| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
trancedeejay Site Admin

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01 Prispevkov: 1381 Kraj: Zgornja Besnica
|
Objavljeno: Sre Jul 14, 2010 13:54 Naslov sporočila: Popravilo grafitnega flat kontakt-a |
|
|
Pozdravljeni.
Na šihtu imamo DECT aparate, kjer pa je problem z zasloni, ki imajo kontakte preko grafitnega flat kabla. Ob padcu aparata lahko kabel napoka ali pa se dobesedno odtrga od vezja. Ali kdo pozna rešitev kako bi te kable popravil oz. naredil kontakt. Gledal sem že za enim tekoči grafitom ali nekaj v tem smislu. Je kdo kaj podobnega že delal?
Have a nice Day
Matt
Še grafični prikaz okvare:
 _________________ MUSIC IS THE KEY |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|