emotivo, vendar upoštevaj, da ima vsak svoj okus, mnenje in želje.
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 20, 2010 12:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

He, he, he... @tromba, je to še vedno val navdušenja ali si že opravil resna testiranja? Vzporedno?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 419
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 20, 2010 12:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan si mogoče kaj izvedel o Primare CD31?
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
glinik



Pridružen/-a: Pon Avg 2010 16:09
Prispevkov: 172
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 20, 2010 14:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Emotiva vs. Primare, po ceni bi moral veljati Primare za "boljši" player.

To ne bomo vedeli, dokler ne pade kak test Smile

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ivann



Pridružen/-a: Sob Feb 2010 18:48
Prispevkov: 24
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 21, 2010 13:40    Naslov sporočila: Primare ugodno ... Odgovori s citatom

ambro je napisal/a:
Vinylfan si mogoče kaj izvedel o Primare CD31?


Praznjenje zalog pred prihodom novih modelov se dogaja! Very Happy
Na internetu se prodaja ugodno v paketu tukaj!
Primare I30 + I31 = 2275€ + poštnina?! Shocked

Pri nas se pa ve, kdo ima po novem roko čez Primare!
_________________
Laž je resnica, ki je ne poznamo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Naslednja
Stran 19 od 20

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe