Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

pomoĆØ na ojaĆØevalcu igra en izhod zelo potiho

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dtriller



Pridružen/-a: Sre Nov 2008 21:20
Prispevkov: 21
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 11, 2011 18:04    Naslov sporočila: pomoĆØ na ojaĆØevalcu igra en izhod zelo potiho Odgovori s citatom

Imam ojaĆØevalec Onkyo A8850 Integra.
Pojavil pa se je naslednji problem: - ojaĆØevalec nekaj ĆØasa deluje odliĆØno, ko kar aenkrat na enem izhodu izgubi glasnost in dela ĆØisto potiho, medtem ko drugi deluje enako. Tudi, ko glasnost zmanjÅ”am na potiho, se sliÅ”i enako tiho, na drugam pa je popolna tiÅ”ina!
MogoĆØe kdo ve kaj bi bilo lahko narobe in kako zadevo popraviti!
Embarassed Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/954 711
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 11, 2011 18:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bi najprej posumil na Input Selector. Poskusi ga malo zavrteti in preklopit na drug vhod (AUX1, TAPE,....) in potem nazaj, ĆØe se stanje popravi.
Naslednja sumljiva stvar je Source Direct. Tudi ta gumb poskusi malo zavrteti (Direct, Tape,....) in potem nazaj, ĆØe je kakÅ”na sprememba na bolje.
Lahko je kakŔen hladen lot v samem vezju.

Onkyo forum imaÅ” TUKAJ, potrebno bo znanje nemÅ”ĆØine.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dtriller



Pridružen/-a: Sre Nov 2008 21:20
Prispevkov: 21
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 11, 2011 18:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sem pozabil povedati, da se vĆØasih samodejno povrne v normalno delujoĆØe stanje, vĆØasih pa, ko preklapljam med kanali in ĆØez ĆØas spet nazaj na potiho

je pa res, da sem ga pred par tedni peljal na servis, zaradi samodejnega preklapljanja med kanali (se mu je malo zmeÅ”alo), kar me je priÅ”lo cca. 100ā‚¬, ko je bil popravljen in doma priklopim in glej ga zlomka jakost zvoka je nihala, nemudoma sem ga peljal nazaj, kjer je bil spe tri tedne, ko sem Å”el zadevo iskat, mi je serviser rekel, da je menjal tudi releje (40ā‚¬ brez raĆØuna) in sem rekel OK, plaĆØal in Å”el. UpajoĆØ, da bo zadeva sedaj delovala tako kot mora.
Potem pa se pojavi to, kar sem omenil že zgoraj in Å”e ena zadeva, ki je malo moteĆØa, vendar se mi ne zdi tako pomembna in sicer, ko z daljincem preklapljam med kanali, se sliÅ”i ropot motorĆØka oz. nekaj podobnega, kar se prej ni! Samodejnega preklapljanja med kanali, pa zaenkrat Å”e ni bilo!

kako pa bi lahko naŔel hladen lot???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/954 711
galop



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 15:05
Prispevkov: 536
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 11, 2011 19:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi kolegov onkyo integra ima enake simptome Smile
_________________
vintage , Diy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 188
Kraj: KOƈEVJE

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 11, 2011 19:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja,to je stara bolezen na teh modelih.Pri meni je bilo isto,zato sem se ga na hitro reŔil s prodajo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 12, 2011 15:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

honza je napisal/a:
Ja,to je stara bolezen na teh modelih.Pri meni je bilo isto,zato sem se ga na hitro reŔil s prodajo...


Etika!?
Upam, da si novemu lastniku povedal za bolezen.

NekoĆØ sem nabavil Yamahin receiver - vse lepo in prav, ampak bivÅ”i lastnik mi je zamolĆØal, da pol stvari na njem ni delovalo (on je seveda trdil nasprotno, žal je bil kreten za dve glavi viÅ”ji od mene in imel nekih 100kg veĆØ kot jaz, tako, da ga na kanto tud nekako nisem upal ruknit). Na servisu so mi rekli, da je reĆØ povsem nared za kosovni odpad, jaz pa sem se pod nosom obrisal za nekaj stotakov. Yamaha je pri kolegu v njegovi delavnici (levi kanal namreĆØ dela).

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe