Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

JBL 4825
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 26, 2023 10:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tema je 4825. Jaz se samo ne morem zadrzat, ce folk tukaj komentira mene, brez veze, zvocniki so pa z razlogom zgubili primat ze v osemdesetih. Pac ni dovolj vpogleda za miksanje... Obstajajo boljse in cenejse alternative, ki pokazejo napake posnetka nazorno...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
galop



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 15:05
Prispevkov: 536
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 28, 2023 08:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tele jbl-i so še vedno state of the art.driverji in izdelava so svetlobna leta pred novodobnimi kitajci z evropskimi nalepkami.
_________________
vintage , Diy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1007
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 29, 2023 15:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Malce bi si izposodil temo, da ne vleèem kakšne s 15. strani ali odpiram novo.

S èim popravljate odstopljen furnir? Mekol bi prijel?
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 29, 2023 18:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To je pa res zelo povezano s to temo. Laughing

Mekol bi bil dober, samo stiskati moraš dokler ne prime. Druga opcija je kontaktno lepilo, ampak bo morda težko èe je samo delno odstopilo.

Za les/MDF jaz skoraj vedno uporabljam Mekol D3 (ni nujno da je ravno Mekol, ampak je poceni in sem navajen kako se obnaša).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1007
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 29, 2023 19:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Laughing

Ma na centru je delno odstopil furnir, ob strani. Tako da ga recimo pustim na kredenci dokler ne prime. Kitajski Sonus Faber paè Confused Saj od spredaj se ne vidi, mi pa najeda.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe