Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Integrirani ojaĆØevalec - kaj kupiti
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
doberman



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 17:19
Prispevkov: 52
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 31, 2021 19:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
Ce denar ni faktor, kvaliteta reprodukcije tudi ne, kaj je pol vazno sploh kater ojacevalnik se vzame. Tisti, ki vizuelno najbolj pase k bw in dnevni.
Ne vem kaj ste planili na electro. Ce so mu vsec plasticne membrane je bil prvi predlog contour 20.
Luka dej raje povej kdaj bos vzel moje jble Laughing
Si bil videt zelo resen kupec.


Mislim, da so ti ostali forumaÅ”i povedali, kaj si mislijo in tako kot zgoraj se oddaljujeÅ” od teme.... V bistvu so fantje kar nekaj predlagali, tudi na zs, ĆØeprav imam rajÅ”i, da se sprva izluÅ”ĆØi osnova, kasneje ko je stvar doreĆØena pa je zgodba lahko tudi na zs.... Kot prvo ne menjujem celega sistema, ker nima smisla, ker bi želel, da tile zvoĆØniki pokažejo svoj sijaj, pa ĆØe so zate plastiĆØni ali ne... Za moje pojme igrajo dobro, v kolikor bi imel rezerve v žepu bi pa vsekakor odÅ”el na B&w 805D in tudi v tem primeru ostanem na tej znamki, ker mi je zvok preprosto vÅ”eĆØ (jasni analitiĆØni visoki toni in topel nizek bas, Å”e posebej dobro za blues in jazz).. IÅ”ĆØem samo dobro sinergijo z omenjenimi svojimi plastiĆØnimi Å”katla mi..
Very Happy
_________________
Ne morem živeti nekega dne, ne da bi sliÅ”al glasbo, jo predvajal, preuĆØeval ali razmiÅ”ljal.' - Leonard Bernstein
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 31, 2021 19:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe želiÅ” posluÅ”ati zvok, ki prihaja iz zvoĆØnika, potem je to pravo. ƈe želiÅ” pa zvok, ki je malo manj omejen na zvoĆØnik in želiÅ” da zvoĆØniki izginejo, potem pa priporoĆØam kako drugo varianto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1007
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 31, 2021 21:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:

Luka dej raje povej kdaj bos vzel moje jble Laughing
Si bil videt zelo resen kupec.


Fake it until you make it Embarassed
Ne bom jih vzel. Ta teden bom nazaj pripeljal svoje Usherje. Upam da sta punci dovolj trenirali na Jamotih (pa ravno sem se jih dobro navadil), da ne bosta Ŕarili po svilenem tweeterju Razz
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!


Nazadnje urejal/a luka79 Tor Feb 02, 2021 09:41; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jožko1989



Pridružen/-a: Pon Jan 2021 10:32
Prispevkov: 68
Kraj: VaĆØe

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 02, 2021 09:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
ƈe želiÅ” posluÅ”ati zvok, ki prihaja iz zvoĆØnika, potem je to pravo. ƈe želiÅ” pa zvok, ki je malo manj omejen na zvoĆØnik in želiÅ” da zvoĆØniki izginejo, potem pa priporoĆØam kako drugo varianto.

To drugo je zame. Ko sem imel prve zvoĆØnike te sorte, poti nazaj ni bilo veĆØ. Smile Pa ojaĆØevalevc in kabli pri tem niso noben faktor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 05, 2021 17:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

simon740 je napisal/a:
Pozdravljeni,

kljub temu, da imam doloĆØene težave z Gallus Portato v mojem prostoru, razmiÅ”ljam, da bi morda probal kakÅ”en drug ojaĆØevalec za njih.
Sedaj imam UR Simply Italy. Zvok je sicer zelo dober, mi je vÅ”eĆØ kombinacija.
Ampak pri doloĆØenih zahtevnejÅ”ih komadih imam obĆØutek, da nizkotonci ā€œniso pod kontroloā€. Malo po svoje ā€œ zanihajoā€.
Zraven je seveda tudi tista ā€œ bas luknjaā€, ki vam je že zdaj znana iz sosednjih tem Wink Confused Embarassed
Zdaj bi pa rad kakÅ”ne ideje za ojaĆØevalec tam do max 2K ā‚¬. BoljÅ”e seveda manj.
Lahko rabljen (verjetno dobim kaj iz viŔjega razreda, boljŔega) ali pa morda celo novo.

Lp,
Simon


Pozdravljeni,

kaj mislite kako bi se obnesel Serblin&Sun Frenkie z temi Gallusi?
NamreĆØ Frenkija ima en v Zagrebu in bi vzel mojega lampaÅ”a v raĆØun. ƈeprav velik problem predstavlja to kako izvesti vse skupaj sedaj v teh korona ĆØasih.

Lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
Stran 43 od 43

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe