Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Marantz + Monitor Audio
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Je komplet dobra izbira za 3000ā‚¬?
a) ne, za ta denar lahko dobim veĆØ
12%
 12%  [ 1 ]
b) da, to je dobra izbira med kvaliteto in ceno
75%
 75%  [ 6 ]
c) totalno sem faliu :)
12%
 12%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 8

Avtor Sporočilo
Hevidi



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 13:14
Prispevkov: 48
Kraj: Ihan

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 04, 2009 14:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

evo, vĆØer sprobu siol TV... iz sagema... katastrofa od nastavljanja.... prek hdmija mi je poÅ”iljalo samo zvok... tko da sm mogu kr direkt zvezat iz sagema na plazmo pa potem analog zvok na marantza...

sm skor znoru, upam, da bojo dons poÅ”lihtal, ker v ĆØem je pol point hdmija, ĆØe morm vse posebi vleĆØt?!?!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hevidi



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 13:14
Prispevkov: 48
Kraj: Ihan

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 11, 2009 11:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

z upgrejdanjem FW na sagemu zadeva lepo dela...
morm pohvalt upscaling na marantzu, ker naredi navadno SD sliko gledljivo tut na 46" plazmi Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 11, 2009 20:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hevidi je napisal/a:
evo, vĆØer sprobu siol TV... iz sagema... katastrofa od nastavljanja.... prek hdmija mi je poÅ”iljalo samo zvok... tko da sm mogu kr direkt zvezat iz sagema na plazmo pa potem analog zvok na marantza...

sm skor znoru, upam, da bojo dons poÅ”lihtal, ker v ĆØem je pol point hdmija, ĆØe morm vse posebi vleĆØt?!?!


Mah, Siol.... Sem prav jezen zaradi napovedanih podražitev, a zvok in slika pa tudi hitrost interneta je vse skupaj na psu... Najbolj tragikomediĆØno je to, da se to dogaja na optiki... Tako da ĆØe kaj ne dela, se najprej vpraÅ”aj, ĆØe je s Siol-om vse ok, potem pa naprej...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 11, 2009 21:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan, strinjam se s tabo ta SIOL nas poŔteno nateguje. Pod pretvezo da so dodali nekaj novih programov so dvignili ceno. Jaz sem do sedaj imel polno TV shemo in sem bil prav zadovoljen, sedaj pa so za ene dva programa prav poŔteno dvignili ceno.

lp, Ambro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 11, 2009 21:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
Mah, Siol.... Sem prav jezen zaradi napovedanih podražitev, a zvok in slika pa tudi hitrost interneta je vse skupaj na psu...

Kljub vsej ponudbi praktiĆØno ni velik izbire. Al SIOL, Lastovka, Satelitska al pa obiĆØna TV.
Pri satelitski imam 850programov, vendar mogoĆØe 2 pametna, lastovka in siol pa sta mi predraga. Zakaj? Ker TV gledam tako malo, da se mi zdi neumno dajat 300ā‚¬ na leto za nekaj kar ne potrebujem. Torej ostane le Å”e klasiĆØna TV. Upam da bodo z novim letom vsaj Å”e ostali SLO TV preÅ”altale na DTV, ker je slika precej boljÅ”a.
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 07:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem pa nadzadovoljen z UPC-jem, sem bil pa na Siolu prej nekaj let in poznam vaŔe težave Laughing
Tudi glede interneta brez pripomb, 3 leta pri njih, enkrat ga je ven vrglo za nekih par deset minut.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hevidi



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 13:14
Prispevkov: 48
Kraj: Ihan

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 16, 2009 13:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fantje, na T-2 bo treba... pr men Å”e vedno ĆØakamo centralo, tko da sem zaenkrat obsojen na siol :/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1371
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 16, 2009 13:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Off topic
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stran 6 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe