Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

RaĆØunalnik ne zazna receiverja

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 05, 2013 18:18    Naslov sporočila: RaĆØunalnik ne zazna receiverja Odgovori s citatom

RaĆØunalnik mam povezan z onkyo resiverjem, prek HDM-ja. Dva meseca je vse skup vredi delalo, sedaj pa mi raĆØunalnik ne zazna zvoĆØne naprave. V zaznavanju težav mi napiÅ”e zvoĆØna naprava ni vkljuĆØena, Windovs audio ali endpoint builder ne deluje.
Kaj zdaj ne deluje, so krivi windovsi ali pa mi je crknil HDMI izhod za PC na skoraj novem resiverju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MitjaF



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56
Prispevkov: 414
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 05, 2013 19:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V najslabŔem primeru ti je Ŕla HDMI plata na reciverju.Poiskusi priklopit kaj drugega via HDMI pa bo hitro jasno.Meni je tako crknila na Panasonic plazmi.
s****e je, ker so precej drage (100+eur).
Druga možnost je, da imaÅ” samo slab ti. HDMI handshake, kar pomeni slab kontakt in se pri HDMI kablih pogosto dogaja.Poiskusi z drugim kablom, ĆØe ga imaÅ”.
ƈe je napaka na PC-ju ti bo pa kdo drug razložil, jaz nimam pojma.Morda na kakem PC forumu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
iki1



Pridružen/-a: Ned Feb 2011 9:08
Prispevkov: 39
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2013 00:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jest imam povezano na ĆØinĆØ in deluje.maÅ” veĆØ vrst povezave...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2013 09:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poskusi odinstalirat stare gonilnike za graficno kartico in nove gor. Naj bodo za operacijski sistem, ki ga imas. lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
taddeo



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 14:32
Prispevkov: 67
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2013 10:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naredi "obnovitev sistema" greÅ” pod pripomoĆØki-sistemska orodja-obnovitev sistema..in daÅ” na zgodnji ĆØas.Torej nekaj tednov ali dni prej.Probaj Å”e naredit "factory reset" reciverja in to tako ,da pritisneÅ” in držiÅ” tipko standby+vcr/dvr nato ti napiÅ”e na displayu clear.
_________________
FORZA JUVENTUS!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2013 08:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bom probal, upam da je software napaka,ker na servis po treh mesecih se mi ne da vozit. Po tihem upam da ni crknil HDM-I na resiverju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zonzi



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 17:08
Prispevkov: 83
Kraj: medvode

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2013 19:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Izklopi pc, nato izklopi reciver s stikalom master off/on. Meni se je nekajkrat zgodilo, da mi ni zaznal ne zvoka in ne slike in je bilo potreben le master off na reciverju. Ampak imam yamahin reciver.

lp
_________________
http://www.steklarstvo-omanovic.si/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 13, 2013 15:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iki 1
Kaj da bi raĆØunalnik in resiver povezal z ĆØinĆØi. Pa lahko ta nadomesti HDM-i povezavo, prenaÅ”a digitalno sliko in dts zvok.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
strumf666



Pridružen/-a: Sob Feb 2011 3:14
Prispevkov: 217
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 13, 2013 17:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HDMI na grafiĆØni lahko preveriÅ”, da TV ali kako drugo napravo (ki je sposobna prikazat sliko in predvajat zvok) direktno gor priklopiÅ”. HDMI na receiverju pa, da na isti vhod prikljuĆØiÅ” neko drugo napravo s HDMI izhodom. Kar se sw problemov tiĆØe, lahko posodobiÅ” gonilnike na najnovejÅ”e (oz. ĆØe jih že imaÅ”, jih odstraniÅ” in ponovno namestiÅ”), ĆØe to ne pomaga pa ali reinstall windowsov ali test grafiĆØne v drugem raĆØunalniku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ico78



Pridružen/-a: Čet Feb 2013 13:07
Prispevkov: 1
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 24, 2013 19:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

peri je napisal/a:
Iki 1
Kaj da bi raĆØunalnik in resiver povezal z ĆØinĆØi. Pa lahko ta nadomesti HDM-i povezavo, prenaÅ”a digitalno sliko in dts zvok.

ĆØinĆØ ne povezuje digitalno povezavo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 25, 2013 19:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zadevo sem zaenkrat delno reÅ”il tako, da sem TV in PC povezal z HDM-i. RaĆØunalnik in resiver pa sem povezal z optiĆØnim kablom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 03, 2013 12:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zadeva dokonĆØno reÅ”ena, windovsi so na novo nameÅ”ĆØeni, povezava raĆØunalnik resiver s HDMI spet dela. Zanimivo. Gdo bi si mislil da so krivi windovsi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
strumf666



Pridružen/-a: Sob Feb 2011 3:14
Prispevkov: 217
Kraj: KrŔko

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 03, 2013 23:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ni tako nenavadno; winsi imajo svoje muhe. Glavno da si reŔil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 05, 2013 12:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja res sem vesel, da ne rabim zadeve na servis vozit v LJ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe