Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Broom
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 23, 2021 18:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sedaj ob menjavi rca kabla se sliši če prislonim ušesa čisto ob zvočnik. Glavninsko pa se sliši trafo in ko se ga dotaknem se tudi čuti treslaje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 23, 2021 21:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po dogotrajnem testiranju je padla odločitev da bom opustil končno stopnjo ker je očitno nekaj narobe z ozemljitvijo po celi hiši. Ko priklopim vse zvočnike samo na avr ni nobenih šumov brumov prav milina za ušesa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 24, 2021 09:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dule80 je napisal/a:
Po dogotrajnem testiranju je padla odločitev da bom opustil končno stopnjo ker je očitno nekaj narobe z ozemljitvijo po celi hiši. Ko priklopim vse zvočnike samo na avr ni nobenih šumov brumov prav milina za ušesa.


Je nebi prej odnesel h kakšnemu kolegu, če tudi tam brni? Lahko da malo brni že po defaultu.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 24, 2021 10:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi to je opcija ja. Trafo že samo da je na omrežje priklopljen brni. Sicer ko je iz zvočnikov šundr ni tolk moteče ob tišini pa je tak nadležno ko kšn komar😉
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 26, 2021 07:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dal trafo kolegu ki se bolj na take zadeve spozna. Ugotovitev je da ni nč narobe da je vse v mejah normale. Treslaji se prenašajo na ohišje in to povzroča nadležni zvok. Sem ga razdru podložu mal z gumo kjer se je dal največja razlika pa je slišal se bo neumno ampak deluje. Na trafo sem postavil manjšo utež in s tem precej zmanjšal brnenje. V zvočnikih se pa sliši če uho prisloniš čisto zraven v popolni tišini pa še to čisto malo. Mala zmaga zame
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2021 14:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odlično.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe