Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

TO-264

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
malossi



Pridružen/-a: Sre Okt 2010 12:37
Prispevkov: 76
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2015 00:00    Naslov sporočila: TO-264 Odgovori s citatom

Zdravo,

povsod iÅ”ĆØem pa ne najdem Smile Torej Mica izolator za TO-264 tranzistor. Potreboval bi 2 kosa. Ima sluĆØajno kdo odveĆØ doma? Bi bil zelo vesel, ĆØe mi lahko kdo prodal/ odstopil dva kosa. ƈe se mu sluĆØajno valja doma...

Hvala in lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
malossi



Pridružen/-a: Sre Okt 2010 12:37
Prispevkov: 76
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2015 13:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zvedel sem neko reŔitev, dejansko se lahko uporabi mica za to-3, ki pokrije kovinski del.... tako da bom poizkusil narediti tako.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2015 16:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ic elektronika, naroĆØa dnevno iz Farnell kataloga, konkretnih izolacij je samo za ta tip ohiÅ”ja vsaj deset vrst, naroĆØiÅ” in ĆØez dan ali dva prideÅ” iskat...that simple, drugaĆØe pa ĆØe hodiÅ” po LJ se javi na zs pa ti dve izolaciji podarim
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
malossi



Pridružen/-a: Sre Okt 2010 12:37
Prispevkov: 76
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2015 19:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a imaÅ” prav mico za to-264?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2015 20:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mislim da ja, drugaĆØe imam tudi cele kose, recimo 2 x 10 cm to ni neka znanost ampak paĆØ izrezan kos dimenzije tranzistorja + kak milimeter, pa najbrž ne mica ampak silikon, kevlar, keramika ipd, mica oz sljuda se je uporabljala desetletja nazaj, malo zoprn material, danes ga praktiĆØno nobeden ne uporablja...kot sem rekel naroĆØi pri Farnellu ĆØe ne pa se oglasi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2015 21:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam Å”e vedno najraje sljudo pa pasto. ƈe ne najdeta imam ene dva taka kosa, mi se zdi da sta iz silikona.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
malossi



Pridružen/-a: Sre Okt 2010 12:37
Prispevkov: 76
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 24, 2015 23:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kot sem gledal, ima mica najboljŔo toplotno prevodnost... BoljŔo od silikona itd... Mar ni tako?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 25, 2015 12:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, najboljŔa je mica.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe