Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Sunfire sub?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 05, 2013 13:32    Naslov sporočila: Sunfire sub? Odgovori s citatom

Je kdo posluŔal ali testiral Sunfire sube, predvsem Eq-10?

Nekaj mežuli, da bi kupil en moĆØan in kompakten sub, ĆØim manjÅ”ih mer.
Gledam tega, pa Earthquake minimeP10, ter P12, pa SVS Sb12-NSD.

Imel bi samo za filme, za muziko imam basa dovolj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 07, 2013 18:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PosluŔal na sejmu, kar ni ravno merodajno.
So pa bili testirani v Audioreview pred leti. Žal sproti ĆØistim revije, pa mi ni ostalo. Ostalo pa mi je v spominu - komentar, ko so rekli, da je to eden redkih subov, kjer loĆØiÅ” posamezne note - za razliko od drugih, ki proizvajajo en sam blurr (zmedo). ƈe to kaj pomaga.

Sem pa videl na spletu eno smer sub-anja, ko postavijo po 3 sube na razliĆØne strateÅ”ke pozicije v sobi in s tem v veliki meri obidejo velikanske nelinearnosti prostora na zelo nizkih frekvencah. Tipi se hvalijo.

Moram pogledat v revije, sem zasledil Å”e eno majceno napravico (ca400ā‚¬) ki ekvalizira izpod 120Hz. Predvsem stiÅ”a peak-e parametriĆØno s pomoĆØjo malega mikrofonĆØka, seveda. Lahko se pa tudi priklopi na raĆØunalnik in dodatno obdela signal, poleg tega da pokaže kaj je naredil.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 07, 2013 19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem naroĆØil Sunfire sub, HRS-12, rabljenega, pa da vidimo.
Kolikor sem bral, so dobri. Za muziko imam dosti basa, za filme pa ne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe