Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najdeno 16 zadetkov
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
Avtor Sporočilo
  Tema: Kaj trenutno poslušate?
jejsus

Odgovorov: 8778
Ogledov: 5624431

PrispevekForum: CD, Vinil, DVD, Blu-ray   Objavljeno: Sob Maj 05, 2012 22:47   Naslov sporočila: Mentalion - Torrtillia
Malo smo spili in tole nardili Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=PlTScBiOlxY
  Tema: Navitje zvočnika skurjeno?
jejsus

Odgovorov: 3
Ogledov: 6633

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Ned Sep 25, 2011 22:47   Naslov sporočila: Navitje zvočnika skurjeno?
Aha, pa lahko pri napaki kot si jo opisal 8" srednjetonec z tem pokanjem preglasi glasnost predvajanja? namreč gre za pasivne trosistemske PA zvočnike 350W rms, 15", 8", 1"horn.
  Tema: Navitje zvočnika skurjeno?
jejsus

Odgovorov: 3
Ogledov: 6633

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Ned Sep 25, 2011 18:48   Naslov sporočila: Navitje zvočnika skurjeno?
Zdravo,

Na 8Ohm zvočniku sem izmeril vrednost 11.4Ohm. Pri večjih obremenitvah začne v njem pokati, prasketati. Meril sem direktno na zvočniku. Je skurjen ane?
  Tema: Kaj trenutno poslušate?
jejsus

Odgovorov: 8778
Ogledov: 5624431

PrispevekForum: CD, Vinil, DVD, Blu-ray   Objavljeno: Pet Avg 19, 2011 18:59   Naslov sporočila: Kaj trenutno poslušate?
LET 3 - Artemida

http://www.youtube.com/watch?v=RUA5GNdJATo


NORRRRRRRRCIIIII!!!!
  Tema: Philips X70 set pokanje v zvočniku
jejsus

Odgovorov: 3
Ogledov: 8207

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Čet Avg 18, 2011 12:02   Naslov sporočila: Philips X70 set pokanje v zvočniku
Evo, zamenjal in stestiral, res sta bila omenjena upora. Pokanja in šumenja več ni, hkrati pa se je kvaliteta zvoka tudi izboljšala. Hvala za pomoč.
  Tema: Philips X70 set pokanje v zvočniku
jejsus

Odgovorov: 3
Ogledov: 8207

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Sre Avg 17, 2011 13:34   Naslov sporočila: Philips X70 set pokanje v zvočniku
Hvala za hiter odziv hkrati pa se opravičujem za moj pozen odziv. Sem odprl pokrov in takoj našel sledi pregrevanja elementov na spodnjem delu pokrova. Najbolj se pregrevata dva upora iste vrednosti n ...
  Tema: Philips X70 set pokanje v zvočniku
jejsus

Odgovorov: 3
Ogledov: 8207

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Pet Avg 12, 2011 08:11   Naslov sporočila: Philips X70 set pokanje v zvočniku
Pozdravljeni,

Že približno 3 mesece trpim grozno pokanje z občasnim šumenjem in prasketanjem pretežno na desnem kanalu. Moj sistem poganja Philipsov predojačevalec in končna stopnja iz Philips X70 ...
  Tema: Mast za blaženje premika raznih patentov
jejsus

Odgovorov: 4
Ogledov: 6576

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Pet Avg 05, 2011 12:11   Naslov sporočila: Mast za blaženje premika raznih patentov
Super! Hvala Audiofrik.

@jolbe - Molykote pa vidim da je samo eden od proizvajalcev tega maziva, če se ne motim.
  Tema: Mast za blaženje premika raznih patentov
jejsus

Odgovorov: 4
Ogledov: 6576

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Pet Avg 05, 2011 08:02   Naslov sporočila: Mast za blaženje premika raznih patentov
Zanima me kako se reče masti ki jo najdeš npr. v vratcah kasetarjev, na mehanizmu za dvig in spust gramofonske roke... Torej ta mast blaži oziroma zavira premike mehanizma. Upam da ne smetim po forumu ...
  Tema: Iščem navodila - Philips Predojačevalec in ojačevalec
jejsus

Odgovorov: 0
Ogledov: 4474

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Tor Jul 26, 2011 07:51   Naslov sporočila: Iščem navodila - Philips Predojačevalec in ojačevalec
Če kdo ve kakšen vir kje bi dobil navodila, oziroma uporabniški/servisni priročnik od naštetih naprav, bom zelo vesel Smile.

Philips 270 Pre Amplifier
Philips 370 DC Power Amplifier

Spodnje dve ...
  Tema: Pozicija gramofonske igle
jejsus

Odgovorov: 5
Ogledov: 9520

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Tor Jul 19, 2011 16:03   Naslov sporočila: Pozicija gramofonske igle
Uf, sem si glavo zdajle nafilal. Zelo koristen link, sem sam iskal nekaj takega, brez uspeha. Super, hvala.
  Tema: Pozicija gramofonske igle
jejsus

Odgovorov: 5
Ogledov: 9520

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Tor Jul 19, 2011 12:26   Naslov sporočila: Pozicija gramofonske igle
Zanimivo, tudi ta igla ima gumjast nosilec, vendar se ne pooravna tudi med igranjem. Roko imam umerjeno, in nastavljeno na 3g pritiska na ploščo, teče lepo, ne preskakuje, zato se mi zdi, da nebi dal ...
  Tema: Pozicija gramofonske igle
jejsus

Odgovorov: 5
Ogledov: 9520

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Pon Jul 18, 2011 22:19   Naslov sporočila: Pozicija gramofonske igle
Zanima me kakšna mora biti pozicija igle, ko je delovnem položaju. Sam predvidevam da navpično/vertikalno na ploščo, vendar imam dva gramofona na katerih ni tako, ne najdem pa nobenega mehanizma, ki b ...
  Tema: Podmazovanje mehanizma gramofona
jejsus

Odgovorov: 5
Ogledov: 8723

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Ned Jul 17, 2011 23:17   Naslov sporočila: Podmazovanje mehanizma gramofona
Nisem užaljen, vse mi je jasno, vendar se vedno trudim da še tako "cheap" zadeve spravim v čimbolj brezhibno stanje Smile . Zaenkrat so me investicije stale 2.5 Eur za mast Smile , je pa res na ...
  Tema: Podmazovanje mehanizma gramofona
jejsus

Odgovorov: 5
Ogledov: 8723

PrispevekForum: Do-It-Yourself   Objavljeno: Ned Jul 17, 2011 22:20   Naslov sporočila: Podmazovanje mehanizma gramofona
Hvala za izčrpen odgovor Ambasador, ja, za začetek sem mislil vzvode mehanizma avtomatike, kar sem podmazal z litijevo mastjo. Upam da ga nisem kiksnil, ker je nisi omenil Confused. Glavnega ležaja se zaen ...
 
Stran 1 od 2 Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe