Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dali Concept 6 komplet
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 19, 2012 22:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, cene Dalija je moral BB dvigniti, ker so bili prepoceni.
Sedaj imajo na voljo nov komplet Dali Zensor 7+1+Vokal spet za
neverjetnih 799ā‚¬ (redna priporoĆØena cena za ta komplet je cca 1350ā‚¬)
Sem jih posluÅ”al v BB Maribor Europark in zvenijo fantastiĆØno,
prav tako so prejeli izjemne ocene in celo nagrado revije What Hifi za 5.1 komplet leta
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 19, 2012 22:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

5 letna garancija je na vse Dali-je
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 21, 2012 12:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem gledal v big bangu, te Dali zensor. Eden samostojeĆØi pride mislim da 420 evrov. Potemtakem te samo ta dva fronta prideta 840 evrov.
VkakÅ”nem kompletu pa si ti videl te zvoĆØnike za 799 evrov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 21, 2012 12:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

cena za Zensor7+1+Vokal je 799ā‚¬, torej je komplet cenejÅ”i od samo sprednjih dveh!
vpraŔaj trgovca v Europarku

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 21, 2012 14:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Torej za to ceno dobiÅ” dva Dali zensor7, ter vokal(center), ki drugaĆØe pride nekaj ĆØez dvesto eurov. Tega pa skor ne verjamem. A si kje zasledil tehniĆØne podatke za te zvoĆØnike ker na netu niĆØ ne najdem.
Kaj zensor 5 pa so manjŔi ali kako.

Tu v big bengu se trgovci ful izogibajo oddelka s hi-fi opremo tak da teŔko koga kaj vpraŔaŔ. Bom pa se ob prvi priliki pozanimal kak je s tem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 22, 2012 21:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VĆØeraj sem spet bil v BB in sem slikal ceno za komplet
Zensor 7 + 1+ Vokal in ta je dejansko 799ā‚¬
žal mi slike ne dovoli nalimat tu gor


LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2012 10:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ĆØe je res taka cena pol jih naslednji mesec ziher kupim. Verjetno jih imajo samo v beli barvi.

Kaj misliŔ je ta zensor 7 boljŔi od concepta6 in lektorja6.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2012 13:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Verjetno so boljÅ”i kot Concept, za ĆØrno barvo pa vpraÅ”aj, mogoĆØe se jo da
naroĆØit?

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DaniOcean



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 11:56
Prispevkov: 45
Kraj: Destrnik

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2012 19:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S temi zensorji neboÅ” sfalil, pa ĆØe dobiÅ” za tako ceno, vzemi, na what hi-fi so res dobili oceno 5 zvezdic za komplet. Pa poleg en dober sub in boÅ” užival - oziroma tvoja uÅ”esa Smile
Sam imam sicer Concepte, pa že dlje ĆØasa gledam IKONE Very Happy, mislim, da so sedaj veni DALI IKON MK2, te ima big-bang oz. se jih da dobiti?
LP
_________________
All around me are familiar faces Worn out places, worn out faces
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DaniOcean



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 11:56
Prispevkov: 45
Kraj: Destrnik

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2012 19:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa Ŕe link do reviewa :
http://www.whathifi.com/review/zensor-5-51
CIAO
_________________
All around me are familiar faces Worn out places, worn out faces
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2012 21:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja potem nebi smela bit slaba izbira ĆØe so bili dobro ocenjeni. Sem prvo mislil B&W 684 za 800 eur. kupiti, naknadno pa Å”e kakÅ”ne koli satelite in center. Ampak je verjetno bolÅ”a izbira tale Dalijev komplet in imam vse naenkrat in isto firmo. Kasneje mam namen Å”e kupiti kaki wufer od jamota kako 650 ali kaj manjÅ”ega, in je to to.
ƈeprav se tale dalijevi fronti ne morejo primerjat z B&W je pa cenejÅ”a varianta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peri



Pridružen/-a: Tor Avg 2012 11:13
Prispevkov: 88
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 21:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

danes sem spet bil v trgovini in res majo komplet za tako ceno. Moram reĆØt da je kar privlaĆØna zadeva. ĆØe bom skrampal skup ta denar so naslednji mesec moji. no v bljižni prihodnosti pa si Å”e nabavim kak bas od jamota.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MBWINNERS



Pridružen/-a: Ned Nov 2009 23:58
Prispevkov: 5
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 15, 2013 00:35    Naslov sporočila: prodam sub Dali Concept 6 ali komplet Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Prodajam Dalijev SUB zvoĆØnik iz kompleta Concept 6. Ves komplet je bil kupljen v Big Bangu v Mariboru konec decembra 2009. Priklopljen je bil samo dvakrat po nakupu, od takrat naprej sem ga spravil v Å”katlo in je v neuporabi. Vzrok prodaje je, da ga enostavno ne morem uporabljati, saj živim v veĆØstanovanjskem objektu z zelo zahtevnimi sosedi. Seveda pred in ob nakupu na to nisem preveĆØ pomiÅ”ljal. Enostavno želel sem si imeti ta komplet, ko sem sliÅ”al zvok. Ob prvem priklopu celega kompleta mi je v kuhinjski vitrini zaradi vibracij premikalo kozarce. Takoj mi je bilo jasno, da SUB ne bo priÅ”el v poÅ”tev. Vendar v upanju, da se bova v kratkem selila v hiÅ”o, sem ga obdržal. Žal se ni tako izteklo in ga imam Å”e sedaj spravljenega v original embalaži. Prodajam ga posamezno. V kolikor bi imel kdo željo kupiti cel komplet Dali Concept 6 se da dogovoriti tudi to.
TOREJ KOMPLET VSEBUJE:
- DALI 06 IKON 5 BLACK STEREO ZVOƈNIK 2x (ĆØrne barve)
- DALI CONCEPT 1 STEREO ZVOƈNIK 2x (bele barve)
- DALI CONCEPT CENTER (ĆØrne barve)
- DALI CONCEPT SUB ( ĆØrne barve)

Vse specifikacije in slike lahko pogledate na spodnji povezavi. Prav tako, kakÅ”ne so kaj cene NOVIH. Za ceno in veĆØ info o nakupu me lahko kontaktirate na 040/ 801-290 Miha ali pa na ZS. Vse Å”e je pod garancijo do 24.12.2014

http://www.vsekarrabis.si/index.php?cat_id=473


Lep pozdrav,

Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040801290
gero



Pridružen/-a: Sob Dec 2011 15:03
Prispevkov: 196

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 15, 2013 03:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Miha, ali veÅ” kje so mali oglasi????
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe