Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

"Soul Audio", dnevi odprtih vrat
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 11, 2013 22:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V Rožni dolini !

LpM.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 11, 2013 22:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Da ne bo pomote, demo salon Soul Audia je v Rožni dolini, cesta II Ŕt. 29, Ljubljana .
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
vojcb



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:41
Prispevkov: 455
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 12, 2013 10:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Simon Limon je napisal/a:
Sem oĆØitno edini kliknil Å”e na link z zemljevidom. Kaže na bežigrajski konec, objavljeno pa je v Rožni d. Kje je torej?


Nisi edini, bi bilo bolj pametno, da bi dali link zemljevida kje je Soul Audio v Rožni dolini, ne pa kje je firma registrirana. Shocked
_________________
Glasba je kot ženska, v njej lahko neizmerno uživaŔ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 12, 2013 11:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 13, 2013 14:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Užival v zvoku Å”tirih razliĆØnih parov zvoĆØnikov in treh ojaĆØevalcev in dobri družbi soforumaÅ”ev in Marconija in Ajke in seveda v cocktailih in pecivu.

Zvok hibridnih konĆØnih stopenj poznam že od prej, seveda je mojim lampaÅ”kim uÅ”esom bolj prijal lampaÅ”ki ojaĆØevalec z EL34..

Minimonitorji te serije nadajujejo odliĆØnost prejÅ”njih serij Opera minijev, hitri in muzikaliĆØni z veliko prijetnimi in jasnimi detajli.

Glede vseh treh veĆØjih modelov bi se dalo razpravljati, ker je vsak narejen drugaĆØe, pa tudi zanje velja, da jim muzikaliĆØnosti ne manjka.

Definitivno pravilna odloĆØitev, da fanta nista Å”la v predstavitev sistemov v hotelski sobi.
Glede na to, da sem prejÅ”nje Opera-Unison- Silent wire sisteme sliÅ”al v Katrci, v hotelĆØku ob Akademiji za glasbo in v M hotelu, je tokrat napram prej vsak od sistemov prviĆØ definitivno pokazal toĆØno kaj zmore.
PaŔa za uŔesa.
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
siroliver



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 12:34
Prispevkov: 998
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 13, 2013 20:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slucajno se je poklopilo da Sem bil v Slo. pa Sem sel pozdravit Dusana in spoznal se Marka .Vecino razstavljenih stvari Sem ze prej slisal tako da smo priblizno urco kramljali o tem in onem.Fantoma vse pohvale za ulozen trud .
Na zalost se mi je mudilo na letalo ,ce ne bi z veseljem ostal se kaksno urco.
Naj omenim da Sem pred obiskom Soul Audia bil tudi na Multimedia Showu .
Bo pa naslednji vikend zopet Hi-Fi sejem v ZĆ¼richu pa mogoce spet objavim kratko fotoreportazo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 15, 2013 02:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP




_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 18, 2013 00:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V petek bolj na hitro takoj po MMHFS2013 sem se Å”e oglasil tukaj da sem malce poklepetal z obema mojstroma hehe pa spil Å”e en kozarĆØek posebne vode ,ane Wink ajga ... ƈe bi le ĆØasovno uspel bi se zadržal mnogo dlje ..

Dodajam "vizualni meterial" hehe:


_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe