| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Pon Okt 04, 2010 20:46 Naslov sporočila: |
|
|
Leto je spet naokoli....
Stane pa 4,99€ kot ponavadi... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Pon Okt 04, 2010 22:29 Naslov sporočila: |
|
|
| Vinylfan je napisal/a: | Leto je spet naokoli....
Stane pa 4,99€ kot ponavadi... |
... in na njem je najbrž super glasba. Imam tistega iz leta 2004 in sklepam po tem. Pa še smešno poceni je bil: takratnih 1200 SIT! _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
jernejc

Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24 Prispevkov: 1044 Kraj: Novo mesto
|
Objavljeno: Tor Okt 05, 2010 19:03 Naslov sporočila: |
|
|
Dimitri Kabalevsky - Overture Colas Breugnon
Pod roke mi je prišel zapečen CD z napisom "stereo volume5"
Zelo bom vesel informacije o originalnem cdju ali podatka o orkestru, ki izvaja to skladbo. Na netu je cel kup orkestrov, ki izvajajo to delo, a po "you tube" posnetkih ne prepoznam orkestra, čigar izvedbo poslušam.
Če pa ima kdo to skladbo, ki jo morda izvaja kak drugi orkester na cdju v lastni zbirki (in gre za odličen posnetek), se priporočam za podatke, da si ga naročim.
Hvala, Jernej _________________ Ohm sweet ohm.
Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27 Prispevkov: 1028 Kraj: Gorica
|
Objavljeno: Tor Okt 05, 2010 21:35 Naslov sporočila: |
|
|
Pepe Romero - Flamenco
LP
Miran _________________ Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti) |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
gwb
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15 Prispevkov: 508 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Okt 05, 2010 22:37 Naslov sporočila: |
|
|
The National - Sad Songs for Dirty Lovers |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
janzi

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45 Prispevkov: 1021 Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA
|
Objavljeno: Tor Okt 05, 2010 23:08 Naslov sporočila: |
|
|
| before je napisal/a: | | Vinylfan je napisal/a: | Leto je spet naokoli....
Stane pa 4,99€ kot ponavadi... |
... in na njem je najbrž super glasba. Imam tistega iz leta 2004 in sklepam po tem. Pa še smešno poceni je bil: takratnih 1200 SIT! |
Ja, vsako leto, že od leta 1997 in glasba je res super.  _________________ ''You can hear a lot by listening !!'' |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
samob

Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:06 Prispevkov: 148 Kraj: Krško
|
Objavljeno: Sre Okt 06, 2010 21:11 Naslov sporočila: |
|
|
MARIO BIONDI- Handful of soul
lp Samo |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34 Prispevkov: 2585 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: Sre Okt 06, 2010 21:15 Naslov sporočila: |
|
|
Bathory - One Rode To Asa Bay
Epic.
http://www.youtube.com/watch?v=hDpc-831GPs _________________ Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
janzi

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45 Prispevkov: 1021 Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA
|
Objavljeno: Sre Okt 06, 2010 22:12 Naslov sporočila: |
|
|
Danes večer malo starejšega slovenskega jazza:
 _________________ ''You can hear a lot by listening !!'' |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ProJet

Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54 Prispevkov: 1241 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sre Okt 06, 2010 22:38 Naslov sporočila: |
|
|
Alex Gaudino - Watch Out
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
mitko

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 23:20 Prispevkov: 344
|
Objavljeno: Sre Okt 06, 2010 22:55 Naslov sporočila: |
|
|
Med zvočniki mi leži nekaj potrganih strun, če kdo potrebuje
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ProJet

Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54 Prispevkov: 1241 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Pet Okt 08, 2010 08:36 Naslov sporočila: |
|
|
Tape Five - Soulsalicious
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
janzi

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45 Prispevkov: 1021 Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA
|
Objavljeno: Pet Okt 08, 2010 23:41 Naslov sporočila: |
|
|
TONE JANŠA QUARTET - PATTERN
iz leta 1979 !  _________________ ''You can hear a lot by listening !!'' |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ProJet

Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54 Prispevkov: 1241 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Tor Okt 12, 2010 22:42 Naslov sporočila: |
|
|
Aqua Bassino - Time
 |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
sasac
Pridružen/-a: Pet Okt 2010 23:44 Prispevkov: 14 Kraj: Serbia
|
Objavljeno: Tor Okt 12, 2010 23:00 Naslov sporočila: |
|
|
Volver, volver - Concha Buika
 _________________ Trafomatic Audio |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|