Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Polnilo za stojala

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
classicaudio



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 16:00
Prispevkov: 71
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 24, 2013 21:36    Naslov sporočila: Polnilo za stojala Odgovori s citatom

Zanimajo me vaše izkušnje s polnjenjem stojal? Nabavil sem stojala za zvoènike in hifi regal in oboje ima možnost polnjenja. Nekateri polnijo z mivko, slišal sem še za neke svinèene kroglice, ki naj bi jih mešal vmes... Kaj imate? Kje se nabavi? (ok mivka vem kje..) Hvala lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 24, 2013 21:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav,
kar obsirna tema glede tega je tukaj. Klik.

Pa se tule so se lotili polnjenja klik.
lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
classicaudio



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 16:00
Prispevkov: 71
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 24, 2013 22:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
quignard



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 0:19
Prispevkov: 89
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 24, 2013 22:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

res je...drugaèe pa sem jaz po predlogu forumaša, ki je imel enake zvoènike in podobna stojala, le-te napolnil z maèjim peskom Smile.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 25, 2013 09:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

res se uporablja tudi za maèji wc gre pa drugaèe za kremenèev pesek...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blazheny



Pridružen/-a: Pon Mar 2011 0:50
Prispevkov: 212
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 26, 2013 00:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

quignard je napisal/a:
res je...drugaèe pa sem jaz po predlogu forumaša, ki je imel enake zvoènike in podobna stojala, le-te napolnil z maèjim peskom Smile.


Da ne boš preresno vzel kaj vse sem prebluzil tam. Smile

Pri zvoènikih in stojalih tega cenovnega razreda je zvok od polnila stojal bolj malo odvisen. Magari mivka, bo kul. Maèji posip je boljši v tem da je bolj grobozrnat od mivke in je manj pacanja (ker stojala verjetno ne dihtajo stoprocentno na stikih plošèe in štang). Pazi le da preveè ne nafilaš štange (maks do polovice), da težišèe ostane ugodno nizko.

Si zategnil imbus na BX2?

Pa preberi si ono temo o žogicah PDE-4, sodeè po odzivih na forumu (in še eni drugi zgodbi o skvoš žogicah, ki se mi zdijo podobne) bi znalo imeti znatno veèji efekt od katerikolih polnil. Nisem pa sprobal, ampak zdijo se mi zadosti poceni, da jih v primeru da so vudu daš deci za igraèo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe