Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HI-FILES show (Beograd)

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 23, 2010 14:31    Naslov sporočila: HI-FILES show (Beograd) Odgovori s citatom

Verjetno veĆØina ne ve da se je spomladanskega HI-FILES showa v Beogradu udeležila majhna slovenska delegacija v zasedbi Gallus (zvoĆØniki) in SM Audiodesig(gramofon). Kolikor se da prebrati na forumu so veĆØ kot dostojno zastopali naÅ”e barve Laughing
KakÅ”ne pa so bile ocene zvoĆØnikov (na enaki amplifikaciji) na naÅ”em Multimedija sejmu pa si Å”e vedno lahko preberete. V bistvu srbi dosti bolj cenijo to robo kot mi (razen nekaj izjem). Kot sem že napisal so bili ,emi Gallusi v LJ najboljÅ”i !

http://www.hifi-forumi.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=18133&start=30


Zvuk Gallus Audio Technology zvuĆØnika je bio daleko ispred svega ostalog danas.

Kao sto sam i najavio glavne zvezde prve nedelje HiFiles Show su high end zvucnici Gallus Aldebaran i high end Gramofon SM Audiodesign Primus .Radili su sa Rogue amplifikacijom+NAT Phono preamp,tu je bio i Audio Aero Prima cd.Tezina gramofona sa crnim postoljem(klavir lak) ispod njega je 50 kg.Svaki SM Audiodesign gramofon je unikat i radi se po recima konstruktora dve godine na jednom gramofonu.

Gallus audio je bio klasa za sebe zvuĆØno i cenovno. Za aristokraciju!

Bravo Vojko in Mirko !
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 23, 2010 22:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

""" Tudi eden od tekstov za katerega sodim ,da je zelo na mestu """"

""" Posle sve price ovde mene je Gallus razocarao. Ne mogu da kazem da je bio los zvucnik (ni u ludilu, odlican je), ali mislim da je u pogresnoj klasi. Kapiram ja kako se to pravi i zasto to kosta toliko koliko kosta, ali evo ja jednom da kazem da ne vredi. Ima zvucnika za pola tih para koji zvuce ama isto toliko dobro. """ ...

Pa dajte Vojkotu dopovedat,da njegov vrhunski zvoĆØnik sodi res v drugi cenovni razred ... Le tako bo lahko zadovoljen s prodajo ... To ni samo moje mnenje ampak je to povratna informacija, ki sem jo dobil tudi s hrvaÅ”kega in milanskega sejma !!!!
Vojko ne zameri, to je dobronamerna kritika !!!!



Trije od mnogoÅ”tevilnih,ki so cca za poloviĆØno ceno Gallusa !!!!
_________________
~ ** ~


Nazadnje urejal/a ajka Sre Mar 24, 2010 01:21; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 23, 2010 22:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
Pa dajte Vojkotu dopovedat,da njegov vrhunski zvoĆØnik sodi res v drugi cenovni razred ... Le tako bo lahko zadovoljen s prodajo ... To ni samo moje mnenje ampak je to povratna informacija, ki sem jo dobil tudi s hrvaÅ”kega in milanskega sejma !!!!
Vojka ne zameri, to je dobronamerna kritika !!!!


Gallus zvoĆØnik je res drag. Za nas sicer vsaj polovico manj od nazivne cene. Koliko je vreden si jaz ne bi upal trditi. Konec koncev, ga je že kdo sliÅ”al na nekajkrat dražji amplifikaciji od Rougea, ki ni nevemkaj-doma sem ga imel na testu in je lepo pokal nazaj k trgovcu.

Verjamem, da bo Vojko ceno formiral glede na povpraŔevanje. Trenutno je zelo hraber, da s tako ceno upa na trg.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 25, 2010 22:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Da ne storim krivice, Ŕe fotke Gallusa ...


_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 26, 2010 11:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
Gallus zvoĆØnik je res drag. Za nas sicer vsaj polovico manj od nazivne cene. Koliko je vreden si jaz ne bi upal trditi.
...
Trenutno je zelo hraber, da s tako ceno upa na trg.


Je pa vsaj dober obĆØutek, ĆØe dobiÅ” 60% popusta Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 26, 2010 12:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iztok, se obeta kaka dostojna predstavitev Gallusa (ne sejemska)? Nekaj se je pred ĆØasom govorilo o tem na forumu?

Matej (Trancedeejay), ti imaÅ” kontakt z Vojkotom. Lahko naredimo predstavitev v okviru foruma, daj ga malo podrezaj, prosim!

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 27, 2010 00:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
Iztok, se obeta kaka dostojna predstavitev Gallusa (ne sejemska)? Nekaj se je pred ĆØasom govorilo o tem na forumu?

Saj sta bili že dve.
Creinativa je vedno pripravljena sprejeti tovrstne predstavitve! ƈe bo dosti povpraÅ”evanja bo Vojko zelo zainteresiran za pravi demo.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 01, 2010 09:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen hi_musica in ostali forumaŔi.

Glede na tvojo proŔnjo me je kontaktiral Trancedeejay in kot zanimivo so se ideje in želje poklopile Laughing Very Happy Laughing .
Torej pripravlja se posebna spomladanska predstavitev referenĆØnega high end sistema Burmester, gramofona Clearaudio in zvoĆØnikov Gallus, prihodnjo prvo sredo v mesecu aprilu , ko je sreĆØanje Avdiofil kluba.
Kdaj? 7. aprila 2010! Kje? V Ljubljani na Parmovi kjer deluje podjetje UBIQ in vse skupaj se bo dogajalo v njihovi trgovini VKLOP v njihovem ekskluzivnem demo prostoru.
Zatorej bi bilo modro, da obvestiÅ” vse forumaÅ”e in jih tako v tvojem kot mojem imenu povabiÅ” na poseben glasbeni dogodek in lahko le upava, da ga nebodo tudi tokrat zamudili in naÅ”li sto razlogov, da se ga ne udeležijo. Saj veÅ” kako je to, ni te tam, potem pa je res enostavno tipkati po tipkovnici in komentirati kako ti sound ni bil vÅ”eĆØ in da bi ti to ali ono Embarassed Twisted Evil Confused.......

PodrobnejŔe informacije sledijo kmalu. Vabljeni!

Lp
Vojko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 01, 2010 12:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še en odgovor sem dolžan in pojasnilo na predlog JAZZZ-a.

Iztok, tvoj predlog je sicer na mestu, vendar je prostor, ki ga ima Creinativa popolnoma drugaĆØen od sob v katerih se posluÅ”a hifi ali ĆØe sem Å”e bolj konkreten high end aparature. Omenjeni prostor je primeren za razne skupine in izvajalce razliĆØne glasbe, audio oprema in reprodukcija, pa imata svoje ĆØisto drugaĆØne zahteve in ocenjevati nek sistem ali posamezne sestavne dele le tega v takem prostoru mislim, da nebi bilo primerno.
Seveda, da me ne boste razumeli napak, takoj, ko se bo zvrstelo v predlaganem prostoru Creinative nekaj vaÅ”ih domaĆØih sistemov bodisi hifi ali high end, se bom tudi jaz odzval. Torej Iztok najbolje je zaĆØeti in izvati vse forumaÅ”e s predstavitvijo tvojega sistema (bojda je eden najboljÅ”ih na sonĆØni strani Alp), in spodbuditi željo tudi drugih da predstavijo svoje sisteme in tisto kar so dosegli tokom let, ko so sestavljali in pilili svoj hifi ali high end sistem v nulo.
No, ko nekaj le teh sliÅ”im tudi sam, se z veseljem odzovem in pripravim predstavitev zvoĆØnikov Aldebaran v produkciji Gallus Audio Technology.

Se strinjaÅ” oz. se strinjate s predlaganim?

Do tedaj pa se bo dalo zvoĆØnike Gallus sliÅ”ati v prostorih, ki jih jaz izberem in seveda na sejmih. Ne glede ali so sobe ali saloni na sejmih primerni ali ne, so vsaj tako na oko za vse udeležence enaki. Mar ne?

Hm. prvi naslednji sejem je že zelo kmalu in to v naŔi bližini v Zagrebu v hotelu The Regent - Esplanade od 16. do 18. aprila 2010. Tako da se lahko vsi, ki vas vsaj malo zanima audio tematika napotite v Zagreb (da vam potem ne bo žal!?), kjer bo veselo, marsikaj zanimivega in nepogreŔljivo prijetno druženje.

Lp
Vojko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 01, 2010 13:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

ImaÅ” Vojko v planu v bližnji prihodnosti narest kakÅ”en stalni demo salon za stalno GALLUS postavitev,morda na razliĆØnih sistemih ...
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 01, 2010 13:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Krasno Vojko, 7. april je torej rezerviran za UBIQ.

Vsi, ki imamo že nekaj izkuÅ”enj s HIFI-jem dobro vemo, da nobena od ad-hoc postavitev ni idealna, pa naj bo Å”e tako primeren prostor! Iztokov sistem je morda res eden najboljÅ”ih na sonĆØni strani Alp, vpraÅ”anje pa bi bilo, kako bi zvenel v popolnoma tujem prostoru. Najbrž ne tako idealno.

Kot reĆØeno, izkuÅ”nje in obĆØutek hitro povedo, kdaj je nek sistem resen in kdaj se lahko na njem priĆØne resno graditi in ga piliti. Predstavitve na sejmih in sistemi v prodajalnah ĆØloveku dajo le smernice in "prvi filter". Nemalokrat iste komponente v domaĆØem okolju po nekajmeseĆØnem piljenju zvenijo mnogo bolje kot v prodajalĆØevem butiku, pa ĆØe je prodajalec Å”e tak strokovnjak.

Gallus je na lanskoletnem MM sejmu prepriĆØal Å”e tako ostra uÅ”esa, nekateri celo pravijo, da je Å”lo za superiorno prezentacijo. Kar gotovo vzburja obĆØutke in priĆØakovanja so velika. Sploh, ker bo prezentacija potekala v nam veĆØini znanih sobanah UBIQ-ja. Zna biti resniĆØno zanimivo!

Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 01, 2010 21:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo DuŔan,

da, je odgovor na tvoje vpraÅ”anje. Imam v pripravi stalni demo prostor, ki naj bi vseboval dva do tri sisteme tako za testiranje kot posluÅ”anje zvoĆØnikov Gallus.
Žal ne gre vedno vse po planu in se je zadeva nekoliko premaknila na poletne mesece ali na zgodnjo jesen. Razlog je razvoj in investicije v manjÅ”i model Shocked Gallus zvoĆØnikov Laughing , katerega planiram javnosti predstaviti na letoÅ”njem Multimedia HiFi Showu v Ljubljani, oktobra v M hotelu.
Demo ne bo odprtega tipa kot je to v primeru prodajaln ali demo prostorov, ki jih imajo trgovci. Bo vse skupaj bolj intimno, obisk pa bo mogoĆØ po predhodnem dogovoru.

Lp
V
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe