Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Technics PRED.+KONƈNA ST.
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 06, 2009 12:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe bi že hotel kaj od Technics-a potem bi moral iskati robo iz 70-ih oz 80-ih let... Dizajn nekoliko podoben, a kvalitetno precej boljÅ”i kot roba iz zgodnjih 90-ih... Izjema je le nekaj izdelkov a'la slavni 1200mk2...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 06, 2009 12:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:
Po vseh teh odgovorih me je že minilo..Sicer mi je bil vizuelno vÅ”eĆØ in sem zato hotel izvedet kaj veĆØ...Predvsem ta analogni del na konĆØni mi je zelo vÅ”eĆØ..


Potem se pa ozri po kakÅ”ni Yamahi, Pioneerju ali Onkyu, ki so v tistem obdobju tudi imeli pre-power kombinacije z Å”e lepÅ”imi (za moj okus) VU/Watt-metri, predvsem pa so bili vsi omenjeni kvalitetnejÅ”i in dejansko (ne na papirju) moĆØnejÅ”i.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 06, 2009 13:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:
Po vseh teh odgovorih me je že minilo..Sicer mi je bil vizuelno vÅ”eĆØ in sem zato hotel izvedet kaj veĆØ...Predvsem ta analogni del na konĆØni mi je zelo vÅ”eĆØ..


Kakor hitro je Drago omenil STK ĆØip (v bistvu kompleten ojaĆØevalnik v enem samem ĆØipu) že kar vem koliko je ura. To je ĆØisto po domaĆØe povedano za en drek. Bejži stran od tega. Jaz sem imel Technicsov SU-V570 s prav tako STK-jem. Velik, masiven, 2x120W, na pogled takrat zelo atraktiven ojaĆØevalec, evo ga:









Pa je priÅ”el k meni gospod srednjih let ki se je zanimal za nakup, ter za primerjavo prinesel s seboj svojega Luxmana. Takrat najcenejÅ”i 2x40W Luxmanov entry model, ki ga je bilo skupaj za eno tretjino tega Technicsa. Tisti maliÅ”an je tako nabrisal to Technicsovo "grdosijo", da sem samo usramoĆØeno sklonil glavo. V glavnem, Technicsovo jajco sem prodal in nabavil Yamahinega integrirca A-700, ki je že takrat bil star Yamahin model. No, to pa je bila potem ĆØisto druga pesem. Razz

Da se vrnem k Technicsovi kombinaciji ki je predmet teme... ĆØe ti je ohiÅ”je vÅ”eĆØ, lahko kupiÅ” za mali denar, vržeÅ” neuporabna ĆØreva ven in si znotraj sestaviÅ” svoj ojaĆØevalec. To pa bi potem bilo fensi. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 06, 2009 13:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
Izjema je le nekaj izdelkov a'la slavni 1200mk2...


Ki bo tudi prisoten na Showu v AK sobi.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 06, 2009 14:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Citiram:
Izjema je le nekaj izdelkov a'la slavni 1200mk2...


Ki bo tudi prisoten na Showu v AK sobi.
LP
Admin


He, he, he... Jaz imam tri doma vsak dan na pogled...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
11duc



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 22:40
Prispevkov: 84
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 06, 2009 14:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.vintagetechnics.info/menu.htm
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 06, 2009 14:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

11duc je napisal/a:
http://www.vintagetechnics.info/menu.htm


Hvala, sem si malo osvežil spomin...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 06, 2009 14:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako, Technics je v ĆØasu tehle vÅ”eĆØnih konĆØnih že polzel proti ukinitvi. Wink

Za podoben denar se dobi tole, preverjeno iz prve roke. Cool
In hladen kot Å”pricer kar dobro poganja kakÅ”ne veĆØje mrcine. Laughing

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 06, 2009 15:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
He, he, he... Jaz imam tri doma vsak dan na pogled...


Jaz pa samo dva, in dve Pioneer stotke.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mitja



Pridružen/-a: Ned Mar 2009 20:28
Prispevkov: 95
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 06, 2009 16:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ravno malo je manjkalo, da mi nebi priÅ”le solze v oĆØi. Temo bi lahko poimenoval tudi '' Å e pomnite tovariÅ”i '' Od xy Technicsov ostal samo Å”e tuner in pa na podstreÅ”ju en SU-V920 s presketajoĆØim potenciometrom za glasnost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 07, 2009 00:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
in dve Pioneer stotke.


pa bi ti mene rad spet k iskanju te dj krame rad napelu??? Laughing Laughing

VeÅ” da sem ti fouÅ”...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2009 19:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://cgi.ebay.at/JVC-M-7050-Laboratory-Stereo-Endstufe-Power-Amp-RAR_W0QQitemZ160367289905QQcmdZViewItemQQptZDE_Elektronik_Computer_TV_Video_Elektronik_Verst%C3%A4rker?hash=item2556a2a631&_trksid=p3286.c0.m14
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 188
Kraj: KOƈEVJE

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2009 22:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
http://cgi.ebay.at/JVC-M-7050-Laboratory-Stereo-Endstufe-Power-Amp-RAR_W0QQitemZ160367289905QQcmdZViewItemQQptZDE_Elektronik_Computer_TV_Video_Elektronik_Verst%C3%A4rker?hash=item2556a2a631&_trksid=p3286.c0.m14



uff!!Zgleda hudo!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe