Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Revolucija ?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 08:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri TI. highendovini pri nas obstaja žalostno pravilo, da se ne tvika njenega drobovja, ker bo enkrat to odÅ”lo od hiÅ”e, ko se bo iskalo nov oh in sploh in bo njena cena poslediĆØno manjÅ”a in ne veĆØja.
Zaradi dodane veĆØje vrednosti znanja- materijal je tu Å”ele na drugem mestu, bi morala biti veĆØja, a jebat ga, to je Slovenija, znanje se tu bolj krade in podcenjuje.
K sreĆØi nas je kar nekaj, ki si ga izmenjujejmo.
Dinamika.
Ko povpreĆØni SLO tvikerski heretik oskruni komponento ali zvoĆØnik s potencijalom in prodre v njeno drobovje, skoraj praviloma v njem opazi vsaj par zamorjenih motorjev Twinga namesto zverin, ki bi dinamiko in mikodetalje kar stresala iz rokava.
Žal, tudi mnogi snovalci veĆØinoma verjamejo, da je njihova zasnova tako dobra, da bodo na pamet izbrani poceni deli od nekje pobrali sposobnost in "proizvajali" dinamiko, ki jo je zasnova dejansko sposobna.
Za tvikerja je taka zasnova samo surov kamen, ki ĆØaka mojstra kiparja, da mu vdihne sposobnost, da prikaže svoj pravi potencijal, audio tržiÅ”ĆØe pa veĆØkrat kot ne, kamnolom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 08:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa ĆØe nimaÅ” ĆØas za to?
Kaj pa ĆØe delaÅ” in služiÅ”?
Potem pa svoje, teÅ”ko prislužene igraĆØe, odpirati in po baltazarsko prĆØkati.

Ne hvala!

Avantgarde že skoraj 30 let sisa vesla? Ja, seveda!

NHF

Alen
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 09:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A prav berem, da opevate Avantgarde kot najboljÅ”i zvoĆØnik? Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 10:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tromba je napisal/a:
A prav berem, da opevate Avantgarde kot najboljÅ”i zvoĆØnik? Laughing


Ne tromba, samo debatiramo o razlikah med Magneplanarji in Avantgardi in kakŔen vtis slednji pustijo na posluŔalca.

Mimogrede, se tebi Å”e valja kak Tempoelectric zvoĆØniÅ”ki kabel pod mizo, me malo zanima. Enkrat bi ga probal ...

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Triglav



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 8:08
Prispevkov: 10
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 14:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Morda sem pri opisu mojega dojemanja med obema konceptoma pozabil dodati Ŕe tole opažanje...

Vedno ko sem posluÅ”al Magneplanar bi lahko trdil,tudi ĆØe bi bil slep, da igra velik, planarni zvoĆØnik...

Zanimivo, da pri zmerni jakosti trenutni Vilijev setup ne igra znaĆØilno hornovsko. Sicer ni sliÅ”ati nobenega Å”katlastega prizvoka, vendar bi težko rekel da igrajo ti zvoĆØniki (pri zmerni jakosti) tipiĆØen ''horn'' sound.

Menim, da je to vzrok postavitvi v prostor. Zvok avantgardov na sejmih ali v Vklopu v veliki sobi je moĆØno drugaĆØen od tega, kar je vsaj zame presenetljivo.

Na teh duotih tudi elektronika in pop igrata, kar je marskikomu težko verjeti. Zato ga smatram kot izreden ''all around'' box.

K
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zvocnik



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 22:12
Prispevkov: 786
Kraj: Piran

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 15:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Triglav je napisal/a:
Morda sem pri opisu mojega dojemanja med obema konceptoma pozabil dodati Ŕe tole opažanje...

Vedno ko sem posluÅ”al Magneplanar bi lahko trdil,tudi ĆØe bi bil slep, da igra velik, planarni zvoĆØnik...

Zanimivo, da pri zmerni jakosti trenutni Vilijev setup ne igra znaĆØilno hornovsko. Sicer ni sliÅ”ati nobenega Å”katlastega prizvoka, vendar bi težko rekel da igrajo ti zvoĆØniki (pri zmerni jakosti) tipiĆØen ''horn'' sound.

Menim, da je to vzrok postavitvi v prostor. Zvok avantgardov na sejmih ali v Vklopu v veliki sobi je moĆØno drugaĆØen od tega, kar je vsaj zame presenetljivo.

Na teh duotih tudi elektronika in pop igrata, kar je marskikomu težko verjeti. Zato ga smatram kot izreden ''all around'' box.

K



Pomembno je, da je zvok na oz nad nivojem pricakovanj.

Samo, ce se ne motim se setupa nista poslusala v istem prostoru? Ko je ze govora, o tem.


Lp
_________________
Information is not knowledge
Knowledge is not wisdom
Wisdom is not truth
Truth is not beauty
Beauty is not love
Love is not music
Music is the best !

FZ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 737 410
Triglav



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 8:08
Prispevkov: 10
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 18:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="zvocnik"]Pomembno je, da je zvok na oz nad nivojem pricakovanj.

Samo, ce se ne motim se setupa nista poslusala v istem prostoru? Ko je ze govora, o tem.
[\quote]

To je res. Morda delam malo krivice Maggijem. Priznam, da mi je bil zvok z dinamiko modela 1.5, ki sem ga imel priliko sliÅ”ati zelo vÅ”eĆØ. SliÅ”al sem jih, ja kje pa drugje... Pri Viliju v mansardi Very Happy

Takrat sem bil tako impresioniran, da sem bil od novega modela oddaljen le 5 sekund. Pred koncem licitacije na e bayu mi jih je sedanji lastnik izmaknil izpred nosa za piĆØlih 20ā‚¬.

Vendar je Vili kmalu po tem preÅ”el na model 3.5 in ga postavil v spodnjo sobo. Tam pa ni bilo slebo, vendar me ni ĆØisto prepriĆØalo...

SliÅ”al pa sem avantgarde igrati v spodnji sobi in v prostoru, kjer so sedaj postavljeni. Opazila sva anomalijo ozkih, dolgih prostorov...Imam podoben efekt v svoji posluÅ”alnici - dnevnem prostoru. Odsotnost oziroma izguba basa na sredini prostora je tako velika, da je ni ustrezno korigiral niti 15'' Velodyne in je takÅ”na integracija suba v sistem nemogoĆØa Shocked Energija basovskega podroĆØja se na sredini - sweet spotu izgubi, od tu ta anemiĆØnost, ki sem jo pripisal MG 3.5.

Zato je za moj okus avantgarde igral bolje v spodnjem prostoru, saj imata suba veĆØji uĆØinek. So pa tu Å”e druge lastnosti ki so dodale tisti veĆØ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 19:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

alenvprekrŔku je napisal/a:
Kaj pa ĆØe nimaÅ” ĆØas za to?
Kaj pa ĆØe delaÅ” in služiÅ”?
Potem pa svoje, teÅ”ko prislužene igraĆØe, odpirati in po baltazarsko prĆØkati.

Ne hvala!

Avantgarde že skoraj 30 let sisa vesla? Ja, seveda!

NHF

Alen
VeĆØina nas ne dela in ne služi, ampak samo prĆØka in spoznava in živi od lufta in metafetaminov. Embarassed
Jaz jih nisem videl znotraj, ti tudi ne, pa tudi, ĆØe bi jih, se ti ne bi sanjalo ali je na kretnici povpreĆØje ali nadpovpreĆØje ali gnil kompromis, meni pa bi bilo po dnevu, dveh, max, dokaj jasno kaj zmorejo tiste valjaste zadeve na kretnici in ĆØesa ne...
Sicer pa sem pisal o konkretnih rezervah materijala kretnic Maggiejev, o Avantgardih bi lahko samo rekel, da zaradi nenavadne zasnove zelo verjetno niso piece of cake za postavitev in za pogon in da v takih primerih klasiĆØno folk vkljuĆØi v igro kak B300, ĆØe ima zvoĆØnik dovolj izkoristka, saj je veĆØina dragih zvoĆØnikov z visokim izkoristkom delana namensko za in narejena z pomoĆØjo B300 topologije, ki je specifiĆØna klasika in ima svoj krog ljubiteljev, kot jih ima EL34, 6L6 in druge, manj pogoste topologije.
Pravilno apliciran, kvaliteten B300 vedno žanje odobravanje, zaradi svojega specifiĆØnega karakterja in sposobnosti, njegov zvok pa, seveda ne prepriĆØa pristaÅ”ev drugih topologij.
Zato so med najdražjimi, standardnimi, topologijami.
In zato nasprotje revolucijske teorije.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 20:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sam sem preÅ”raufal kar nekaj ali veĆØji del Avantgardov ki igrajo v naÅ”i državici in lahko zagotovim, da je material v kretnicah odliĆØen, tako da fantje ki sicer tweekajo zvoĆØnike za ceno povpreĆØnega kondenzatorja ne bi imeli veliko dela...(Avantgarde je naredil pred leti modiikacije driverjev in veĆØina lastnikov je ta upgrade naredila)...

Vse lepo in prav ampak tistih par w ki jih zmore 300B je toliko kot jih paĆØ je in je bolj primerno za kake Lowther in podobne zablode ,ki veĆØje moĆØi tudi ne prenesejo, Avantgardi pa vseeno potrebujejo kar nekaj, najbolje par sto krepkih w da zadihajo kot je potrebno, in tudi za marsikateri drug zvoĆØnik z dokaj solidnim izkoristkom velja podobno, že stari Tannoy z relativno visokimi izkoristki okrog 94 db se na par lampaÅ”kih w ne poĆØutijo preveĆØ dobro, ampak je potrebno kar nekaj moĆØi da dajo od sebe kar zmorejo,....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zvocnik



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 22:12
Prispevkov: 786
Kraj: Piran

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2010 21:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
Vse lepo in prav ampak tistih par w ki jih zmore 300B je toliko kot jih paĆØ je in je bolj primerno za kake Lowther in podobne zablode ,ki veĆØje moĆØi tudi ne prenesejo, Avantgardi pa vseeno potrebujejo kar nekaj, najbolje par sto krepkih w da zadihajo kot je potrebno, in tudi za marsikateri drug zvoĆØnik z dokaj solidnim izkoristkom velja podobno, že stari Tannoy z relativno visokimi izkoristki okrog 94 db se na par lampaÅ”kih w ne poĆØutijo preveĆØ dobro, ampak je potrebno kar nekaj moĆØi da dajo od sebe kar zmorejo,....


Tole bo najbz drzalo saj se da na netu prebrati, da je kar nekaj lastnikov hornov, ki za pogon uporabljajo celo 'digitalce' Spectron Musician III Mk II popolnoma nadgrajene, ki imajo, vsaj kar se hornov tice 'enormno' zalogo moci.


Lp
_________________
Information is not knowledge
Knowledge is not wisdom
Wisdom is not truth
Truth is not beauty
Beauty is not love
Love is not music
Music is the best !

FZ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 737 410
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 25, 2010 08:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="audiofrik"]Avantgardi pa vseeno potrebujejo kar nekaj, najbolje par sto krepkih w da zadihajo kot je potrebno, zmorejo,....[/quote]

Tudi sam sem bil prepriĆØan v to. Pa ne med razliko 30W in recimo 100W, ampak med razliko 100Win 500W ali pa 1000W Twisted Evil

Dejansko so pri ogromnih moĆØeh postali (pustimo zdaj ob strani znaĆØilni zvok kompresijskih driverjev) bolj homogeni po spektru, vertikali in prostoru.To se je najbolj poznalo pri integraciji subwoferja v zvoĆØni spekter, pri huronskih moĆØeh se je vse zlilo. Enostavno so prebile in zlile to digresijo. Pa kake pol ure je trajalo, da se zvoĆØnik ogreje, da se to zgodi. Pri manjÅ”ih pa je res ĆØutiti necelovitost med kompresijci in dinamiĆØnim subom.

Z CokiĆØevim TR2 pa navkljub 8w te težave niso opazne. Res igra. Brez vsakih težav požene tako kot mora že malo ĆØez 1/3 obrnjenega potenciometra, da jih res "odpre". Pa ne samo v smislu ĆØisto fizikalno "brutalne"dinamike in transparence, ki jo zmorejo Avandgardi.
Ampak predvsem v barvitosti, tapiseriji, arabesknosti detajlov zvoĆØne slike, skratka njenem izrazu; v celoti pa v globini in Å”irini odra.
Ta 300Bset jim res paÅ”e, pa jasno pripelje organskost, barvitost in neko drugo vrsto neposrednosti- "tople" neposrednosti z veĆØjo "barvitostjo" in izraznostjo inÅ”trumentov ,ki je s tranzistorji nekako "servilna", in je nismo vajeni.

Je pa to pomoje bolj stvar res izjemnega ojaĆØevalca, kot same 300b topologije, 300b je tudi delno fama. Enostavno je izjemen izdelek. Tudi ĆØe bi bil narejen na kakih 845 bi igral dobro, pomoje tudi Experience na 6550 push-pull bi na avandgradih zelo lepo "zapel". Za svoj denar so ti ojaĆØevalci enostavno neprekosljivi.

Enostavno je tako dober, in predvsem korekten, da naprej skoraj nima smisla iskati.

Sem pa razmiŔljal kako bi Ŕlo z kakimi 805, kak DARED VP-805 http://www.dared.gr/display.php?lang=EN&model=VP-805,
ki je cenovno tudi ok.

PS Aja, pa ne mislit da je TR2 stal uradnih 3600ā‚¬, se da hodo dobro "zment". Kolk pa ne smem povedat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 25, 2010 10:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
sam sem preÅ”raufal kar nekaj ali veĆØji del Avantgardov ki igrajo v naÅ”i državici in lahko zagotovim, da je material v kretnicah odliĆØen, tako da fantje ki sicer tweekajo zvoĆØnike za ceno povpreĆØnega kondenzatorja ne bi imeli veliko dela...(Avantgarde je naredil pred leti modiikacije driverjev in veĆØina lastnikov je ta upgrade naredila)...

Vse lepo in prav ampak tistih par w ki jih zmore 300B je toliko kot jih paĆØ je in je bolj primerno za kake Lowther in podobne zablode ,ki veĆØje moĆØi tudi ne prenesejo, Avantgardi pa vseeno potrebujejo kar nekaj, najbolje par sto krepkih w da zadihajo kot je potrebno, in tudi za marsikateri drug zvoĆØnik z dokaj solidnim izkoristkom velja podobno, že stari Tannoy z relativno visokimi izkoristki okrog 94 db se na par lampaÅ”kih w ne poĆØutijo preveĆØ dobro, ampak je potrebno kar nekaj moĆØi da dajo od sebe kar zmorejo,....
Tu se lahko kar ustavimo pri driving abilityu ojaĆØevalca, kjer podatek o moĆØi sploh ni pomemben.
OĆØitno ima omenjeni B300 to lepo poÅ”lihtano v sami zasnovi napajanja.
Mojega lampaÅ”a sem bil izbral med veĆØimi razliĆØnimi ravno zaradi neverjetnega driving abilitya.
Sposoben je kot za Ŕalo pognat in to predelan v triodni vezavi, celo stare serije Quad elektrostatov, ki so legendarno zahtevni zaradi zelo majhnega izkoristka.
PovpreĆØen kondenzator je luÅ”tna igraĆØa, ĆØe pa se hoĆØe iti naprej, je edina reÅ”itev odliĆØen kondenzator in tu seveda Duelund nima konkurence. CenejÅ”i od Duelunda, a Å”e vedno odliĆØni top modeli, pa tudi veselo pomedejo z povpreĆØnimi.
Duelund je torej referenca in vse kar je blizu Duleundu po karakterju(osupljivo dinamiĆØno zmoglivi, blazno hitri in "odprti", zblansirani, so top kondenzatorji vsi do zadnjega).
V primerjalnih testih kondijev, ki sva jih opravila s Trombo, sva na koncu pristala na tem, kar je v testih izbral Troels Gravesen, s tem, da sva na rezultate njegovih testov nabasala Ŕele dve leti po tem, ko sva že razvila lastne metode testiranja in požela rezultate in jih vgradila.
Oba si lastiva edina narejena HL tube-Stylos DACa(opremila sva ju z top end pasivo) in s tako referenĆØno komponento je mogoĆØe srat iz polne riti in potem žet rezultate testiranja.

S tem, da sam uporabljam svojo meÅ”anico top modelov, ki idealno združuje zvoĆØne karakteristike top dvojnih MKP modelov in PIO kondenzatorjev z dodano malenkostjo Vishay Roedersteina po Tommy Gee receptu za odstranjevanje sliÅ”nih oscilacij, povsod kjer je to potrebno.
Troels Gravesen dobi na teste prototipe Jantzen kondenzatorjev in moja on line znanka, lastnica Jantzna, Iwona Jantzen, prototipov ne daje ocenjevat ravno vsakemu buĆØmanu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 25, 2010 10:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zvocnik je napisal/a:
audiofrik je napisal/a:
Vse lepo in prav ampak tistih par w ki jih zmore 300B je toliko kot jih paĆØ je in je bolj primerno za kake Lowther in podobne zablode ,ki veĆØje moĆØi tudi ne prenesejo, Avantgardi pa vseeno potrebujejo kar nekaj, najbolje par sto krepkih w da zadihajo kot je potrebno, in tudi za marsikateri drug zvoĆØnik z dokaj solidnim izkoristkom velja podobno, že stari Tannoy z relativno visokimi izkoristki okrog 94 db se na par lampaÅ”kih w ne poĆØutijo preveĆØ dobro, ampak je potrebno kar nekaj moĆØi da dajo od sebe kar zmorejo,....


Tole bo najbz drzalo saj se da na netu prebrati, da je kar nekaj lastnikov hornov, ki za pogon uporabljajo celo 'digitalce' Spectron Musician III Mk II popolnoma nadgrajene, ki imajo, vsaj kar se hornov tice 'enormno' zalogo moci.


Lp
Dejansko Spectrone lastniki hvalijo in da pristavim lonĆØek, eden teh lastnikov Spectrona in audio kosov za par 10K, meni tole:"V-Cap Option for those who want the ultimate in finesse and liqudity in sound from the amp."
I ja bi, tata.

http://www.v-cap.com/

Zakaj naj bi bil Spectron bolj "zrel", drugaĆØen D class ojaĆØevalec, bi gotovo vedel povedat naÅ” top struĆØko, Projet. Wink

In Å”e drugaĆØno mnenje..

I have not compared them one on one, but I have had both in my system, granted there were a few amps between them as I was testing out amps.

I preffered the Bel Canto, I thought it had more lower end slam, and a bit more "sparkle" on the top. I was using Maggies and Spectron sounded a bit on the bright side to me.

Underwood HiFi, through Parts Connexion, offers an upgrade on the Bel Canto's. Given how great their other mods are I would love to hear this modification.

V bistvu potrdilo, da bi Maggieji pokazali veĆØ z bolj "toplo zveneĆØimi"superhitrimi kondenzatorji s sposobnostjo, da bas obmoĆØje "prestavijo bolj v klet" in "obvladajo" popolno kontrolo basa in celotnega spektra in hkrati mikrodetajlov) in obvezno-folijskimi tuljavami.
Kdor jih ima, ve zakaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 25, 2010 11:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Avantgardi imajo nekih 105dB obĆØutljivosi in to se ne more primerjati z 92dB dinamiĆØnim zvoĆØnikom. Poleg tega imajo aktivne sube.

ƈokiƦev 300B drajva Avantgarde z lahkoto in ne rabiÅ” nobene kilometrine, da to ugotoviÅ”. Kontrola srednjih in visokih je izjemna. Zato je 8W popolnoma zadosti, seveda pa dodatni W lahko samo koristijo. Ampak to morajo biti W s pedigrejem, se razume.

Lansko leto smo na sejmu lahko sliÅ”ali kako je 45W solid state Blue Note Demidoff Igor v veĆØji sobi postavil v clipping. 45W ljudje! ƈeprav kapo dol pred Demidoff, ker je superioren. Ne glede na to, Vojko mi je priĆØa, da se knof na mojem 300b ni NIKOLI odvil ĆØez polovico.

Res je, Avantgarde nekateri posamezniki furajo tudi s Spectroni, ampak je bistveno veĆØ tistih, ki za pogon Avantgardov uporabljajo npr. Audio Note, ART audio, BAT ipd. Najbrž je razlog zato, kajne? Smile

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 25, 2010 11:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@Mestn pu

tole instalacijo sem pripravil in pofotkal zate Smile .





V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 4 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe